Być jak Superman. Teoria i praktyka osiągania niemożliwego

Okładka książki Być jak Superman. Teoria i praktyka osiągania niemożliwego Steven Kotler
Okładka książki Być jak Superman. Teoria i praktyka osiągania niemożliwego
2016-01-22
2016-01-22
Wojciech Białas
Literatura motywacyjna.Psychologiczna

Okładka książki Przyszłość jest bliżej, niż nam się wydaje. Jak konwergencja technologii radykalnie zmieni biznes, przemysł i nasze życie Peter H. Diamandis, Steven Kotler
Przyszłość jes... Peter H. Diamandis,...
Okładka książki Śmiało! Jak stać się wielkim, zamożnym i wpływowym. Peter H. Diamandis, Steven Kotler
Śmiało! Jak st... Peter H. Diamandis,...
Okładka książki Abundance: The Future is Better Than You Think Peter H. Diamandis, Steven Kotler
Abundance: The... Peter H. Diamandis,...

Książka wyjaśnia stan Flow tak zwany przepływ. Naukowo wyjaśnia jak działa ten stan oraz jak go wywołać . opisuje co dzieje się w naszym mózgu podczas tego stanu .

Świetna książka. Pełna bystrych spostrzeżeń. Wiele osób po przeczytaniu może otworzyć oczy na to jaki postęp właśnie dokonuje się na świecie. Jest ciekawie napisana, pełna przykładów ludzi i wydarzeń na temat których można od ręki znaleźć informacje. Dobra dawka motywacji, inspiracji i praktycznych porad. Polecam.

"Być jak Superman. Teoria i praktyka osiągania niemożliwego" autorstwa Stevena Kotlera pozwoli wznieść się na prawdziwe wyżyny niemożliwego i osiągnąć niemal wszystkie zamierzone cele. Autor opisuje co to jest przepływ i dlaczego warto do niego dążyć oraz jak morze nam pomóc w codziennym życiu. Jest to rewelacyjna książka, która potrafi w przystępny i obrazowy sposób wyjaśnić z pozoru błahe zjawisko, potrafiące wnieść w nasze życie kolosalną zmianę. Steven Kotler daje nam możliwość samo rozwoju, lecz tylko my musimy po nią sięgnąć.

Autor w swojej książce mówi o optymalnym stanie świadomości, byciu hakerem przypływu oraz w jaki sposób opanować tą z pozoru trudną sztukę. Należy skupić się jasno na z góry określonym celu i dążyć do niego z całych sił. Przepływ może mieć duży wpływ na nasze życie, jednak musimy odpowiednio potrafić go wykorzystać. Jest to stan, w którym potrafimy działać jak zahipnotyzowani i oddajemy się wykonywanemu zadani bez reszty, tak jakby wykonywanie zadania przychodziło samo. Książka ta pokarze nam jak zaprogramować u siebie taki stan, w efekcie czego jak wykonywać różne zadania lepiej i efektywniej.

Opanowanie tej techniki sprawi, że o wiele łatwiej będziemy wykonywać wszelkie zadania i osiągać bardziej widoczne efekty. Steven Kotler w swojej książce posługuje się czytelnymi opisami i ćwiczeniami, które bardzo łatwo będziemy mogli wprowadzić w swoim życiu. W zdobyciu sukcesu ważna jest wytrwałość i umiejętność w jasnym określeniu celu, do którego się dąży. Jest to poniekąd połowa drogi w osiągnięciu upragnionego celu. Autor dzięki dużemu doświadczeniu w opisywanym temacie dzieli się z nami ważną wiedzą, która może pomóc nie jednemu czytelnikowi. Kontrolowanie fali przepływu może z początku wydać się trudne, lecz gdy zdobędziemy podstawy, otworzą się przed nami nieograniczone możliwości.

"Być jak Superman. Teoria i praktyka osiągania niemożliwego" pozytywnie mnie zaskoczyła i wniosła w moje życie dużo innowacyjnej i ciekawej wiedzy. Steven Kotler podając liczne przykłady i badania naukowców stara się unaocznić czytelnikom jak wielką rolę w nasze życie może wnieść przepływ. Jest to lektura wymagająca dużego zaangażowania od czytelnika i wprowadzenia w swoim życiu wielu zmian. Jeżeli na prawdę chcemy czerpać wymierne korzyści z techniki przepływu. Po przeczytaniu tej książki należy się zastanowić nad swoimi celami i priorytetami. Metodą małych kroków jesteśmy w stanie dokonać niemożliwego i odnieść spektakularny sukces. Sprawdźcie jak Wy sami możecie stać się panami przepływ i sternikami własnego przeznaczenia. Polecam.

• Psychologia
  • Self Mastery
  • PRO - Motywacja
  • Rozwój osobisty 100 %

Dodaj cytat z książki Być jak Superman. Teoria i praktyka osiągania niemożliwego