Kuchnia pelna cudów

Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza
Izabela

Już sam tytuł wskazuje nam na to, że akcja tej książeczki będzie się działa w kuchni. A dlaczego cudów? Bo nasi bohaterowie - rodzina Kowalskich - tworzy prawdziwe cuda do zjedzenia. Oprócz ciekawych przepisów, które możemy wykonać z dziećmi, mamy okazję poznać wiele ciekawych historyjek z życia rodziny Kowalskich. Jest mama, tata, dzieci - Justyna i Tomek oraz ich ulubieniec kot Barnaba. A...

A wszystko jest pięknie zilustrowane przez Ewę Salamon.

Jamnik z parówek, regaty na sałacie... Teraz, przy dzisiejszych dekorowaniach potraw książka może wydawać się ciut siermiężna, ale kiedyś to robiło wrażenie.
Pamiętam, że w podstawówce dziewczyny z klasy robiły przepisy z tej książki na pracy-technice.

Amarisa | 2017-05-13
Przeczytana: 13 maja 2017

"Ponowna lektura „Kuchni pełnej cudów” Terlikowskiej była dla mnie cudowną, sentymentalną podróżą do czasów mego dzieciństwa. Pokażcie swoim dzieciom, jak fajnie można wspólnie spędzić czas we własnej kuchni wyczarowując proste i smakowite posiłki. Dlatego też gorąco zachęcam was do sięgnięcia po ten tytuł. Naprawdę warto!"

Pełna recenzja na moim blogu ^_^

AMisz | 2015-07-02

Chyba stąd moje zamiłowanie do kuchni i gotowania.
Z chęcią zrobiłabym regaty na liściach sałaty, gdybym jeszcze jadła jajka :)

lulu | 2011-12-16

Uwielbiałam tę książkę jak byłam dzieckiem, bardzo często po nią sięgałam, bo uwielbiałam również gotować.

castagna | 2014-09-29
Na półkach: ✔ Żywienie, Przeczytane

moja pierwsza "książka kucharska", mam niesamowity sentyment do niej, polecam młodym, którzy chcą zacząć swoją przygodę w kuchni

| 2012-08-19

Mam ją do tej pory w mojej domowej bibliotece.
Książka jest magiczna i zawdzięczam jej mój talent kulinarny :)

Pierwsza książka kucharska moich dzieci.

uliczka | 2012-11-14

kocham!