Wszyscy moi mężczyźni i wszystkie moje dramaty

Okładka książki Wszyscy moi mężczyźni i wszystkie moje dramaty Edyta Folwarska
Okładka książki Wszyscy moi mężczyźni i wszystkie moje dramaty
Edyta Folwarska Wydawnictwo: Pascal literatura obyczajowa, romans
Pascal
2020-09-30
2020-09-30

Okładka książki Gorące lato J.B. Grajda, Anna Langner, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Agnieszka Siepielska, Alicja Sinicka, Agata Suchocka, Paulina Świst, Anna Szafrańska, Marta W. Staniszewska, Anna Wolf
Gorące lato J.B. Grajda, Anna L...
Okładka książki Kaprys milionera Izabella Frączyk, Jagna Rolska
Kaprys milionera Izabella Frączyk, J...

autorka w "swoich dramatach" nie wspomniała o swoim dramatycznym prowincjonalnym stylu

Oliwia jet piękna, bogata, ma pieniądze, zabiegają o nią mężczyźni, robią jej wielkie prezenty, ale to nie to. Ona ma za sobą małżeństwo, wciąż spotyka nie takich facetów, jak by chciała. Natan zdaje się być tym najbardziej ważnym, ale jego żona, niedługo była, stara się popsuć im plany. Czy jej się uda?

bardzo chaotyczna ta książka, dziewczyna nie umiejąc pozbierać się po nieudanym małżeństwem skacze z kwiatka na kwiatek, przygodny seks , branie wszystkiego , taka zupełna desperacja.. a potem nagle olśnienie.. chciało by się rzec, ale te baby są głupie.. a jak spotyka kogoś kto jest warty uwagi to życie robi psikusa .. ot tak.

Zupełnie nie moja bajka, ale troche posmialam nad warsztatem trzeba ostro popracować. Troche wstyd ze dziennikarka i taka bida w słownictwie

To nie było wybitne, nie było tez dobre, bardzo przeciętne, ale jak ktoś lubi ciekawą pustote i celebryckie życie Warszawki to niech sięgnie

Ciężko mi się było wciągnąć, ale jak już się wciągnęłam to przeczytałam całość w jeden wieczór. Historia bardzo zaskakująca, nie spodziewałam się, że mnie zadziwi :)
Na wolny luźny wieczór polecam :)

Na wolny luźny wieczór polecam :)

2030

Oliwia ma za sobą romans z żonatym mężczyzną, nieudane małżeństwo i zwiążki-niewypały. Przez te ciągłe rozczarowania pragnie wziąć odwet na męskim rodzie. Zamierza wykorzystywać mężczyzn w celach erotycznych i nie przywiązywać się. W trzech podrozdziałach opatrzonych męskimi imionami ( Franek Emil i Natan) opisuje swoje perypetie z noszącymi je osobnikami. Najpierw Franek, czyli zabójczo przystojny uznany piłkarz. Oczywiście zmienia dziewczyny jak rękawiczki, a zauroczenie Oliwią jest konkretne. Furę ma droższą od jej mieszkania, niestety dobra zabawa dla niego to synonim wspomagania się kokainą, ekstazy itp. Namiętnie lubi sprawiać rozkosz partnerce przez seks oralny. Wspomaga się też viagrą, często ma przedwczesny wytrysk. Związek z nim to jazda górską kolejką, bez hamulców, ale jest to człowiek powierzchowny, niedojrzały i rozbestwiony powodzeniem u kobiet. O wiele bardziej intrygujący i tajemniczy jest jego menedżer Natan, przy którym Oliwia zawsze zalicza jakaś wpadkę. Naćpany Franek rusza w rajd samochodem, zostaje aresztowany i nieciekawie kończy.
Śmiałe sceny erotyczne z udziałem bohaterki przykuwają uwagę czytelnika, ale wie się podskórnie, że mimo wszystko Oliwii nie chodzi o odhaczanie kolejnych pozycji kamasutry, tylko o dobrze rokujący związek. Po niepowodzeniu z Frankiem, który ukazuje swoje drugie oblicze- nieobliczalnego agresora i damskiego boksera na krótko pojawia się jej były chłopak Kamil. Wchodzą w układ fuck friends.
Biznesman Emil wręcza jej koszmarnie drogą torebkę. Niby wydaje się niezainteresowany, a że to wyzwanie ją kręci, to kobieta postanawia zdobyć go. Jest bardziej stabilny emocjonalnie od Franka, nie rajcują go narkotyki. Za to fachowo masuje i rozpala kobiety.
Stopniowo Oliwia dociera do konkluzji, ze najlepszym połączeniem dotychczasowych kochanków jest Natan. I okazuje się, że i on nie może zapomnieć o uroczej kobiecie. Przewidywany jest finał romansu tych dwojga- musza być razem. Nietypowa obyczajówka, dobrze skonstruowane sceny łóżkowe.

Na początku wystraszyłam się sposobem pisania książki w 3 osobie oraz że nie jest ona podzielona na rozdziały tylko historia się ciągnie.
Chociaż nie znajdziemy 3 rozdzialy które przedstawiają nam 3 mężczyzn .
Franek, Emil , Natan .
Ale pierwsze spostrzeżenia nie były trafne bo czytało się szybko i przyjemnie . I z niczym nie miałam problemu.

