Okładka książki Przyszłość jest bliżej, niż nam się wydaje. Jak konwergencja technologii radykalnie zmieni biznes, przemysł i nasze życie Peter H. Diamandis, Steven Kotler
Peter H. DiamandisSteven Kotler Wydawnictwo: Poltext reportaż
reportaż
The Future Is Faster Than You Think
Poltext
2021-02-26
2021-02-26
Piotr Cypryański
biznes przemysł życie przyszłość technlogia sztuczna inteligencja robotyka

Okładka książki Śmiało! Jak stać się wielkim, zamożnym i wpływowym. Peter H. Diamandis, Steven Kotler
Śmiało! Jak st... Peter H. Diamandis,...
Okładka książki Abundance: The Future is Better Than You Think Peter H. Diamandis, Steven Kotler
Abundance: The... Peter H. Diamandis,...

Według mnie książka jest trochę zbyt optymistyczna. Zdecydowana większość dat wdrożenia opisywanych technologii nie sprawdziło/sprawdzi się. Mimo starań autora, nie przekonał mnie, że przyszłość jest bliżej niż mi się wydaje. Książka w mojej opinii głównie dla osób, które nie interesują się rozwojem technologii na codzień. Jest ona zbiorem i podsumowaniem popularnych trendów, ale to bardziej próba nakręcenia czytelnika na hype, aniżeli poważniejsza analiza trendów

Jeżeli to czytasz to nie odkładaj tej książki do kolejki wstydu a czym prędzej dowiedz się co przyniesie przyszłość. A będzie ona fascynująca! I przyjdzie szybciej, jak mówi tytuł, niż się Tobie wydaje.

• Biznesowe
  • # sztuczna inteligencja