Konsorcjum. Tom 3

Okładka książki Konsorcjum. Tom 3
A.S. Sivar Wydawnictwo: Amare Cykl: Konsorcjum (tom 3) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
9788382193527
erotyk literatura erotyczna

Ostatni i chyba najlepszy z całej serii. Coś się w końcu działo

Ostatni i chyba najlepszy z całej serii. Coś się w końcu działo

Wciągnęła mnie ta historia, choć jest lekko naiwna i zachęca, by polubić przestępców ....

Muszę przyznać, że powrót do bohaterów Konsorcjum był bardzo dobrym pomysłem. Bardzo długo zbierałam się, żeby zakończyć serię. Nawet zaczęło mi uciekać zainteresowanie, ale jednak nie lubię zostawiać niezakończonych serii dlatego postanowiłam ponownie spotkać się z Nadią i Dominiciem. Styl pisania autorki jest dość charakterystyczny. Nadia i Dominik to para, która równie często jak się kłóci tak często się godzi, jednak obydwoje są uparci w swoich racjach przez co nie raz się ranią. W ostatniej części Nadia musi udowodnić Dominicowi jak i pozostałym członkom Konsorcjum, że nie jest słodką i głupiutką dziewczynką, ale silną i zdolną do podejmowania odważnych decyzji kobietą. Niestety ktoś będzie próbował sabotować jej związek, a tym samym zdrowy rozsądek.
Wciągająca część. Jeśli ktoś lubi bardzo zagmatwany, odrobinę toksyczny związek to Nadia i Dominic spełnią wasze oczekiwania.

Aż szkoda, że to już ostatnia część losów tych popierzonych bohaterów i ich rodzin. Nawet nie zaczęłam czytać , a już wiedziałam że książka jest zbyt krótka w porównaniu do pozostałych. Akcja mocno zagęszczona, nie było chwili oddechu. W każdym rozdziale jakaś bomba wybuchała. Bohaterowie mocno temperamentni, ambitni i władczy. Zakończenie kapitalne, o ile spodziewałam się po części o co może chodzić, tak całość i tak mnie zaskoczyła. Rewelacja. Liczę na kolejne tak dobre książki Sivar. Jestem jej oddaną fanką :)

Nie zawiodłam się. Każda część była równie dobra, pochłaniająca, nieprzewidywana i pełna namiętności.
Polecam!

Polecam!

Ostatnia część była najlepsza. Wreszcie zaczęła się akcja, w poprzednich częściach zwłaszcza w pierwszej za dużo było scen seksu a za mało akcji. Jednak całość oceniam bardzo dobrze.

Chyba najlepsza część że wszystkich 3. Trzymająca w napięciu dużo akcji i jej zwrotów. Fajna polecam

Swietny cykl,ale ta ksiazka jest najlepsza z trzech tomow.
Akcja goni akcje ,caly czas trzyma w napieciu.
Po prostu cudo,jestem zachwycona
Jest to cykl ksiazek w mojej kolekcji, ktore nigdy mi
sie nie znudza,do ktorych mam taki sentyment,ze zawsze
sa na pierwszym miejscu i wracam do nich co jakis czas.

Swietny cykl,ale ta ksiazka jest najlepsza z trzech tomow.
Akcja goni akcje ,caly czas trzyma w napieciu.
Po prostu cudo,jestem zachwycona
Jest to cykl ksiazek w mojej kolekcji, ktore nigdy mi
sie nie znudza,do ktorych mam taki sentyment,ze zawsze
sa na pierwszym miejscu i wracam do nich co jakis czas.

132/2021

3 tom trylogii Konsorcjum

CZY POTĘŻNE KONSORCJUM ZAAKCEPTUJE PRZYWÓDZTWO MŁODEJ KOBIETY ?

Nadia i Dominic

Super, że takie krótkie, więc szybko przeczytałam. Najbardziej mnie wciągnęła ta część. Momentami czułam irytację i chyba to powodowało chęć czytania, żeby skończyć tą serię.

132/2021

3 tom trylogii Konsorcjum

CZY POTĘŻNE KONSORCJUM ZAAKCEPTUJE PRZYWÓDZTWO MŁODEJ KOBIETY ?

Nadia i Dominic

Kolejne książki od A.S.Sivar , które mnie urzekły. Czytałam "Piekielny układ" i byłam naprawdę zachwycona.
Nadia jest młoda, chce żyć po swojemu. Wyprowadza się do Berlina by móc spełniać swoje marzenia. Poznaje przystojnego Dominica Alexandrowa, który staje się jej szefem. Tylko czemu ten szef jest taki przystojny? Oboje czują jak pożądanie ich do siebie przyciąga, ciężko jest im trzymać ręce przy sobie, Nadia stara się bronić przed szefem bo nie chce łamać zasady: szef-podwładna. Nie jest też pewna o co chodzi Dominicowi, nie wie czy chce ją tylko zaliczyć czy może myśli o niej poważnie. Jest jeszcze sprawa Konsorcjum, nie do końca wiadomo kim są i co chcą.

