Zły czas

Okładka książki Zły czas K.N. Haner
Okładka książki Zły czas
K.N. Haner Wydawnictwo: Editio Cykl: Niebezpieczni mężczyźni (tom 2) Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
Niebezpieczni mężczyźni (tom 2)
Editio Red
Editio
2020-09-30
2020-09-30
romans erotyk romansmafijny knhaner

Blair uwierzyła Davidowi, że on ją uwolni. Jednak to był zimny kubeł wody. Kobieta została porzucona na wysypisku śmieci. To był powrót do rzeczywistości. W bardzo szybkim tempie musiała ustać na nogi. Przecież została Królową Koki. Po zabójstwie ojca to ona stała się właścicielką majątku, firmy I szemranych interesów. To było ogromne wezwanie, bo nie była doświadczona w takich sprawach. Zaufany człowiek ojca, Liam wprowadził ją w świat biznesu. Blair została przez niego w dosadny sposób poinformowana, że za rogiem czucha na nią duże niebezpieczeństwo. Jednym z nich miał być jej mąż, Phix.
To ona stała się Królową i miała władze w dłoniach, którą zamierzała wykorzystać. Zemsta na osobach, które ją skrzywdziły za kadencji rządów ojca.

Wejście w rzeczywistość było dużym trudem do pokonania dla niej. Komu mogła zaufać? Czy Liam był sprzymierzeńcem czy wrogiem? Jaki cel w tym wszystkim miał jej mąż?

Uffff gorąco 🌡 Kasia @k.n.haner potrafi zaskoczyć czytelnika w najmniej oczekiwanym momencie. Ostatnie słowa zawarte w tej książce niby dużo wyjaśniają, a z drugiej strony dalej stanowią zagadkę. Cieszę się, że w końcu sięgnęłam po tą serię. Polecam ttm, którzy jeszcze nie zajrzeli do tej serii. 💜
Kolejny tom już na mnie czeka...

2077

Książka „Zły czas” K.N. Haner (Katarzyna Nowakowska) zabiera nas do drugiego tomu cyklu "Niebezpieczni mężczyźni”.
Czy Blaire zemści się na swoich oprawcach?
Czy Phix ponownie pojawi się w życiu swojej żony?
Jak potoczą się wydarzenia?
A zakończenie, oj będzie się działo. Aż chce się przeczytać od razu kolejny tom.
Historia na jeden wieczór, trochę lepsza od pierwszego tomu.

Kontynuacja losów Blaire, która została znaleziona na wysypisku śmieci. Kobieta przed policją i ochroniarzami udaje amnezję. Liam, obecny szef ochrony zostaje prawa ręką Blaire po tajemniczym morderstwie jej ojca. Kobieta zostaje prezesem firmy i Królową Koki....

Dalsze losy Blair, ktora musi odnaleźć się w nowej rzeczywistości i nie dać się zabić. Jeśli chodzi o mnie to bardzo mi się podobało, nawet bardziej od części pierwszej. Zakończenie na bardzo duży plus i niecierpliwie czekam na kolejną część. Polecam.

Na półkach: , , , , , ,

Pierwsza część miała jeszcze „ręce i nogi”. Tutaj bohaterowie zachowują się irracjonalnie i nie sposób ich polubić. Książka jest krótka, szybko się czyta, końcówka nawet ciekawa, ale całość jest chaotyczna i momentami głupia.

18/2023

Drugi Tom.
Muszę przyznać, że początek był dla mnie... Nudny.
Dopiero jak pojawił się Phix to jakoś ta akcja zaczęła być wartka.
Koncowa już była... Whaaaat?! Wtf?! (ale na plus)

Przeczytałam na Legimi.

18/2023

Drugi Tom.
Muszę przyznać, że początek był dla mnie... Nudny.
Dopiero jak pojawił się Phix to jakoś ta akcja zaczęła być wartka.
Koncowa już była... Whaaaat?! Wtf?! (ale na plus)

Przeczytałam na Legimi.

polecam

polecam

Dobra książka, szybko sie czyta. Jednak irytowało mnie to, że wszystko się tak szybko dzieje. Bohaterka bardzo infantylna i trochę dziecinna. Mam na półce wszystkie części tej powieści, ale jakoś po przeczytaniu pierwszej już dość dawno temu nie ciągnie mnie jakoś specjalnie do kolejnych części.

