Kup teraz - 19 ofert w cenie od 6.99 zł do 39.94 zł

Konsorcjum. Tom 3

A.S. Sivar Wydawnictwo: Amare Cykl: Konsorcjum (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Konsorcjum
Konsorcjum (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
9788382193527
erotyk literatura erotyczna

Na wstępie od razu powiem, że żałuję iż ta część nie była tak samo długa jak poprzednie!

Ta książka chyba najbardziej podobała mi się ze wszystkich trzech!

Ogień!

Dawno żadna bohaterka , nie napsuła mi tyle krwi co Cassandra! Miałam ochotę wyciągnąć ją z lektury i porządnie wytargać za włosy i zrobić z nią dokładnie to samo, na co miała ochotę Nadia!

Uwierzcie mi,...

Witam Kochani, dziś przychodzę do Was z recenzją książki "Konsorcjum" tom 3 spod pióra A.S. Sivar. Przykro mi trochę, że to już koniec przygód tak fantastycznych bohaterów, ale na pewno wrócę do tej serii.

Autorka od początku nas zaskakuje wydarzeniami i wierzcie mi tak jest do ostatniej strony, przez co książkę czyta się w napięciu. Nadia bardzo się zmienia, staje się...

Na półkach: , , , ,

Cóż mogę napisać bardzo, ale to bardzo fajna książka :) cała TRYLOGIA jest spoko sam zamysł z Konsorcjum jest mega, wyróżnia się na tle innych książek. Polecam

55/21

Jak mi jest przykro, że to już koniec historii Dominica i Nadii 😭
Pamiętam z jakim zafascynowaniem czytałam poprzednie tomy, ale muszę przyznać, że ten spodobał mi się najbardziej.

Zacznę od tego, że Nadia jest niesamowita! To, jak musiała się zmienić i jak sobie ze wszystkim poradziła (mimo wielu... hmm... uciążliwych sytuacji 🙃) - takie bohaterki lubię najbardziej -...

Nadia musi się zmienić, aby zasłużyć na przywództwo w organizacji. Czy uda jej się zdobyć posłuch członków Konsorcjum? Czy Dominik zaakceptuje jej pozycję? Naprawdę warto przeczytać. W tej części dużo się dzieje!

Najlepsza część całej serii. Gorąco polecam! Z całą pewnością przeczytam kolejne książki autorki.

Przeczytałam wszystkie 3 tomy i jestem pod wrażeniem. Powieść opowiada o dwojgu zakochanych ludzi. Ona piękna i pokładana, on zapracowany, silny i okrutnie przystojny. Jak to w dobrym romansie bywa i w tym pojawia się inna kobieta, która swoimi intrygami chce zniszczyć związek Nadii i Dominika. Tutaj również pojawia się wątek interesów, do których Dominik nie chce dopuścić...

"Czy potężne konsorcjum zaaakceptuje przywództwo młodej kobiety?"

Okładka trzeciego części zdecydowanie podoba mi się najbardziej, a jak jest z treścią? Pod względem ilości stron ta jest najkrótsza, ale ilość przecież wcale nie świadczy o jakości 😉

W trzeciej części wydarzenia wcale nie zwalanija, wręcz przeciwnie. Odkrywamy kolejne tajemnice konsorcjum, przekraczamy...

Witam, dziś mam dla was recenzję książki Konsorcjum tom 3 autorki A.S. Sivar.

Konsorcjum książka dająca nam tyle emocji, które nie da się opisać. Można je tylko przeżyć w raz naszymi bohaterami, którzy dają nam małą dawkę humoru, trochę pozadzierają nosa, czy pokażą nam swoją miłość.

W tej części jesteśmy świadkami jak w małej, delikatnej kobiety zachodzi przemiana w...

• 2021
  • Legimi