Ten, ktorego pragnę

Okładka książki Ten, ktorego pragnę Kennedy Fox
Okładka książki Ten, ktorego pragnę
Kennedy Fox Wydawnictwo: Muza Cykl: Bishop Brothers (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Bishop Brothers (tom 2)
Needing him
Muza
2021-04-28
2021-04-28
Karolina Stańczyk
romans współczesny

Sam tytuł mógł mi wskazywać na co się piszę, ale jednak książka skategoryzowana jest jako romans, z nie erotyk. Wynudziła mnie strasznie. Nie doczytałam do końca, bo książka jest rozlazła, przegadana i nudna, a seksu bardzo często się powtarzają. Przeogromnie mnie dziwą poniższe zachwyty.

Bardzo przyjemna lektura, polecam na odprężenie

Bardzo przyjemna lektura, polecam na odprężenie

Super polecam ,książka bardzo wciąga naprawdę super.

Super polecam ,książka bardzo wciąga naprawdę super.

Bardzo dobry romans od którego nie idzie się oderwać. Bohaterowie są lekarzami i widać że jest to ich pasja, co mnie cieszy. Mimo tego że jest to praca wymagająca i tego czasu dla siebie samych nie mają za dużo to i tak starają się spotykać kiedy tylko się da. Jest tu nuta humorystyczna co jest fajnym urozmaiceniem. Mimo iż fabuła wydaje się dość oklepana to książka ma w sobie to coś że warto po nią sięgnąć.

Bardzo lekka i ciekawa książka.

Bardzo lekka i ciekawa książka.

Kolejne romansidło? Tak! Ale tym razem takie, które nie tylko mnie zainteresowało fabułą, ale też faktem , że jej pierwsza część nie została w Polsce jeszcze wydana. To tom drugi, więc czy był jakiś problem z przeniknięciem do świata tu prezentowanego? No sprawdźcie sami.

Oboje chcą tego samego - jednej namiętnej nocy, po której każde pójdzie w swoją stronę. Żadnych uczuć, niezręcznych pożegnań czy telefonów następnego dnia. Ale życie ma inne plany ...
Emily Bell przeprowadza się do San Angelo, po tym jak przyłapała swojego chłopaka na zdradzie. Jako młoda lekarka postanawia skupić się teraz wyłącznie na nowej pracy i nie angażować w żadne związki. Jednak kiedy na przyjęciu weselnym, na które zabiera ją przyjaciółka, wpada jej w oko przystojny blondyn, nie jest w stanie odmówić sobie przyjemności spędzenia z nim nocy. Bez zobowiązań, bez zbędnych pytań. Gdy budzi się rano, nie może przypomnieć sobie imienia chłopaka, za to nabiera pewności, że mężczyzna jest żonaty. Emily szybko opuszcza hotelowy pokój, a chcąc ukarać swojego kochanka za niewierność, zabiera mu ubranie i buty.

Evan Bishop budzi się po nocy spędzonej z nieznajomą w pustym łóżku i bez ubrania. Żeby wydostać się z hotelu musi poprosić braci o pomoc. Jest wściekły i kompletnie nie rozumie zachowania dziewczyny.
W poniedziałek po weselu Emily stawia się w nowej pracy. Jakie jest jej zdziwienie, gdy okazuje się, że w arkana pracy w szpitalu będzie wprowadzał ją lekarz Evan Bishop - tajemniczy mężczyzna, któremu ukradła ubrania i z którym miała przeżyć wyłącznie przygodę na jedną noc...

Powiem szczerze, że powieść jest dość niesamowita, niebanalna i całkiem zabawna. Bohaterowie dość ciekawi, tacy do polubienia a ich teksty pomiędzy sobą i dogryzania tylko z lekka bawiły niż denerwowały podczas czytania. Może i miało wyjść, że jednak siebie nie lubią, ale koniec końców przecież wiadomo, że z lekka to udawane było.
Fajne jest tu to, że historię poznajemy z obu perspektyw a nie tylko jednej. Łatwiej się w to wciągnąć, wszystko jest tu tak odpowiednio dopracowane aby czytelnika do siebie zachęcić. To naprawdę duży plus powieści! Autorki, kryjące się pod pseudonimem mówiąc szczerze , wykonały niezłą robotę w tej powieści aby czytelnika nie zanudzić.

