Konsorcjum. Tom 3

Okładka książki Konsorcjum. Tom 3 A.S. Sivar
Okładka książki Konsorcjum. Tom 3
A.S. Sivar Wydawnictwo: Amare Cykl: Konsorcjum (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Konsorcjum (tom 3)
9788382193527
erotyk literatura erotyczna

Dnf

Spoiler

Ciąża w pierwszym rozdziale - dalej nie czytam.

Dnf

Spoiler

Ciąża w pierwszym rozdziale - dalej nie czytam.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Wyjazd w góry i świętowanie urodzin Dominica miał być najwspanialszych beztroskim wyjazdem. Nieoczekiwanie pojawi się Cassandra, przyjaciółka partnera Nadii, która już od pierwszych chwil nie jest zachwycona tą wizytą. Jak się okazuje nie jest to jedyny problem, który stanie na drodze tych dwoje. Pewne zdarzenie z życia zakochanych sprawi, że Dominic, aby chronić ukochaną zacznie ją od siebie odtrącać. Nadia, natomiast stanie przed trudnymi wyborami i będzie musiała odnaleźć się w tym brutalnym świecie.

Czy miłość Nadii i Dominica przetrwa❓️

Czy Nadia podoła swoim obowiązkom❓️

Jedno jest pewne żałuję, że to już koniec‼️
Jestem pozytywnie zaskoczona ostatnią częścią tej serii i muszę przyznać NAJLEPSZĄ ‼️
Jedna strona lepsza od drugiej istny rollercoaster, z którego nie możecie zejść. Trzecia część tak mnie pochłonęła, że zanim się obejrzałam byłam już przy samym końcu. W tej książce jest wszystko miłość, namiętność wątki kryminalne, jak i sensacyjne w jednym. Miłość Nadii i Dominika, przy której aż wióry lecą, ajć, jak ja uwielbiam Nadię za jej cięty język dziewczyna zdecydowanie nie da sobie w kasze dmuchać.
Gorąco polecam tę serię – obowiązkowo przeczytajcie 🥰

Tom: #3
Wydawnictwo: @wydawnictwo_amare
Rok wydania: 2021
Moja ocena: 10/10 😘

„Czy potężne Konsorcjum zaakceptuje przywództwo młodej kobiety?”

Mój opis:
Bez sprzeczne Nadia została wrzucona na głęboka wodę. Młoda ładna i niewinna kobieta został poddana próbie ma wszystkich możliwych frontach… Czy wyjdzie z tego związku obronna ręka? Czy fakty, które wyjdą na jaw zmienia ją na zawsze? Czy zmuszona do działania Nadia stanie się twarda i bezwzględną? Na te pytania znajdziecie odpowiedzi w tej części. Ale zapewniam was nic nie jest oczywiste jak by się mogło wydawać. W miłości i na wojnie wszystkie chwyty dozwolone.

To, że jest niesamowita seria to mało powiedziane - historia wgniata w fotel i ma się chęć mordować gdy ktoś wam przeszkadza w czytaniu - ja tak miałam ;-)

Normanton, West Yorkshire

Tom: #3
Wydawnictwo: @wydawnictwo_amare
Rok wydania: 2021
Moja ocena: 10/10 😘

„Czy potężne Konsorcjum zaakceptuje przywództwo młodej...

"- To jest twój czas, Nadia, pokaż im, kim naprawdę jesteś. - szepcze Jawier. - Wierzę w Ciebie."

Wydawać by się mogło, że po spektakularnych odkryciach i nowinach w drugim tomie Nadia i Dominic najgorsze chwile mają za sobą. Nic bardziej mylnego, nowo powstałe zrzeszenie w Polsce zagraża Konsorcjum. Walka o tron będzie zawzięta i krwawa. Tu nie ma miejsca na błędy. W tym wszystkim czai się podstępna żmija, która knuje i pragnie zagarnąć dla siebie najlepszą partię.

