Rozpruwacz z Bydgoszczy

reportaż
Kryminatorium
2021-05-17
2021-05-17
true crime seryjni mordercy zbrodnie PRL prawdziwe zbrodnie audioserial

Opracowanie tego audiobooka jest na bardzo wysokim poziomie, można usłyszeć dużą dbałość o szczegóły i całości słucha się bardzo przyjemnie. Natomiast historia sama w sobie jest średnio ciekawa i dziwi mnie że autor wybrał właśnie ją do stworzenia audiobooka gdy, tak jak już ktoś wcześniej napisał, wiele ciekawszych materiałów można znaleźć na jego kanale YouTube za darmo.

Jako że wersja jest płatna spodziewałem się czegoś lepszego. Dużo ciekawszych materiałów Marcina można znaleźć na YT Kryminatorium

Bardzo rzetelne podejście do tematu, wszystkie aspekty zostały omówione, a dodatek w postaci ilustrowanego przewodnika świetnie dopełnił całości. Momentami rzeczywiście budowanie napięcia jest nieco "sztuczne", ale taki jest właśnie obrany sposób narracji i mi osobiście to w niczym nie przeszkadza :) przesłuchane od razu prawie w całości, szczerze polecam fanom true crime!

Nie lubię za bardzo audiobooków, jednak czasami, szczególnie podczas długich samotnych podróży samochodem lubię coś posłuchać. Ten audiobook mnie zaskoczył. Pozytywnie rzecz jasna. Całość z podziałem na głosy. Lektorzy, których tutaj można usłyszeć nie brzmią profesjonalnie, lub też są tak bardzo profesjonalni, że potrafią dodać swym głosom charakteru i szorstkości typowej u normalnych ludzi. Sprawia to, że całość znakomicie brzmi i dodaje autentyczności.

Literatura faktu w 100%. Momentami wręcz podręcznik.
Wersja audio. Profesjonalne z aktorami.
Tylko denerwował mnie dźwięki harmoni w tle.

Literatura faktu w 100%. Momentami wręcz podręcznik.
Wersja audio. Profesjonalne z aktorami.
Tylko denerwował mnie dźwięki harmoni w tle.

Gdybym czytała,sam reportaż miałby wyższe notowania.
Słuchając czułam ogarniającą mnie frustrację.Temat dla dorosłych a podane jak dla dzieci. Z objaśnieniem co bedzie się dalej działo. Serio?Dosłuchałam do końca aby mieć 100% pewność,że to nie moja bajka.

Gdybym czytała,sam reportaż miałby wyższe notowania.

Kawał dobrej roboty.

Kawał dobrej roboty.

Audio serialu słucha się naprawdę świetnie. Przygotowane jest wszystko bardzo profesjonalnie, pochłonęłam cały w jeden dzień. Głosów w audio serialu słucha się naprawdę dobrze, ścieżka dźwiękowa bardzo dobrze dopasowana do klimatu.

Naprawdę fajne, klimatyczne. Przesłuchałem w dwa dni. Lubie tego faceta (jego twórczość),więc spodziewałem się wysokiego poziomu. Nie zawiodłem się, najwyższy level. Polecam.

Zobaczy się jeszcze jaki jest drugi audio serial "Sprawa Edmunda Kolanowskiego". Pewnie będzie na takim samym wysokim poziomie.

Marcina śledzę praktycznie od początku powstania na YT kanału Niediegetyczne. Wiedziałam, że nie zawiode się kupując jego autorski audioserial i nie mylillam sie. Bardzo polecam!

• Audiobooki
  • Do kupienia