Książkę czytało mi się lekko i przyjemnie. Historia tu nam opowiedziana choć , wiadomo przewidywalna całkowicie, tak naprawdę nie nudzi czytelnika tylko zachęca do poznania jej bardziej. Nie powiem, żeby były momenty abym chciała książkę odłożyć - co to to nie. Właśnie przeciwnie - choć przewidywalna, typowe romansidło, no może z lekka przesłodzone to lekka i przyjemna w odbiorze, aż chciało się ją czytać! No ale w sumie jakie romansidło miałoby być?

Językowo też jest ok, choć bywały niektóre teksty nad którymi musiałam się zastanowić czy autorki na pewno to miały na myśli ( ale bardziej w komicznym znaczeniu ). No i fajnie też mamy tu ukazany wątek braci- no bo w końcu o nich ten cały cykl. Aż dziw bierze, że braterska miłość może być tak .... ogromna.

Podsumowując :

"Ten, którego pragnę" to lekka, przyjemna w odbiorze i pełna humoru powieść, którą z czystym sumieniem mogę Wam polecić. Na pewno się przy niej nie zanudzicie i miło spędzicie czas.
Gorąco polecam!

"Czasami trudno nie okazać emocji, gdy niezabliźniona rana zostaje ponownie otwarta."

Po zdradzie, na której nakryła Emily swojego faceta, postanawia wyjechać i na nowo rozpocząć nie tylko życie ale i karierę. Tym miejscem okazuje się San Angelo w stanie Teksas. Od tej chwili praca staje się dla niej najważniejsza, a sprawy sercowe odchodzą na dalszy plan, który jak się później okaże nie do końca będzie zrealizowany. Bowiem na przyjęciu weselnym, na który idzie razem z przyjaciółką, poznaje przystojnego blondyna. Propozycja wspólnie spędzonej nocy staje się kusząca i niezobowiązująca. Rano, kiedy okazuje się, iż być może mężczyzna jest żonaty, Emily wpada na szalony pomysł ukarania niewiernego drania. Wiedząc, że już nigdy się nie spotkają zabiera mu ubrania i wyrzuca do kosza. Życie bywa jednak zaskakujące i gdy następnego dnia idąc do nowej pracy kobieta napotyka mężczyznę z którym spędziła noc, wie że nie będzie łatwo go udobruchać, gdyż Evan Bishop przez miesiąc będzie jej szefem.

"Ten, którego pragnę" jest lekką i zabawną historią przy której świetnie spędziłam czas. Poznajemy tu parę lekarzy, którzy swoją pracę traktowali z czcią. Jednakże każde z nich miało swoje tajemnice i traumy z przeszłości, nie pozwalające pójść na przód. Tymczasem jedna niezobowiązująca noc przeradza się w pasmo gorących uniesień jak i złośliwych sytuacji. W ich przypadku powiedzenie, kto się czubi ten się lubi, jest idealne. Polecam

Bardzo przyjemny romans. Czyta się szybko, a bohaterowie dają się lubić.

Bardzo przyjemny romans. Czyta się szybko, a bohaterowie dają się lubić.

Jest ich czterech,a ja chyba najbardziej lubię tę część o Evanie Bishop. Trochę pikanterii, dobrego humoru i urocza,a zarazem zabawna historia głównych bohaterów.

Emily i Evan oboje są lekarzami,, dla swoich pacjentów gotowi na wszystko.Nie mają czasu dla siebie i innych. Ale miłość ma plany wobec nich.
Cudna historia, z wątkiem sensacyjnym. Czytało się super.

Cudna historia, z wątkiem sensacyjnym. Czytało się super.

• Przeczytane 2021

Kennedy Fox Ten, ktorego pragnę Zobacz więcej