Niegrzeczny rockman

Okładka książki Niegrzeczny rockman Kristen Callihan
Okładka książki Niegrzeczny rockman
Kristen Callihan Wydawnictwo: Muza Cykl: VIP (tom 3) literatura obyczajowa, romans
VIP (tom 3)
Fall
Muza
2021-01-13
2021-01-13
2018-10-23
Sylwia Chojnacka
miłość romans namiętność muzyka rock arogancja uczucia seks pożądanie sąsiad

Miałam wysokie wymagania, co do historii Jaxa i co do tej części się nie zawiodłam. Ale po pierwsze ta książka jest za długa i momentami zwyczajnie nudna. Po drugie te teksty rodem z gimnazjum, które się od czasu do czasu pojawiają kompletnie zabijają tą książkę i zamiast skupiać się na słowach, wzdycham z irytacji. Fakt, że nie lubię tego lektora też nie pomaga, ale to inna kwestia. Jest dobrze, mogłoby być lepiej, na pewno nie jest tak koszmarnie jak w poprzednim tomie.

och juz nie moge sie doczekac kolejnego tomu! Chodz jak na razie nic nie przebije drugiego.

Lekka i przyjemna, szybko się czyta😊 Polecam całą serię 😉

Lekka i przyjemna, szybko się czyta😊 Polecam całą serię 😉

Lubię książki, w których poruszane są problemy, dotyczące realnego świata. Co w tym przypadku jest realnym światem? Depresja, stany lękowe. To wszystko towarzyszyło głównym bohaterom od samego początku i bardzo przyjemnie czytało się swego rodzaju ich "dorastanie"/ "dojrzewanie" do pokonania tego, co im nie służy i co ich niszczy. Wszystkie opisy ich wewnętrznych walk ze sobą były bardzo ciekawym doświadczeniem - można było wejść na chwilę w stan, jakiego doświadczają ludzie m.in z depresją. To smutne, jak wiele walk muszą tacy ludzie stoczyć sami ze sobą. Oczywiście dialogi pomiędzy chłopakami z zespołu były niesamowite a nowe wyzwania ich menagera opisywane na niektórych stronach w tej książce rozbawiały do łez. Ojcostwo może być męczące. ;)
Polecam. Bardzo gorąco.

Polecam serdecznie 😉

Polecam serdecznie 😉

Prawda jest taka, że tytuł i okładka sugerują fabułę, być może nasączoną seksem i dość szybkim, i intensywnym romansem... ale nie (może trochę, ale bardziej slow burn). Nie spodziewałam się tematyki, będącej tak ciężkim kalibrem, m.in. samobójstwo, samotność, problemy psychiczne, stany depresyjne. Naprawdę się zaskoczyłam pozytywnie i pamiętajcie, że nie należy oceniać książki po okładce. Książkę polecam bardzo, ale miejcie na uwadze ww. tematykę książki i że jest ona przeznaczona dla osób 18+

Świetna książka. Jestem pod wrażeniem. To romans i nie spodziewałam się po nim głębi, nastawiłam się na lekkie czytadło. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Po przeczytaniu dwóch poprzednich części wiedziałam, że dużo się dzieje w głowie Jaxa, ale nie sądziłam, że zostanie to tak świetnie przedstawione. Teraz już rozumiem skąd jego postawa i próba samobójcza. Naprawdę jestem zachwycona tym jak autorka przedstawiła jego problemy. Polecam z całego serca. Przede mną jeszcze jedna część serii, ale jak dotychczas ta jest zdecydowanie najlepsza, najbardziej do mnie trafiła.

Świetna. Historia Johna"Jaxa" i Stelli.

Świetna. Historia Johna"Jaxa" i Stelli.

Książka mądra, zabawna i wciągająca. Teksty Stelli doprowadzały mnie do łez ze śmiechu. Polecam.

„Niegrzeczny rockman” jest trzecią częścią cyklu „VIP” pióra Kristen Callihan. Akcja książki, tak jak poprzednie części, osadzona jest w świecie muzyki rockowej, bogactwie i sławie. Jednakże opisana tu historia jednego z muzyków pokazuje, że pieniądze i sława szczęścia nie dają. Fabuła dotyka trudnego tematu jakim jest depresja, która jest niezwykle niebezpieczna i może skończyć się tragicznie. Nie mniej jednak jest to książka z kategorii romans, zatem poznajemy tu historię miłości kolejnej pary – drugiego wokalisty zespołu Johna Blackwood „Jax” i zwyczajnej dziewczyny Stelli Grey, których dodatkowo łączy trudna przeszłość. Odpowiedź na pytanie jak się poznali i przebieg ich historii znajduje się na karach książki do których odsyłam. Lekkie pióro autorki sprawia, że książkę czyta się szybko i płynnie, pomimo tematu depresji. Jednakże autorka świetnie wyważyła trudność i powagę zagadnienia wraz przedstawioną z humorem historią miłości. W mojej ocenie książka jest warta przeczytania. Polecam!

• Romans
  • Przeczytane 2021