Kim jest ów zdrajca? Uda mu się doprowadzić swój plan do końca? Czy namiesza w związku zakochanych? Przetrwają kolejną próbę? 🤔

Ostatni tom przygód Nadii i Dominica, z jednej strony się cieszę a z drugiej szkoda mi się z nimi rozstawać. Polubiłam szaloną parę, choć nasz główny bohater ciągle działał mi na nerwy. Ten mężczyzna jest niereformowalny. Dostarcza takich emocji jak nikt inny, że też ta Nadia z nim wytrzymywała. Z kolei panna Cruz z zaskoczyła mnie pozytywnie swoją postacią. Potrafiła znaleźć w sobie siłę i odwagę, by stawić czoła trudnym sytuacjom. 😈😈

W tej części nie zabraknie nam intryg, porachunków i walk. Akcja w książce rozkręca się z każdą stroną, aż w końcu osiągnie swój punkt kulminacyjny. Spodziewajcie się wielu niespodzianek. A największa spotka Was na zakończeniu. Nic Wam nie powiem, musicie się sami dowiedzieć. 🤫

Wspaniale spędziłam czas z bohaterami książki. To jest ta seria, która wciąga i nie pozwala na chwilę oddechu. Dobrze, że czytałam całość od razu, bo jakbym miała czekać na dalsze tomy, to nie wiem co to, by było. A tak z zapartym tchem i bez przerw zatraciłam się w lekturze. 😁

Autorka potrafi czytelnika umiejętnie zaciekawić i uzależnić od historii. Do takich książek aż chce się wracać i czytać po raz kolejny. Polecam ogromnie 😍

⭐RECENZJA⭐
"Chyba gdzieś w każdym z nas jest głęboko zakorzenione przeświadczenie, że gdy zrobi się coś niemoralnego, już więcej nie spojrzy się na siebie tak samo."

Współpraca reklamowa z @wydawnictwo_amare

Nadia z Dominikiem muszą przygotować się na kolejne komplikacje, które nachodzą wielki krokami. Wyjazd urodzinowy mężczyzny kończy się wielką awanturą, której jedną z przyczyn jest jego przyjaciółka Cassandra. Kobieta strasznie się panoszy, a Nadii jest to nie w smak. Choć Dominik nie widzi w tym problemu, kobiety będą walczyły między sobą. Na domiar złego docierają do nich niepokojące wieści dotyczące konsorcjum. Ktoś próbuje nieźle mieszać, w środku instytucji, a także poza nią, co ma także ogromny wpływ na całokształt. Nie będzie to proste starcie, zarówno dla bohaterów jak i nas czytelników. Konsorcjum to skomplikowana machina, której każda osoba musi być oddana w pełni. Zagrożenie nadchodzi, po starciu z nim nic już nie będzie takie samo, nawet główni bohaterowie.

Zupełnie nie spodziewałam się takich wydarzeń i komplikacji, które wystawią moje nerwy na wielki test. Nadia z Dominikiem przeżyją kryzys, którego powodem jest rzekoma przyjaciółka mężczyzny Cassandra. Nadia nie ufa jej od początku i wcale się jej nie dziwiłam. Za to samego Dominika miałam ochotę udusić gołymi rękoma. W ich otoczeniu pojawiła się żmija, która sprowadzi bardzo duże zagrożenie, zamęt i zamieszanie. Mężczyzna żył jak w jakimś transie, zaślepiony, nie docierało do niego zbyt wiele, za to ufał za bardzo nie tym osobom, którym powinien. Do tego naraził na niebezpieczeństwo nie tylko całe konsorcjum ale i życie swojej ukochanej. Dając się porwać w grę chorej kobiety, którą traktował jak siostrę, a ta bez skrupułów prowadziła swoją rozgrywkę bez względu na konsekwencje. Nadia natomiast zachowała trzeźwy umysł i chwała jej za to. Nie poddała się, choć przed nią było niezwykle ciężkie zadanie. Nie poddała się, choć dostała nieźle się w kość, walczyła do ostatnich sił, całą sobą i to pozwoliło jej wygrać. Udowodniła, że jest godna swojej pozycji. Dostali od życia niezłą lekcję, której nauki zapamiętają już na zawsze. Nie będą po tym tacy sami. Dojrzeją ale będą mogli naprawić to, co zostało zepsute, a to i tak dużo. Konsorcjum także dostało niezłą lekcję pokory, ale tej instytucji ciężko zaszkodzić. Czeka ich totalna burza, po której wyrzy słonko nadzieji. Bardzo pochłonęła mnie ta historia, wykończyła emocjonalnie i sprawiła, że spędziłam niesamowicie ciekawy czas. Bardzo polecam i zachęcam, totalny rolercoaster.

