Odwaga bycia nielubianym. Japoński fenomen, który pokazuje jak być wolnym i odmienić własne życie

Wydawnictwo: Galaktyka
Rozwój duchowy, Motywacja,
filozofia i etyka
Sławomir

Ciesząca się w Azji ogromną popularnością książka Odwaga bycia nielubianym, która rozeszła się w ponad trzech milionach egzemplarzy, pokazuje, jak stać się człowiekiem, jakim naprawdę chcesz być. Oparta na motywach teorii Alfreda Adlera - obok Freuda i Junga jednego z trzech wielkich dziewiętnastowiecznej psychologii - książka ta jest pouczającą dyskusją między filozofem a młodym człowiekiem. Ich dyskusja w przystępny sposób pokazuje, że każdy decyduje o własnym życiu i może zrzucić jarzmo przeszłości, zwątpienia oraz cudzych oczekiwań. Przedstawiony w niej punkt widzenia wyzwala, daje odwagę do zmiany i do ignorowania ograniczeń stawianych przez otoczenie i samego siebie.Jest to książka nie tylko niezwykle przystępna, ale i o przełomowym znaczeniu. Z jej mądrości zaczerpnęły już miliony czytelników odkrywając jak żyć swoim własnym, zgodnym z samym sobą życiem.

źródło opisu: http://www.galaktyka.com.pl/product,,865.html

źródło okładki: http://www.galaktyka.com.pl/product,,865.html

Łukasz Chrzanowski | 2017-07-03
Przeczytana: 03 lipca 2017

Kolejna książka, która ma zdecydowanie lepszy tytuł niż treść. Pozycja nie jest żadnym fenomenem, tylko kolejną rozwojową wydmuszką. Jeśli ktoś interesuje się rozwojem, to może sięgnąć po pozycje. Ale tylko wtedy, kiedy jego poczucie wartości jest na bardzo niskim poziomie i potrzebuje kogoś, kto mu poda podstawy.

Marketingowcy mylą słowo fenomen z najlepiej sprzedającą się pozycją. A to ogromna różnica. Prawda jest taka, że jeśli zaczynasz rozwój osobisty, to możesz przeczytać i krzywda Ci się nie stanie. Jeśli już jesteś na bardziej zaawansowanym poziomie, to nie czytaj tej książki, a tym bardziej nie kupuj, gdyż się rozczarujesz.

Schwarzi | 2017-08-17
Na półkach: Posiadam