Mala M.

Lilka PłonkaPaulina Świst Wydawnictwo: Akurat literatura obyczajowa, romans
Akurat
literatura obyczajowa, romans
2021-04-14

Okładka książki Facet na wakacje J.B. Grajda, K. C. Hiddenstorm, Kinga Litkowiec, Charlotte Mils, Agnieszka Siepielska, Patrycja Strzałkowska, Agata Suchocka, Marta W. Staniszewska, Magdalena Winnicka, Anna Wolf, Paulina Świst
0,0
Facet na wakacje J.B. Grajda, K. C. ...
Okładka książki Grzeszne święta Anna Bellon, J.B. Grajda, K.N. Haner, Kinga Litkowiec, Agnieszka Siepielska, Agata Suchocka, Anna Szafrańska, Marta W. Staniszewska, Anna Wolf, Paulina Świst
6,8
Grzeszne święta Anna Bellon, J.B. G...
Okładka książki Gorące lato J.B. Grajda, Anna Langner, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Agnieszka Siepielska, Alicja Sinicka, Agata Suchocka, Anna Szafrańska, Marta W. Staniszewska, Anna Wolf, Paulina Świst
7,0
Gorące lato J.B. Grajda, Anna L...

Przyznam, że nie zachwyciła mnie ta książka ani odlotowy tandem autorski na świecie, jak pisano na książce.
Banalna opowiastka z dużą ilością wulgaryzmów, które w książkach Pauliny Świst są również, lecz tam równoważy je akcja, która tutaj jest dość ślamazarna i znikoma. Końcówka o wiele lepsza niż początek z zapowiedzią chyba dalszego ciągu.
Na jedno przedpołudnie wystarcza.

Muszę się przyznać bez bicia, że bardzo lubię styl pisania Pauliny. Czy tą książką i duetem z Lilka skradła mi serce?

Malwina, która nie lubi swojego imienia i woli by nazywać ją Mała to bardzo pozytywna pełna energii kobieta. Ona jest fenomenalna, wyszczekana i z lekka crazy. Lubi wypić i dobrze się zabawić.

"Mała M" to książka, która jak przeważnie wszystkie książki...

Choć tym razem to nie wyszczekana prawniczka jest główną bohaterką to jednak jej przyjaciółka Mala jest równie szalona, wygadana i ma nierówno pod sufitem - każdy chciałby mieć taką przyjaciółkę 😁
Mala ciągle szuka faceta, lubi wypić, zjeść no i dobry seks. Po jednorazowym wybryku z nieznajomym nie potrafi o nim zapomnieć i nawet przystojny sąsiad (tzw. dobry chłopak) jej...

Mala to główna bohaterka książki. Z zawodu jest grafikiem- projektuje okładki książek. I jest miłośniczką imprezowego trybu życia, zakręcona i czasem nierozgarnięta a mianowicie po spożytym dużej ilości alkoholu,gdzie przeżywa najlepszy seks w Jej życiu z - jak go sama nazwała- Niebieskookim Bogiem seksu. Jednak biesiadowanie się kończy i wraca szara rzeczywistość. Ale Mala...

Na półkach: , , , ,

Książki Pauliny Świst to ciekawe historie z ciętym językiem, ostrymi scenami seksu, przebojowymi i nieszablonowymi bohaterami oraz szybką i intrygującą akcją.

Niestety, "Mala M" Świst, Płonka- to jak dla mnie zbyt wiele. Wszystko jest tutaj przesycone, przekombinowane. Zbyt wulgarne, wszechobecne słownictwo( prawie w każdym zdaniu przekleństwo), które cały czas odbierało...

Mala - Malwina jest kobietą po 30, która po nieudanych związkach zamierza korzystać z życia. Bije od niej pewność siebie, poczucie humoru.
Ma wspaniałą przyjaciółkę - Zuzę, która nie ma tak wspaniałego życia jak się mogło wydawać..

Mala pewmego dnia na domówce poznaje Ramzesa - Boga seksu. Kobieta za wszelką cenę postanawia odnaleźć mężczyznę.
Wtedy na jej drodze staje -...

Autor: Lilka Płonka, Paulina Świst
Tytuł: Mala M.
Wydawnictwo: Akurat
Premiera: 2021-04-14
Świat Mali staje na głowie, kiedy dziewczyna zawiera bardzo bliską znajomość z niebieskookim bogiem seksu. Zadurzona, oszołomiona i zdezorientowana postanawia za wszelką cenę odszukać mężczyznę, który w pół godziny dał jej więcej rozkoszy niż wszyscy jej dotychczasowi faceci razem...

Ciekawa, wciągająca z zabawnymi dialogami. Dawno się tak nie uśmiałam czytając książkę :D

Wg mnie Świst po prostu przesadził 😩 Jestem bardzo rozczarowana. Głowna bohaterka na siłę próbuje być cool. Niewybredne teksty, przekleństwo na przekleństwie - ok, sama potrafię nieźle dowalić, nie to mnie najbardziej raziło. Irytujące i sarkastyczne teksty Mali - miały chyba być śmieszne. Bohaterka ciągle jest na haju lub na kacu. Kiedy już miałam nadzieje, że jednak...

Książki Pauliny Świst biorę w ciemno, po prostu pojawia się nowa, a ja nie znając opisu wiem, że ją przeczytam. "Mala M" to duet, który zapowiadał się bardzo obiecująco.. no właśnie, zapowiadał się.
Tak jak uwielbiam styl Pauliny, humor, dużo przeklinania oraz dużo erotycznych sytuacji, tak tutaj nie mogłam znaleźć totalnie nic z czego tę autorkę znam.
Książka jest typową...

Dyskusje