⭐RECENZJA⭐

Współpraca reklamowa z @wydawnictwo_amare

🌺 "Konsorcjum tom 3" autorstwa A.S. Sivar to trzecia i ostatnia część serii pod tym samym tytułem.

🌺 Ta część jest niezwykle dynamiczna i po raz kolejny autorka funduje nam mnóstwo emocji. Każdy kolejny tom jest lepszy od poprzedniego, ale cała seria jest świetna i czas z nią spędzony na pewno nie był czasem straconym. Choć związek naszych bohaterów nie należy do najłatwiejszych i często się ze sobą kłócą, to i tak ich polubiłam, chociaż przyznam, że Dominikiem chciałam niejednokrotnie potrząsnąć, aby się w końcu opamiętał.
Ponieważ trzecia część przedstawia dalsze losy Nadii i Dominika, więc jeśli nie czytaliście pierwszego i drugiego tomu, to najpierw musicie to nadrobić.
Jeśli o mnie chodzi to naprawdę zżyłam się z bohaterami i szkoda było żegnać się zarówno z nimi jak i z tą historią, ale na pewno sięgnę jeszcze po inne książki autorki.
Jeśli szukacie ciekawej serii z mnóstwem tajemnic, intryg, namiętnymi scenami to przyjrzyjcie się jej bliżej.

A .S. Sivar
"Konsorcjum" tom 3

Akcja tak jak i poprzednio dzieje się niezwykle szybko i dynamicznie. Zaskakuje w najmniej spodziewanym momencie. Wywołuje całą gamę uczuć i emocji.
Tutaj zawsze było niebezpiecznie, ale teraz jest wręcz przerażająco. Takiego obrotu spraw się nie spodziewałam.
Nie jedno życie wisi na włosku, zapadają nieodwracalne decyzje, a uknute intrygi prowadzą do wewnętrznych konfliktów

Autorka pisze bardzo fajnym plastycznym, zrozumiałym językiem. Jest lekko i swobodnie. Ja przepadłam.
Konsorcjum 3” to finałowa część trylogii, którą pokochałam.
Autorka z ogromną pasją przedstawiła nam zakończenie opowieści niezwykle burzliwej, tajemniczej i tak ciekawej, że nie sposób było się od niej oderwać.
Między tą charakterną dwójką jest mocne uczucie, ale dochodzi też do częstych, gwałtownych kłótni, jak i przezabawnych utarczek słownych.
Nie zapominajmy o bohaterach, których nie da się nie lubić Tutaj każdy był po coś, każdy maił jakiś sens. Ja polubiłam wszystkich razem i każdego z osobna,

bo nawet
ci źli nie byli aż tacy okropni. Tutaj każdy ma swój niepowtarzalny charakter.

Emocji tutaj nie brakowało, szybszego bicia serca też nie brakowało. Uwielbiam rollercoaster emocjonalny i tutaj dostałam. Pokochałam te emocje, akcje, bohaterów, namiętność.
Całość tak po prostu. Będę tęsknić.

Podsumowując konsorcjum jako trylogia, odkryła moje nowe ja dzięki tej serii, częściej będę sięgać po tego typu literaturę.
To historia, która serwuje takie dawki wrażeń, emocji i czystej adrenaliny, że człowiek się w niej zatraca.
Polecam naprawdę warto dać szansę. I niech nie przerażą Was dwa pierwsze grubaski, bo nie odczułam tego. A tom trzeci jest o wiele mniejszy, ale za to pełen wrażeń.

A .S. Sivar
"Konsorcjum" tom 3

Ostatni i chyba najlepszy z całej serii. Coś się w końcu działo

Ostatni i chyba najlepszy z całej serii. Coś się w końcu działo

Wciągnęła mnie ta historia, choć jest lekko naiwna i zachęca, by polubić przestępców ....

Nie jest zła, ale po drugiej części spodziewałam się czegoś lepszgo. Przewidywalna i z tego powodu momentami nudna.

• Przeczytane 2021

Dodaj cytat z książki Konsorcjum. Tom 3