🔥OPINIA 🔥
Tytuł: "Zły czas" - seria Niebezpieczni mężczyźni. Tom 2
Autor : @k.n.haner
Wydawnictwo : @editio.red

Miłego czytania 🌸
Przychodzę dziś do, Was z drugim tomem książki Kasi Nowakowskiej. Ja osobiście uwielbiam każda książkę spod pióra autorki. Jeszcze nigdy, się nie zawiodłam ❣️

Blair zostaje porzucona naga na wysypisku śmieci. Dziewczyna nie pamięta jak to się stało, że znalazła się w tym miejscu. Trafia do szpitala. Jej stan jest bardzo kiepski. Wokół niej powstaje spore zamieszanie i pozostaje pod ścisłą kontrola ochroniarzy. Odwiedza ją Liam - jeden z podwładnych ojca dziewczyny. Gdy Blair wychodzi ze szpitala, okazuje się, że ojciec dziewczyny został zamordowany. Nie wie jednak w jakich okolicznościach zginął ani kto stoi za jego morderstwem. Wiadomość o śmierci ojca nie robi wrażenia na Blair. Niespodziewanie dowiaduje się, że ojciec przepisał na nią udziały w firmie. Dziewczyna wie, że będzie musiała zmierzyć się z jej nielegalna częścią, w której żył jej ojciec. Doskonale wie, że jest na celowniku najniebezpieczniejszych ludzi.

"Jestem Królową Koki i staje przed największym wyzwaniem w życiu"

🔥Czy Phix powróci żeby przejąć udziały w firmie Blair?
🔥Czy ludzie przestaną postrzegać Blair jako osobę podporządkowaną ojcu i zaczną czuć do niej respekt?

O tym przekonajcie się sami, sięgając po kolejny tom 🔥
Bardzo gorąco polecam ❣️

#knhaner#wydawnictwoeditio#mafia#krolowakoki#morderstwo#tajemnice#zlyczas#wyzwanie#niebezpiecznimezczyzni#pepcoinspiruje#polishgirl#kochamczytac#czasnaksiazke#czasnarelax#loveksiazkiwe

🔥OPINIA 🔥
Tytuł: "Zły czas" - seria Niebezpieczni mężczyźni. Tom 2
Autor : @k.n.haner
Wydawnictwo : @editio.red

Miłego czytania 🌸

" Zły czas" ~ K. N Haner

[...] 𝐎𝐝𝐩𝐫𝐨𝐰𝐚𝐝𝐳𝐢𝐥𝐚𝐦 𝐠𝐨 𝐰𝐳𝐫𝐨𝐤𝐢𝐞𝐦. 𝐆𝐝𝐲 𝐳𝐧𝐢𝐤𝐧𝐚𝐥 𝐳𝐚 𝐝𝐫𝐳𝐰𝐢𝐚𝐦𝐢, 𝐩𝐨𝐝𝐞𝐬𝐳𝐥𝐚𝐦 𝐭𝐚𝐦 𝐢 𝐳𝐚𝐦𝐤𝐧𝐞𝐥𝐚𝐦 𝐣𝐞 𝐨𝐝 𝐬𝐫𝐨𝐝𝐤𝐚. 𝐖 𝐠𝐥𝐨𝐰𝐢𝐞 𝐝𝐳𝐰𝐢𝐞𝐜𝐳𝐚𝐥𝐲 𝐦𝐢 𝐣𝐞𝐠𝐨 𝐬𝐥𝐨𝐰𝐚, 𝐚𝐥𝐞 𝐧𝐢𝐞 𝐦𝐨𝐠𝐥𝐚𝐦 𝐝𝐚𝐜 𝐬𝐢𝐞 𝐳𝐰𝐚𝐫𝐢𝐨𝐰𝐚𝐜. 𝐓𝐨 𝐰𝐬𝐳𝐲𝐬𝐭𝐤𝐨 𝐣𝐮𝐳 𝐳𝐚 𝐦𝐧𝐚. 𝐏𝐨𝐰𝐭𝐚𝐫𝐳𝐚𝐥𝐚𝐦 𝐬𝐨𝐛𝐢𝐞 𝐭𝐨 𝐰 𝐦𝐲𝐬𝐥𝐚𝐜𝐡 𝐣𝐚𝐤 𝐦𝐚𝐧𝐭𝐫𝐞. ,,𝐓𝐨 𝐰𝐬𝐳𝐲𝐬𝐭𝐤𝐨 𝐣𝐮𝐳 𝐳𝐚 𝐦𝐧𝐚".

