Być jak Superman. Teoria i praktyka osiągania niemożliwego

Steven Kotler filozofia, etyka 224 str.
The Rise of Superman: Decoding the Science of Ultimate Human Performance

Septem
filozofia, etyka
Literatura motywacyjna.Psychologiczna

Porównaj ceny i

Świetna książka. Pełna bystrych spostrzeżeń. Wiele osób po przeczytaniu może otworzyć oczy na to jaki postęp właśnie dokonuje się na świecie. Jest ciekawie napisana, pełna przykładów ludzi i wydarzeń na temat których można od ręki znaleźć informacje. Dobra dawka motywacji, inspiracji i praktycznych porad. Polecam.

"Być jak Superman. Teoria i praktyka osiągania niemożliwego" autorstwa Stevena Kotlera pozwoli wznieść się na prawdziwe wyżyny niemożliwego i osiągnąć niemal wszystkie zamierzone cele. Autor opisuje co to jest przepływ i dlaczego warto do niego dążyć oraz jak morze nam pomóc w codziennym życiu. Jest to rewelacyjna książka, która potrafi w przystępny i obrazowy sposób...

• Filozofia
  • Psychologia