Władcy i królowie Polski: Jacy byli i jak żyli: Poczet inny niż wszystkie

Władcy i królowie Polski: Jacy byli i jak żyli: Poczet inny niż wszystkie
historia Polski, królowie
historyczna
corrum

Nauka ojczystych dziejów wcale nie musi być nudna i odbywać się tylko w oparciu o szkolne podręczniki. Najlepszym dowodem na to jest poczet Władcy i królowie Polski. – inny niż wszystkie dotychczas wydane. Jego lektura stanie się prawdziwą przyjemnością nie tylko dla miłośników historii, ale również dla uczniów – jeśli tylko będą mieli okazję do niego zajrzeć. Zarówno forma, jak i treść Władców i królów Polski jest bowiem bardzo atrakcyjna i ułatwia przyswajanie wiedzy oraz jej systematyzowanie.

| 2011-07-18
książek: 1987