Kuchnia pelna cudów

Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza
Izabela

Już sam tytuł wskazuje nam na to, że akcja tej książeczki będzie się działa w kuchni. A dlaczego cudów? Bo nasi bohaterowie - rodzina Kowalskich - tworzy prawdziwe cuda do zjedzenia. Oprócz ciekawych przepisów, które możemy wykonać z dziećmi, mamy okazję poznać wiele ciekawych historyjek z życia rodziny Kowalskich. Jest mama, tata, dzieci - Justyna i Tomek oraz ich ulubieniec kot Barnaba. A...

A wszystko jest pięknie zilustrowane przez Ewę Salamon.

Jamnik z parówek, regaty na sałacie... Teraz, przy dzisiejszych dekorowaniach potraw książka może wydawać się ciut siermiężna, ale kiedyś to robiło wrażenie.
Pamiętam, że w podstawówce dziewczyny z klasy robiły przepisy z tej książki na pracy-technice.

AMisz | 2015-07-02

Chyba stąd moje zamiłowanie do kuchni i gotowania.
Z chęcią zrobiłabym regaty na liściach sałaty, gdybym jeszcze jadła jajka :)

lulu | 2011-12-16

Uwielbiałam tę książkę jak byłam dzieckiem, bardzo często po nią sięgałam, bo uwielbiałam również gotować.

castagna | 2014-09-29
Na półkach: Przeczytane, KUKBUK

moja pierwsza "książka kucharska", mam niesamowity sentyment do niej, polecam młodym, którzy chcą zacząć swoją przygodę w kuchni

| 2012-08-19

Mam ją do tej pory w mojej domowej bibliotece.
Książka jest magiczna i zawdzięczam jej mój talent kulinarny :)

Pierwsza książka kucharska moich dzieci.

uliczka | 2012-11-14

kocham!