Blair z hukiem wraca do swojego dawnego życia, ale na nowych zasadach bowiem zmieniło się praktycznie wszystko. Straciła wiele - godność, możliwość wyboru, miłość, spokój i wolność - teraz musi stanąć na czele firmy i odbudować siebie na nowo.
Czy będzie w stanie ponieść się po tym co jej zrobiono? Czy wspomnienia będą wracały?
A co gdy na jej drodze życie znów postawi demona? Czy zdoła oprzeć sie pokusie?

[...] - 𝐀𝐳 𝐭𝐚𝐤 𝐠𝐨 𝐧𝐢𝐞𝐧𝐚𝐰𝐢𝐝𝐳𝐢𝐥𝐚𝐬? -- 𝐳𝐚𝐩𝐲𝐭𝐚𝐥 𝐬𝐩𝐨𝐤𝐨𝐣𝐧𝐢𝐞. -- 𝐊𝐚𝐳𝐝𝐞𝐠𝐨 𝐝𝐧𝐢𝐚 𝐜𝐨𝐫𝐚𝐳 𝐛𝐚𝐫𝐝𝐳𝐢𝐞𝐣 -- 𝐨𝐝𝐩𝐨𝐰𝐢𝐞𝐝𝐳𝐢𝐚𝐥𝐚𝐦 𝐛𝐞𝐳 𝐰𝐚𝐡𝐚𝐧𝐢𝐚, 𝐚𝐥𝐞 𝐧𝐚𝐠𝐥𝐞 𝐩𝐨𝐜𝐳𝐮𝐥𝐚𝐦 𝐥𝐳𝐲 𝐩𝐨𝐝 𝐩𝐨𝐰𝐢𝐞𝐤𝐚𝐦𝐢.

Pierwszy tom pozostawiał ogromny nie dosyć. Pytania mnożyły sie. Sięgając po II tom liczyłam na odpowiedzi i po części je dostałam, ale jak to nasza K. N Haner ma w zwyczaju nie zwalnia tempa. Ja jestem przeszczesliwa takim obrotem spraw. Moze to, bezuczuciowe, może samolubne ale gleboko wierzę, że wszystko bedzie tak jakbym chciała. Choć zakończenie ponownie pozostawia mnie niezaspokojoną i ciekawą tajemnicy , która mam nadzieję ujrzy światło dzienne to przyznam, że ta część mi sie dużo bardziej podobała. Było w niej więcej wszystkiego. Wiecej dialogów, wiecej uczuć więcej ich! Podobała mi sie akcja, natłok wydarzeń i umieszczenie bohaterów w zupełnie innych rolach. Humor i docinki zdecydowanie zlapaly mnie za serce i chciałabym ich dużo więcej! Liam.. To bohater, którego zdecydowanie nie lubie i nie podoba mi się jego relacja z Blair. Licze, że i tu instynkt mnie nie myli! Choć cos czuje, że na jego prawdziwe oblicze jeszcze sobie poczekam.

