Historia chłopaka, który umarł by narodzić się na nowo

Okładka książki Historia chłopaka, który umarł by narodzić się na nowo Piotr Białek
Okładka książki Historia chłopaka, który umarł by narodzić się na nowo
Piotr Białek Wydawnictwo: Piotr Białek biografia, autobiografia, pamiętnik
Historia chłopaka, który umarł by narodzić się na nowo
Piotr Białek
2020-07-01
2020-07-01
przemiana Bóg autobiografia wiara

Książka o chłopaku który umarł i narodził się na nowo , naprawdę warto przeczytać skłania do reflecji i przemyśleń jak przewrotny bywa los i jak różne historie spotykają nas w życiu polecam z całego serca

Bardzo ciekawa ksiazka przedstawijaca historie chlopaka, ktory od poczatku mial problemy, ale nim stawil czola, przeszedl dluga i ciezko droge. Dzieku mozliwosciu rozwoju osobistego poznal siebie i w chwilii obecnej pomaga innym ludzia, co jest piekne. bardzo polecam ta ksiazke, szybko sie czyta. POLECAM

Świetna pozycja która czyta się z zapartym tchem. Książka bardzo terapeutyczna dla osób które miały podobne doświadczenia w Dzieciństwie / odrzucenie rówieśników /rodzina itp. POLECAM !!!!! Wielki szacunek dla autora za taką szczerość do bólu co czyni ja wiarygodna historią.

Świetna ksiązka, czytam z wielkim zaciekawieniem i wiem, ze niejednokrotnie będę do niej powracała. Bardzo polecam każdemu tą książkę. Napisana prostym językiem, czyta się ją bardzo przyjemnie. Treści przekazane w tej książce przydadzą się osobom poszukującym swojej drogi życiowej i chcącym rozwinąć się emocjonalnie i duchowo na pewno dostarczy ona inspiracji do dalszego zgłębiana wiedzy w tym temacie.

Książka Piotra miło mnie zaskoczyła już na samym początku. Osobista dedykacja Piotra. Poczułam szacunek do mnie jako osoby, która trzyma tę książkę w dłoni i pomimo, że Piotra nie miałam okazji jeszcze poznać osobiście to sprawiło to, że zaczynając czytać tę autobiografię jeszcze głębiej odczuwałam jego emocje. Dlatego, że widziałam pismo żywego człowieka który przeżył tę historię. Aczkolwiek przeżycia te pozwoliły mi również przenieść się w świat mojego dzieciństwa i niestety wiele z nich odczuwałam równie intensywnie jak Piotr. Fajnie, że po zakończonym rozdziale jest miejsce na zapisanie swoich odczuć i przemyśleń dotyczących wlasnych emocji w dzieciństwie. To pozwoliło mi dotknąć jeszcze głębiej mojej rany o której aż tak nie byłam świadoma. A co napewno ma wielki wplyw na moje dorosłe życie, przede wszystkim na relacje z najbliższymi. Chwała Bogu za osoby które stawia na naszej drodze. Jedni nam coś uświadamiają, inni ratują, jeszcze inni uczą i są lekcją a pozostali dają nam miłość...Zastanawiajace...kim ja jestem dla innych...kim są dla mnie osoby które mnie otaczają i najbliżsi? Odwagi wielkiej wymaga to aby przełamać swoje lęki i strachy by otwarcie pisac o tym co nas bolało i co się złego wydarzyło..Ta historia pomaga odkrywać siebie na nowo. Kroczek po kroczku...nic nie narzucając...Wierzę, że Pan Bóg dał mi tę książkę w najwałasciwszym dla tego czasie mojego życia. Dziękuję za to❤️
Łzy popłynęły w momencie gdy w Podsumowaniu Ogólnym Piotr napisał o słowach w Biblii Pawła w liście do Filipian(3:14). To były bardzo poruszające i chwytające za serce słowa. Chwała Panu!!! Na koniec dodam, że książka zachęca do napisania swojej historii.
Cytat z książki który poruszył mnie to :

"Bóg pokazał mi wszystkie przeciwności losu abym poznał innych ludzi"

Niech to świadectwo rozsiewa dobro i uzdrawia serca osób które będą ja czytały❤️

Historia Piotra, to książka której oczekiwałem. Która utwierdziła mnie w tym, że Bóg pomaga nam w naszym życiu, jeśli tylko mu na to pozwolimy. Modliłem się o dobrych ludzi w moim życiu, o cel. Kogoś kto mi pokaże którędy mam zmierzać przez życie. Zajęcie które da mi satysfakcję. I dostałem, nie do końca świadomy, spotkałem mnóstwo wspaniałych ludzi na swojej drodze. Jedną z nich jest Piotr. Czytając książkę, chwilami widziałem tam siebie. Ból, żal, samotność powróciła. Ale już mnie tak nie bolało, już wiedziałem, że nie byłem sam. Teraz wiem, że moje dzieciństwo i życie nie było wcale takie złe. Historia Piotra, uświadomiła mi, ale tak dobitnie, że są tacy ludzie którzy naprawdę przeszli piekło na ziemi. Historia Piotra jest tak piękna, że przemyka między wierszami jak woda pomiędzy palcami. Tak szybko, że nie zdołałem jej schwytać za pierwszym razem i miałem niedosyt. Moje serce zapłakało wraz z Nim. Ale dzięki temu poczułem to co on czuł. To co przeżył to jego, to co ja przeżyłem czytając jego książkę to moje, To co Ty przeżyjesz czytając ją to Twoje. Więc przeczytaj i po prostu poczuj to........

Historia jaka opisana jest w tej książce ukazuje jaką drogę przeszedł autor,  by zacząć nowe życie i znaleźć swój cel. Ukazuje także jak zrozumiał i przeanalizował swoją  przeszłość, by przyszłość mogła być taka o jakiej marzy. By złe doswiadczenia były lekcją, ktora pimoże odnaleźć siebie. W wielu sytuacjach można się z nim utożsamiać. Bo tak jak pisze na wstępie, ten poradnik to nie są to żale i pretensje do świata tylko taki osobisty rachunek sumienia 😊 polecam szczególnie tym, którzy lubią historie na faktach.

"Historia chłopaka, który umarł by narodzić się na nowo" to chwytająca za serce opowieść o poszukiwaniu drogi. Piękna, szczera i nie przesadzona. Trafia w czułe punkty i skłania do myślenia. Otwiera oczy i swoiście oczyszcza.
Polecam z całego serca

Polecam z całego serca

• Rozwój
  • Autobiografia/biografia
  • Rok 2020

Dodaj cytat z książki Historia chłopaka, który umarł by narodzić się na nowo