Mala M.

Okładka książki Mala M. Lilka Płonka, Paulina Świst
Okładka książki Mala M.
Lilka PłonkaPaulina Świst Wydawnictwo: Akurat Cykl: Mala M. (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Mala M. (tom 1)
Akurat
2021-04-14
2021-04-14

Niestety czegoś tu zabrakło, pomysł był ale po drodze coś nie wyszło.
Na pewno nie wrócę do książki.

Niestety czegoś tu zabrakło, pomysł był ale po drodze coś nie wyszło.
Na pewno nie wrócę do książki.

To chyba pierwsza moja recenzja z 1 gwiazdka. Książka ani trochę mnie nie porwała, ciągle wspominanie jednej i tej samej sytuacji. Miałam ochotę kilka razy ją odłożyć, ale nie lubię zostawiać niedokończonych książek i chciałam dać jej szansę ale niestety tylko się rozczarowałam. Do drugiej część nawet nie zaglądam

Lubię książki nieodkładalne - jeden wieczór i pozamiatane, świetnie się czyta. Plus za cięty język bohaterki, zadziorny humor, szybkie życiowe decyzje ;) Czytam książki autorki/autorek chętnie, tak jakbym oglądała kolejny odcinek wciagajacego serialu :) Polecam

Nie porwała mnie, za drugą część nawet się nie zabieram...

Nie porwała mnie, za drugą część nawet się nie zabieram...

Ta książka jest dla mnie, mój styl i poczucie humoru. Od bardzo dawna nie czytałam nic równie śmiesznego. Nie wiem co innym się w niej nie podoba bo dla mnie jest super. Zaraz biorę się za drugą część

Duet Płonka i Świst, Panie świetnie się uzupełniły. Fajna fabuła, teksty niesamowite nie raz się uśmiałam. Akcja z pościgiem za Ramzesem trochę żenująca zaczęłam się obawiać czy historia nie pójdzie w tym infantylnym kierunku, ale nie dalej było już tylko lepiej. Polecam chociaż książka stanowczo za krótka, biorę się za drugi tom.

Duet Płonka i Świst dały niezłą historie. Takich emocji się nie spodziewałam. Uwielbiam humor Świst, więc i tym razem mnie nie zawiodła. Ubawiłam się przy tej książce nie raz.

Cała historia nieźle zakręcona. Oczywiście ogisty romans, ale i kryminał, co daje naprawdę wciągającą opowieść.

Sama główna bohaterka i jej teksty są bardzo zabawne. Jej podejście do życia jest bardzo wyluzowane i widać, że wiele spraw jej nie przeszkadza, zwłaszcza jeśli spotyka gangstera. No właśnie i tu jej historia zaczyna się rozkręcać, co daje wiele emocji i wciąga, że chcesz wiedzieć więcej. Jednak życie jej jest jeszcze barwniejsze kiedy poznaje swojego sąsiada. I tu robi się mętlik w głowie bo....nie wiesz komu kibicować. Jeden i drugi są mega atrakcyjni i każdy z nich ma wiele atutów.

Cała historia rozkręca się z każdą stroną coraz bardziej, żeby na koniec podkręcić czytelnika. Już nie mogę doczekać się drugiej części.

Świetna książka, choć brakowało mi w niej trochę dialogów.

Świetna książka, choć brakowało mi w niej trochę dialogów.

Moja ocena: 7/10 😘
Mój opis:
Bohaterka jest Malwina bardzo zwyczajna dziewczyna, która idzie na imprezę, poznaje tajemniczego i piekielnie przystojnego faceta. Jego magnetyzm jest niewytłumaczalny. Mala pozwala sobie na puszczenie hamulców. Niebiesko oki bóg seksu ofiarowuje jej to czego do tej pory nie dał jej żaden inny mężczyzna. Zadłużyła się w nim i to bardzo, a on znika bez śladu. Buja w obłokach całymi dniami. Nagle obok wprowadza się bardzo przystojny sąsiad. Ona nie może zapomnieć o niebiesko-okim, a nowy sąsiad ciagle się plącze jak to mówią pod nogami. Zapomnieć i żyć dalej ??? Czy może jednak znów pojawi się niebiesko-oki??? To jednak nie jedyny jej dylemat i problem… Aż tęskni to tego beztroskiego chaosu, który był wcześniej …. A to dopiero początek problemów i dylematów.

Bardzo lubię tą autorkę, ale tą pozycją czułam się lekko zawiedziona - może dlatego, że fabuła ciągnęła się jak żelki - ogólnie dobre, a ciężko przegryźć...

Moja ocena: 7/10 😘
Mój opis:

Ogólnie można się usmiac. Teksty genialne. Czasem opisy ciągną się w nieskończoność i są mega nudne i absolutnie nie wczas. Po pytaniu pada opis na 3 strony a potem odpowiedź na pytanie którego już nie pamiętałam.. Więcej dialogów byłoby ok.

• Przeczytane 2021
  • Przeczytane w 2021