Stań się, czym jesteś

Okładka książki Stań się, czym jesteś
Alan Watts Wydawnictwo: Okultura filozofia, etyka
filozofia, etyka
Become What You Are
Okultura
2020-08-05
2020-08-05
Dariusz Misiuna
Tao zen buddyzm duchowość

Książka przybliży jak dostrzec egoizm i bezcelowość naszych starań w nadaniu wielkości życiu i byciu ,,kimś".
Nauka odpuszczania i rozprawa z przemijalnością.

Nauka odpuszczania i rozprawa z przemijalnością.

fantastyczna!

fantastyczna!

Książka jest warta polecenia. Można w niej znaleźć dużo mądrych rzeczy. Czasami widoczne jest jednak chamskie naciąganie pod tezę.

Pomijając, że Alan Watts jest świetnym filozofem, tematyka tej książki nie jest mi bliska.
Za dużo duchowości, w wydaniu którego nie czuję..

Za dużo duchowości, w wydaniu którego nie czuję..