Wszyscy moi mężczyźni i wszystkie moje dramaty

Edyta Folwarska Wydawnictwo: Pascal literatura obyczajowa, romans
Pascal
literatura obyczajowa, romans
2020-09-30

Zupełnie nie moja bajka, ale troche posmialam nad warsztatem trzeba ostro popracować. Troche wstyd ze dziennikarka i taka bida w słownictwie

To nie było wybitne, nie było tez dobre, bardzo przeciętne, ale jak ktoś lubi ciekawą pustote i celebryckie życie Warszawki to niech sięgnie

Ciężko mi się było wciągnąć, ale jak już się wciągnęłam to przeczytałam całość w jeden wieczór. Historia bardzo zaskakująca, nie spodziewałam się, że mnie zadziwi :)
Na wolny luźny wieczór polecam :)

Oliwia ma za sobą romans z żonatym mężczyzną, nieudane małżeństwo i zwiążki-niewypały. Przez te ciągłe rozczarowania pragnie wziąć odwet na męskim rodzie. Zamierza wykorzystywać mężczyzn w celach erotycznych i nie przywiązywać się. W trzech podrozdziałach opatrzonych męskimi imionami ( Franek Emil i Natan) opisuje swoje perypetie z noszącymi je osobnikami. Najpierw Franek,...

Na początku wystraszyłam się sposobem pisania książki w 3 osobie oraz że nie jest ona podzielona na rozdziały tylko historia się ciągnie.
Chociaż nie znajdziemy 3 rozdzialy które przedstawiają nam 3 mężczyzn .
Franek, Emil , Natan .
Ale pierwsze spostrzeżenia nie były trafne bo czytało się szybko i przyjemnie . I z niczym nie miałam problemu.

Moim zdaniem z każdym było coś...

Mamy jedno życie, więc musimy z niego czerpać to co najlepsze! A co to takiego?

Oliwia to kobieta po przejściach. Nie mogę powiedzieć że miala szczęście do facetów... Zawsze trafiła na jakiegoś drania, kłamcę. Tym razem postanawia zmienić coś w swoim życiu. Tą zmianą jest odwrócona rola! Teraz to ona będzie się bawiła mężczyznami, biorąc od nich to co najlepsze! Co z tego...

Wszyscy moi mężczyźni i wszystkie moje dramaty czyli książka o przepięknej, gorącej dziewczynie i trzech piekielnie seksownych facetach. Czy któryś z nich skradnie jej serce?

Oliwia - dziennikarka oraz twardo stąpająca po Ziemi singielka, z wielkim pechem w miłości. Marzy ona o rodzinie jednak po wszystkich perypetiach z facetami ( którzy zawsze przed nią coś ukrywali np...

Na wstępie napiszę, że zanim sięgniecie po tę książkę, koniecznie musicie przeczytać pierwszą część „Zbiór miłości niechcianych” Edyty Folwarskiej 💖
Tak jak w pierwszej części główna bohaterka : szuka miłości i związku, niestety trafiając na kolejnych dupków. To w drugiej, otrząsa się z mrzonek o prawdziwej miłości i postanawia, że to ona będzie...

• Przeczytane 2021
  • Egzemplarz w prezencie od wydawnictwa
  • TBR
  • Legimi
  • 2021

Dodaj cytat z książki Wszyscy moi mężczyźni i wszystkie moje dramaty