[...] -- 𝐁𝐥𝐚𝐢𝐫𝐞! -- 𝐜𝐡𝐰𝐲𝐜𝐢𝐥 𝐦𝐧𝐢𝐞 𝐦𝐨𝐜𝐧𝐨 𝐳𝐚 𝐫𝐞𝐤𝐞, 𝐠𝐝𝐲 𝐩𝐫𝐳𝐞𝐬𝐳𝐥𝐚𝐦 𝐨𝐛𝐨𝐤 𝐧𝐢𝐞𝐠𝐨. -- 𝐊𝐭𝐨 𝐭𝐨 𝐛𝐲𝐥?! -- 𝐳𝐚𝐩𝐲𝐭𝐚𝐥 𝐩𝐨𝐰𝐚𝐳𝐧𝐢𝐞.
-- 𝐌𝐨𝐣 𝐦𝐚𝐳, 𝐚 𝐭𝐞𝐫𝐚𝐳 𝐢𝐝𝐳𝐢𝐞𝐦𝐲 𝐧𝐚 𝐧𝐚𝐫𝐚𝐝𝐞! -- 𝐳𝐫𝐳𝐮𝐜𝐢𝐥𝐚𝐦 𝐛𝐨𝐦𝐛𝐞, 𝐰𝐲𝐫𝐰𝐚𝐥𝐚𝐦 𝐳 𝐣𝐞𝐠𝐨 𝐮𝐬𝐜𝐢𝐬𝐤𝐮 𝐝𝐥𝐨𝐧 𝐢 𝐰𝐞𝐬𝐳𝐥𝐚𝐦 𝐝𝐨 𝐛𝐮𝐝𝐲𝐧𝐤𝐮. 𝐍𝐢𝐞 𝐜𝐡𝐜𝐢𝐚𝐥𝐚𝐦 𝐤𝐨𝐥𝐞𝐣𝐧𝐞𝐣 𝐬𝐜𝐞𝐧𝐲.

Jestem ciekawa co przyniosą dalsze tomy tej serii i czy autorka jest w stanie nas jeszcze czymś zaskoczyć. Obraz jej badboya w dalszym ciągu sie utrzymuje dodając pikanterii. Myślę, że to zdecydowanie dobra decyzja. Choć szkoda, że ta nutka niepewności odnośnie jego tożsamości ujrzala światło dzienne. 😈

Bardzo chcialabym Wam zdradzać więcej ale nie mogę między innymi dlatego, że ta książka zasługuje na czas, który jej poświęcicie. Jest ona dosyć cienka przez co chłonie się ją na raz. Pióro autorki dodatkowo ułatwia jej czytanie gdyż język jak i nagromadzenie opisów jest wyważone.
No i okładka! Niby prosta, ale dobór kolorów i detali robi robote! ❤️ Czuje, że tom to będzie zdecydowanie moja ulubiona seria! ❤️

Dziękuję za świetny prezent od siostry!

" Zły czas" ~ K. N Haner

2008

Po dramatycznych wydarzeniach z poprzedniej części autorka tylko na poczatku tego tomu pozwala czytelnikowi na chwile odpoczynku od emocji.
Okazuje się, że ojciec Braire został zamordowany i teraz ona została spadkobierczynią jego imperium. Tylko ona nie ma pojęcia jak go prowadzić. Dobrze, że ma doradcę ojca Liama, który jej w tym pomaga.
Jej spokój nie trwa długo, bo znowu pojawia się Phix, tym razem jako mąż i domaga się swoich praw do połowy majątku a także jej ciała a po strzelaninie w klubie zabiera ją do swojej posiadłości.
Oboje czują się zdradzeni i pałają do siebie nienawiścią, ale wiadomo, że między miłością a nienawiścią jest bardzo cienka granica. Gorące i namiętne chwile spędzone w łóżku są tylko pretekstem do dalszej walki o dominację.
Ciągłe rozstania i powroty, miłość i nienawiść, lojalność i zdrada, to wszystko sprawia, że trudno oderwać się od tej powieści.
To kolejna nieodkładalna powieść kipiąca seksem i emocjami, która rozerwie Wasze serca na kawałki, które trudno poskładać, tak jak serce Braire.
Jeśli ktoś polubił postać Phixa, to na pewno zmieni o nim zdanie, po przeczytaniu ostatniego rozdziału, który wprowadził mnie w osłupienie.

Jej spokój nie trwa długo, bo...

• Romans

K.N. Haner Zły czas Zobacz więcej