Znam twoją tajemnicę

Okładka książki Znam twoją tajemnicę Agnieszka Zakrzewska
Okładka książki Znam twoją tajemnicę
Agnieszka Zakrzewska Wydawnictwo: Skarpa Warszawska literatura obyczajowa, romans
Skarpa Warszawska
2020-09-16
2020-09-16
9788366195943
literatura polska

Książka ta, to niezła skarbnica życiowych mądrości. Oj daje do myślenia o wyborach życiowych. Jest nasycona ciepłem i ma wspaniały przekaz. Jej strony pochłania się z zaciekawieniem. Nie brakuje tu oczywiście emocji złości, czy sytuacji, które prowokują do nietypowych zachowań bohaterów. Przewijają się tematy traumy, trudnego dzieciństwa, a nawet zemsty. Czy miłość pokona uczucie nienawiści? Ja jestem oczarowana pięknie poprowadzoną fabułą i skradającą serce opowieścią.

Bardzo fajna pozycja. Bardzo przyjemnie i lekko mi się ją czytało. Polubiłam głównego bohatera. Książka posiada bardzo dużo „zdrowych rad” takich życiowych. Tak, ta powieść jest bardzo życiowa, mimo jak bardzo zachodnio wyglada kreacja głównego bohatera jako wybitnie przystojnego łamacza serc. Taka niepozorna.

Rewelacyjna historia, w stylu „nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka”.
Leo wciąż tkwi w szponach utraconego dzieciństwa i odrzucenia przez matkę. Nienawidzi kobiet do tego stopnia, że postanawia przekuć tę nienawiść w maszynkę do zarabiania pieniędzy. Do pewnego momentu wszystko idzie jak z płatka, aż Leo spotyka przeciwnika godnego sobie.
Mroczne emocje, zdrada, nienawiść, zemsta i świetna intryga wciągnęły mnie bez reszty.

Rewelacyjna historia, w stylu „nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka”.
Mroczne emocje, zdrada,...

Wciąga, przeczytałam ją w 3 dni.

Wciąga, przeczytałam ją w 3 dni.

Dobrze się czyta. Polecam.

Dobrze się czyta. Polecam.

Dobra książka. Wciągająca, z akcją, z romantyzmem, z morałem, pokazująca efekty braku pewnych wartości z lat dziecięcych oraz braku matczynej miłości.

Aż ,dziw mnie bierzę i szok.Że Leon ,wyszedł na takiego gościa .Skoro,miał takie dzieciństwo.Szoki. Czytnik.

Była to typowa historia skrzywdzonego w dzieciństwie chłopca, który całą swoją złość próbuje odreagować na innych. Seks bez zobowiązań, zimny drań. Oczywiście na drodze bohatera musiała stanąć kobieta, przez którą będzie próbował zmienić swoje życie i dać mu drugą szansę. Tym razem mimo rozczarowania, Leowi udało się poukładać swoje sprawy i wyjść na prostą z ludźmi, którym na nim zależy.

Dobra książka. Trochę pokręcona, ale ciekawa lecz bez wielkiej euforii.

Dobra książka. Trochę pokręcona, ale ciekawa lecz bez wielkiej euforii.

Może być

Może być