Tom II
Jedno stało się pewne, Nadia Cruz zakochała się do szaleństwa w swoim szefie - zabójczo przystojnym Dominicu Alexadrowie. Ich temperamentna i burzliwa relacja nadal nie przypomina romantycznej sielanki, a młoda kobieta wciąż nie potrafi rozgryźć, czy ukochany żywi do niej prawdziwe i szczere uczucia, czy też widzi w niej jedynie kolejne erotyczne trofeum. Wkrótce znaków zapytania związanych z właścicielem rezydencji oraz samym tajemniczym Konsorcjum przybędzie. Dominic najwyraźniej prowadzi podwójne życie, o którym wiedzą tylko nieliczni wybrańcy, jednak Nadia zrobi wszystko, by dotrzeć do prawdy - bez względu na to, jak okrutna by nie była. Tylko czy ta wiedza w końcu przyniesie jej upragniony spokój, czy wręcz przeciwnie - wpędzi w tarapaty, z których nie będzie w stanie się wyplątać?

***
W drugim tomie lepiej poznajemy Dominica. Jego przeszłość, dowiadujemy się wielu rzeczy, dzięki czemu lepiej go rozumiemy, wychodzą na jaw skrywane tajemnice. Nadia też z każdym dniem zakochuje się w nim coraz bardziej, nie jest to łatwe uczucie. Ich relacja nadal jest dość burzliwa, ale poznają się coraz lepiej. Jednak tajemnicze Konsorcjum i sprawy z nim związane coraz bardziej gmatwają ich życie, przez co dochodzi do niebezpiecznych sytuacji. Nic w życiu nie jest proste i pewne sprawy będą wymagały od bohaterów wielu sił aby je przetrwać.
Tak jak w pierwszym tomie, tak i tu nie zabraknie nam wielu ciekawych zwrotów akcji, relacja Dominica i Nadii też jest fascynująca. Autorka doskonale operuje słowem tworząc świat i bohaterów, którym kibicujemy i trzymamy kciuki za to by im się w życiu dobrze wiodło. O tak, to lektura bardzo wciągająca.

Tom III
Konsorcjum… Ono nigdy nie śpi. Z każdym nowym dniem funduje ci zawrotną dawkę adrenaliny, skrajnych emocji i skłania do przekraczania kolejnych granic. Jednak co się stanie, kiedy przedawkujesz?
O tym wkrótce przekona się Nadia, młoda kobieta, która popełniła błąd: zakochała się w nieodpowiednim mężczyźnie. Wbrew swojej woli postawiona na piedestale buzującej testosteronem organizacji, musi jak najszybciej odnaleźć się w podziemnym świecie walk w klatkach. Czy jest coś, co mogłoby sprawić, że całe Konsorcjum zaakceptuje jej zwierzchnictwo? Czy jej ukochany odnajdzie w sobie na tyle sił, aby pojednać się ze swoimi odwiecznymi demonami? I co ma z tym wszystkim wspólnego nowe zrzeszenie powstałe w Polsce? Jedno jest pewne: walka o tron będzie zawzięta…

***
Uwielbiam dobrze napisane książki, a "Konsorcjum" właśnie takie jest. Ostatni tom to podsumowanie wszystkiego. W tej części mam wrażenie, że to Nadia rządzi. Ona nadaje ton wszystkiemu co się dzieje. Pokazała, że kobiety potrafią być mądre, zaradne i mają siłę by rządzić mężczyznami. I co najważniejsze, to nie więzy krwi decydują o miłości. Bo można kochać ojczyma bardziej niż prawdziwego ojca.
Dominic zaś nie potrafi przyznać się przed samym sobą do tego, że Nadia to ktoś więcej jednak w jego sercu. Wszystko też zaczyna się komplikować kiedy okazuje się, że Nadia jest w ciąży.
Przykro mi, że nie będzie dalszych tomów przygód Dominica i Nadii, ale zawsze mogę wrócić do "Konsorcjum" i jeszcze raz przeżyć wszystko od nowa razem z bohaterami. Naprawdę warto sięgnąc po trylogię A.S. Sivar. Autorka bardzo dobrze pisze i ma niezwykle lekkie pióro.
Polecam Wam ją z całego serca.

Dodaj cytat z książki Konsorcjum. Tom 3