Okładka książki Bajki

Nasza Księgarnia
typ
papier
espeja
7,65 (122 ocen i 5 opinii)

Opis książki

Przepięknie ilustrowane wydanie Baśni Puszkina.Są wszystkie najsłynniejsze w najlepszych polskich przekładach Brzechwy, Tuwima, Grodzieńskiej i Ulickiego.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Inne wydania

Polecamy

Opinie czytelników
Isadora | 2010-10-21

Bajki Puszkina czytałam w dzieciństwie,a zrobiły już wtedy na mnie tak wielkie wrażenie,że czytałam je wielokrotnie.
Pisane są prostym,łatwo przyswajalnym językiem,pięknie rymowanym - do dziś potrafię wyrecytować niemal w całości moją ulubioną "Bajkę o carze Sałtanie".
Przepiękne,działające na wyobraźnię ilustracje z pewnością zachęcą do czytania nie tylko dzieci.
Właśnie to połączenie - cudownych ilustracji i ciekawej,iście baśniowej treści czynią te lekturę niezapomnianą i wyjątkową.

Jola | 2010-08-01
Przeczytana: 22 maja 1993

Kilkanaście lat temu uwielbiałam czytać te bajki i przeglądać baśniowe ilustracje. Piękna książka.

Jenny_89 | 2010-08-31

Wspaniałe wydanie bajek pisanych wierszem. Warto po nie sięgnąć choćby dla samych ilustracji.

Katarzyna | 2011-04-22
Przeczytana: marzec 1988

Najlepsza książka wszechczasów! Czytałam to mając 8 lat w oryginale i mam ją do dziś. Oprawiłąbym jąw złoto i diamenty.Polecam!

Cecylia | 2012-11-19

Mnóstwo bezcennych wspomnień z dzieciństwa. :)

Ania | 2014-10-15
Adam | 2014-09-19