I ja ciebie też!

Okładka książki I ja ciebie też! Zuzanna Dobrucka, Beata Harasimowicz, Katarzyna Kalicińska
Okładka książki I ja ciebie też!
Zuzanna DobruckaBeata Harasimowicz Wydawnictwo: Burda Książki literatura obyczajowa, romans
I ja ciebie też!
Burda Książki
2020-10-14
2020-10-14

Okładka książki A miało być tak pięknie! Katarzyna Kalicińska, Małgorzata Kalicińska
A miało być ta... Katarzyna Kalicińsk...
Okładka książki I nigdy cię nie opuszczę! Zuzanna Dobrucka, Beata Harasimowicz, Katarzyna Kalicińska
I nigdy cię ni... Zuzanna Dobrucka, B...

Pełna zawirowań, ale optymistyczna opowieść o kobiecej przyjaźni, wzajemnym zrozumieniu i wsparciu.

W ostatnim czasie przeczytałam książkę autorstwa Zuzanny Dobruckiej, Beaty Harasimowicz oraz Katarzyny Kalicińskiej pod tytułem „I ja ciebie też!”. Głównymi bohaterkami powieści są trzy przyjaciółki Laura, Agata i Wiktoria. Świat, który otacza te kobiety wydaje się idealny. Dom, rodzina, ukochani mężczyźni, wymarzona i dobrze płatna praca. Ale to wszystko się zmienia za pomocą pstryknięcia palcami. Czy Laura powie prawdę swojemu Kocurowi? Czy Kocur wesprze ukochaną? Czy Agata pogodzi się z tym, że partner ją zdradził? Czy Agata da radę spędzić ostatni dzień w roku w pracy razem z Kilerem? Czy Wiktoria uniesie psychicznie to co wydarzyło się podczas biznesowej wigilii? Co zrobił były mąż Wiktorii by ją uratować? Czy przyjaźń przetrwa mimo problemów każdej z kobiet? Na te pytania musicie odpowiedzieć sobie sami czytając tą publikację.
Postanowiłam, że przeczytam ostatnią książkę o tematyce świątecznej przed zakończeniem karnawału i mój wybór padł właśnie na wolumin autorstwa Zuzanny Dobruckiej, Beaty Harasimowicz oraz Katarzyny Kalicińskiej pod tytułem „I ja ciebie też!”. I muszę przyznać, że się nie zawiodłam na treści publikacji. Co prawda myślałam, że przeczytam ją szybciej. Ale generalnie książka jest napisana bardzo fajnie i przystępnym językiem. Z całego serca polecam się zapoznać się z tą publikacją bo nie będziecie żałować.

Ciepła i przyjemna opowieść o trzech przyjaciołach, które spotyka kryzys w Wigilię. Pomimo trudności ostatecznie odnajdują one rozwiązanie i dobre zakończenie, jak to w takich opowieściach bywa.

Książkę przeczytałam bardzo szybko i wprawiła mnie w świąteczny nastrój, a zdecydowanie o to chodziło.

Czyta się błyskawicznie. Ale nie spełniła moich oczekiwać. Miało być jak w Dziennik Bridget Jones, ale mnie ubawiła ani nie porwało. Dam szansę może druga część wyjdzie lepsza

I ja ciebie też ! ❤️ Bardzo polecam tą książkę na jesienno-zimowe wieczory. Jest to pierwsza część. Napisana przez 3 przyjaciółki - o losach trzech przyjaciółek.😉 Laura, szefowa dużej stacji telewizyjnej, a zarazem żona Kocura i mama 3 córek. Agata reżyserka największych widowisk rozrywkowych, zakochana w Killerze i Wiktoria, właścicielka agencji aktorskiej i rozwódka. Zbliżają się święta...co czeka kobiety w ten magiczny czas ? Rozczarowanie czy raczej happy end ? Jeśli chcecie się tego dowiedzieć, to zapraszam do czytania. Mnie bardzo pochłonęła ta książka, mimo iż mam dziecko i nie dużo czasu na książki, to przeczytałam ją w dwa dni (na raty). Z każdą stroną...nie mogłam się doczekać co będzie dalej. Życiowa książka o codziennych problemach, sile przyjaźni, związkach. Takiej przyjaźni można tylko pozazdrościć, gdyż w dzisiejszych czasach trudno o taką...Lekka, przyjemna książka, można się pośmiać i popłakać, świetnie się przy niej bawiłam, poprawia humor. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam ! 😘☺️

To opowieść o losach trzech przyjaciółek. Agacie ,Laurze i Wiktorii.
Każda z nich ma swoje problemy jedne małe inne zaś duże.
Agata to znana reżyserka widowisk zaś Laura szefowa stacji telewizyjnej a Wiki wlascicielka agencji aktorskiej.
Każda z nich szczesliwa spełniona i zakochana.
Los jednak bywa przewrotny i niesprawiedliwy.
Ich świat się posypał jak domek z kart w sama Wigilię.
Muszą od nowa ułożyć sobie życie. Czy się im to uda?

Ta powieść to świetna historia świąteczna trzech wspaniałych przyjaciółek. Były dla siebie jak siostry.
Pełna humoru emocji i niespodziewanych zwrotow akcji. Nie ma tu czasu na nudę. Bardzo spodobała mi się ta opowieść trzy różne kobiety a takie sobie bliskie. Kibicowałam im do końca bo zasłużyły na miłość i szczęście.
Piękne to było polecam. Czytało się to bardzo szybko i nie dało się oderwać.

To opowieść o losach trzech przyjaciółek. Agacie ,Laurze i Wiktorii.
Każda z nich ma swoje problemy jedne małe inne zaś duże.
Każda z nich szczesliwa spełniona i zakochana.
Los jednak bywa przewrotny i niesprawiedliwy.
Ich świat się posypał jak domek z kart w...

Rozbawiła, wzruszyła a co więcej dała nadzieję, że świat nie jest zły. Zawsze jest jakaś szansa na lepszy los i okazja, żeby "dokopać wrogom".

Pierwsza część historii trzech przyjaciółek, których los nie szczędzi. Jak przystało na świąteczną pozycję i ta kończy się happy endem. Z zainteresowaniem czyta się każdą kolejną perypetie którejś z dziewczyn. Przyjemna lektura. Polecam :)

Jedna za wszystkie, wszystkie za jedną... Losy trzech przyjaciółek, które wciąż się wspierają, są tak intensywne, że początkowo trudno było mi się połapać, która ile ma dzieci i jakie są ich imiona. Tak naprawdę spodziewałam się lekkiej, przyjemnej powieści. Tymczasem problemy bohaterek tak szybko się nawarstwiają, że nawet ich wzajemna pomoc ma raczej wymiar duchowy. Niestety podobnie jak w życiu nie wszystko wychodzi, happy end słaby, ale jest. Czyta się ją dobrze, choć nie miałam wypieków na twarzy.

Sięgając po powieść trzech autorek nie miałam pojęcia czego się spodziewać,ale już po pierwszych stronach przekonałam się,że lektura to dobry wybór.Opowieść o trzech przyjaciółkach...jakże różnych,ale jakże podobnych jest świetna.Bawiła mnie do łez i irytowała.Każda z nich żyje w wielkim świecie,ale tak naprawdę każda pragnie tylko jednego...miłości.A jak do tego jest kasa i dom z ogródkiem to już super.Największe jak im się wydaje problemy dopadają je w wigilię ,ale...od czego są przyjaciółki.Razem mogą wszystko.Świetna lektura.Polecam

• Święta