Moim zdaniem z każdym było coś nie tak no i się nie pomyliłam.
Ogólnie Oliwia to musi być jakaś seksi bomba bo każdy ją chce mieć w łóżku no i ona w sumie każdego też.
Podobało mi się że nie było tu dużo miłości tylko zabawa i sek* .
Wkoncu jakaś inna książka pomyślałam no ale niestety tutaj wielka miłość też się pojawiła i łzy w moich oczach też były na końcu. Chociaż tej miłości tutaj się nie spodziewałam i mogłoby jej tu nie być.

Każdy z mężczyzn oczywiście był bogaty no bo jak to inaczej . Znajdziemy tutaj idealne opisy w co i kiedy dokładnie była ubrana dokładną marke czasami nawet i cena danej rzeczy była podana .

Przyjaciółki tutaj nic nie wynosiły do tej książki myślę że były no bo wypada dac psiapsiolki .

A sama Oliwia miała parcie na bogatego męża.
Takie są moje wnioski .

Nie wiem jak ocenić książkę bo czytało mi się ją dobrze pomimo że momentami była chaotyczna.
Oliwie pomimo wszystko dało się lubić ale to kompletnie historia z kosmosu .
To Oliwia miała się nimi bawić ale po każdym z nich to ona cierpiała.
Traktowali ją jak dziw*e ale czytając to miałam również takie wrażenie o niej .

Książka pomimo wszystko ma potencjał i autorka ma lekkie pióro tylko moim zdaniem za dużo tutaj jest momentów które tak na prawdę w prawdziwym świecie są nierealne .
⭐⭐⭐/5 .
Zachęcam was do przeczytania i zapoznania się z tą historię bo pomimo wszystko warto było z tą książką spędzić dzień 🤗🤗
Gdyby momentami zachowanie głównej bohaterki było inne było by na prawdę super :)

Chociaż nie znajdziemy 3 rozdzialy które przedstawiają nam 3 mężczyzn .
Franek, Emil , Natan .

Moim zdaniem z każdym było coś...

Mamy jedno życie, więc musimy z niego czerpać to co najlepsze! A co to takiego?

Oliwia to kobieta po przejściach. Nie mogę powiedzieć że miala szczęście do facetów... Zawsze trafiła na jakiegoś drania, kłamcę. Tym razem postanawia zmienić coś w swoim życiu. Tą zmianą jest odwrócona rola! Teraz to ona będzie się bawiła mężczyznami, biorąc od nich to co najlepsze! Co z tego wyjdzie?

@edyta.folwarska gratuluję kochana tak świetnej książki!
Już na samym początku podbiła moje serce! A wiecie czemu? Bo jest życiowa i realna!
Ale zacznijmy od początku...
Dzięki @wydawnictwo_pascal_books miałam okazję przeczytać książkę Pani Edyty. Panią Edytę, kojarzę głównie z programów na Disco Polo Music dlatego też kiedy otrzymałam możliwość recenzji jej książki, szeroko otwarłam buzię z wrażenia. Ona pisze książki? - zapytał mój mąż kiedy mu o tym powiedziałam. Skończyło się tym, że kiedy książka została mi dostarczona to najpierw mój mąż porwał ją do czytania a potem mi ją oddał, mówiąc : ej dobra jest!
Pani Edyta zabrała mnie w podróż do Warszawy, pełnej imprez, pieniędzy i seksu.
Główna bohaterką, jest dziennikarka Oliwia która przez dłuższy czas nie zaznała prawdziwego uczucia miłości. Polubiłam Oliwię za to jaka była. Choć była kobietą bardzo naiwną, miała w sobie coś co mnie do niej przyciągało, mianowicie posiadała energię do życia, zabawy i czerpania tego co najlepsze w życiu- bezinteresownego seksu.
Mężczyźni, którzy pojawili się wokół niej, także zaskarbili sobie moją sympatię. Najbardziej podobał mi się Natan- mężczyzna, lubiący dogryzać Oliwii... Ale jakie to było fajne!
Fabuła ocieka erotyzmem, który jest delikatny, ale zarazem ostry! Uwielbiam takie połączenie, gdyż autorka w pewnym momencie dawała mi odczuć lekkie podniecenie a za chwilę wylewała na mnie kubeł gorącej wody, budząc demona seksu. Mega!
Sposób w jaki Oliwia bawiła się facetami, bardzo mi się podobał. Chwilami nawet odczuwałam satysfakcję z tego co robiła bohaterka. Lekki styl pisania autorki spowodował że przeczytany tekst, w mgnieniu oka widziałam w swojej wyobraźni! Obrazy te nie były wcale grzeczne, tak jak ta książka!
Choć dzięki książce liznęłam trochę wielko miastowego
To wiem że nie jest ono dla mnie! Jest zbyt dynamiczne i szalone! Musicie przeczytać tą książkę. Jest super! Szczególnie zakończenie, które pozostawiło mnie w ogromnym szoku! Mam nadzieję że szybko poznam dalsze losy Oliwii!

Mamy jedno życie, więc musimy z niego czerpać to co najlepsze! A co to takiego?

Przeczytałam, żeby sprawdzić, czy autorka w czymkolwiek się poprawiła. Bez zaskoczenia stwierdziłam, że absolutnie nie.

• Przeczytane 2021
  • Rezygnacja
  • Sprawdz czy jest w bibliotece
  • Biblioteka
  • Samodzielne

Dodaj cytat z książki Wszyscy moi mężczyźni i wszystkie moje dramaty