Książka o tabu na drodze do samopoznania

Okładka książki Książka o tabu na drodze do samopoznania Alan Watts
Okładka książki Książka o tabu na drodze do samopoznania
Alan Watts Wydawnictwo: Kendra Publishing filozofia, etyka
filozofia, etyka
The Book on the Taboo Against Knowing Who You Are
Kendra Publishing
2020-05-08
2020-05-08
9781909195998
Elżbieta Szczudło
psychologia samopoznanie poznanie tabu wedanta hinduizm natura rozwój duchowy duchowość psychodeliki ego wszechświat tajemnica istnienie

Technologie, religie, ludzie, odmienne zdania, różnice między prorokami a innymi. Ludzi dzieli wszystko i tak samo wszystko może ich zgubić.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Fantastyczna książka. Otwiera umysł, odziera ze złudzeń, pozwala inaczej spojrzeć na życie. Szczerze polecam każdej osobie zafiksowanej na ulepszaniu samego "siebie".

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka jest rewelacyjna. Przeczytałem wcześniej drogę zen która mnie jakoś nie porwała bardziej odpowiadały mi wykłady w forie audiobooka w związku z czym niechętnie kupiłem tą książkę. Ta pozycja jednak mnie zachwyciła. Nie powtrzaża się z treścią wykładów jest bardzo pełna jeśli chodzi o filozofię Alana Watsa .Polecam karzdemu w szczegulności młodym ludziom żeby spojżeli na świat z zupełnie innego punktu widzenia.

• Do kupienia
  • Rozwój emocjonalny (psyche)
  • 💡 Filozofia
  • Wiedza niepowszechna
  • Buddyzm
  • Brak

Dodaj cytat z książki Książka o tabu na drodze do samopoznania