Podróż nieślubna

2020-06-17
2020-06-17
2019-05-14
Nina Dzierżawska
humor literatura amerykańska literatura obyczajowa odmiana losu powieść obyczajowa relacje damsko-męskie romans siostra ślub uczucie
Inne

Wyróżniona opinia i

Podróż nieślubna

przeczytanych książek 302 napisanych opinii 12

Przyjemna lektura - w sam raz na wieczorny odpoczynek; zabawna, ale nie ogłupiająca.

Książka na początku nudnawa, jednak czytając dalej nabiera tempa i akcji.

Książka na początku nudnawa, jednak czytając dalej nabiera tempa i akcji.

Ciekawa książka, taka rzeczywista. Sytuacje które każdemu mogą się przydarzyć. Chociaż początek jak dla mnie trochę nudnawy, to reszta książki bardzo interesująca. Polecam.

Słodko-gorzka, momentami typowa komedia romantyczna, ale wg mnie w większości bardzo realistyczna. Bohaterowie mają prawdziwe problemy, ich życie nie jest ani podkolorowane, ani zbytnio uprzykrzane. Ciekawy pomysł na fabułę, nie spodziewałam się niektórych zwrotów akcji. Polecam

Bardzo fajna książka. W przyjemny sposób napisana, napewno na plus jest miejsce, w którym się dzieje akcja. Kto z Nas nie chciałby polecieć na Maui? Miała dużo śmiesznych momentów, fajnie się czytało przekomarzanki głównych bohaterów, nic nie było na siłę. Polecam, pochłonęłam ją w niecałą dobę.

Cudna! Tak powinny być pisane komedie romantyczne - jest lekka, wesoła, naprawdę romantyczna, ale nie wulgarna! Słodka i zabawna pozycja! Polecam bardzo!

Nie mogłam się oderwać ciekawa fabuła i zabawne dialogi. Polecam.

Nie mogłam się oderwać ciekawa fabuła i zabawne dialogi. Polecam.

💛 Ta historia jest po prostu genialna — nic dodać, nic ująć 🤤

💛 Przez dłuższy czas myślałam, że nie ma lepszej historii niż seria "Piękny drań", ale okazuje się, że jednak może być! 🔥

💛 Humor.
Przede wszystkim. Totalnie rozbrajający, prawie płakałam ze śmiechu. Sytuacyjny, czarny, totalnie mój! Chyba dawno nie uśmiałam się tak na książce — szczerym, zachwyconym śmiechem. (I Simba — kto wie, ten wie 😂)

💛 Bohaterowie.
Totalnie przeuroczy, prawdziwi i zabawni. Olivie to moja bratnia dusza, przysięgam. Od samego początku zdobyła moje serce i cudownie było móc patrzeć na tę historię jej oczami. I Ethan — poproszę więcej takich bohaterów (jak się okazuje jest różnica między męskim bohaterem w romansach a fantastyce),który był totalnie uroczy i dojrzały. Uwielbiam takich mężczyzn, którzy nie boją się własnych uczuć (kiedy już dojdą do ładu z bohaterką),z sercem na dłoni.

💛 Relacje.
No cud-miód, malina! Mamy od wrogów do kochanków (w dobrych romansach to jest prawdziwy ogień),udawany związek... i to wszystko jeszcze na Hawajach? Poproszę też taką przygodę życia. I ta chemia między bohaterami, te złośliwe uśmieszki, te groźby... Nikt tak nie tworzy relacji między bohaterami jak duet Christina Lauren — i proszę, pisząc to nie umiem się nie szczerzyć, jak głupek 🤩😂

💛 Podsumowanie.
Jak już zaczęłam to nie mogłam jej odłożyć, dopóki nie skończyłam. Strasznie urocza opowieść o przewrotnym losie, szczęściu i pechu, ale również o rodzinie, relacjach i drugiej szansie. No polecam, z całego serca! 💕

💛 Ta historia jest po prostu genialna — nic dodać, nic ująć 🤤

💛 Humor.

Zabawna lekka historia okraszone całkiem niezły humorem. Co więcej, ajgofka próbowała nawet wpleść jako taką akcję w te romans. Prze zytana ekspresem i nawet się kilka razy uśmiechnęłam. Także solidna 6 z mojej strony.

Książka z cyklu szybka i przyjemna do czytania. Na wieczór w sam raz. Polecam.

Książka z cyklu szybka i przyjemna do czytania. Na wieczór w sam raz. Polecam.