Podróż nieślubna

Data 1. wydania:
2019-05-14
Nina Dzierżawska
Poradnia K
humor literatura amerykańska literatura obyczajowa odmiana losu powieść obyczajowa relacje damsko-męskie romans siostra ślub uczucie
The Unhoneymooners
literatura obyczajowa, romans
Nina Dzierżawska

Do strony praktycznie 120 czułam się mega znudzona i poirytowana. Chciałam książkę porzucić, ale byłam ciekawa zakończenia, więc stwierdziłam, że sobie ją przekartkuje. I im dalej kartkowałam tym bardziej łapałam się na tym, że jednak ją czytam. Druga połowa książki jest znacznie ciekawsza i lepsza, a postacie bardziej przystępne.

Głównie to przez główną bohaterkę Olive...

Naprawdę przyjemnie się czytało. Bardzo lekka, dowcipna, może nieco przewidywalna, ale to raczej taki gatunek. Mnie się podobała, pochłonęłam w jeden wieczór i chętnie obejrzalabym film.

Co się stanie, gdy na weselu pochorują się wszyscy prócz siostry bliźniaczki panny młodej i brata pana młodego, którzy się nie lubią, a tu podróż poślubna opłacona? Muszą polecieć razem. Szkoda, by się wyjazd zmarnował. Wiadomo, kto się czubi ten się lubi. I dostajemy przyjemną komedię romantyczną, idealną jako wakacyjna lektura. Fajni bohaterowie, lekkie dialogi, zabawne...

Na początku wydawało mi się że będzie to świetna książka bo opis bardzo ciekawie napisany jak i sama treść. Lecz sam koniec książki- tragedia . Totalny brak pomysłu , wszystko było bardzo nudno poprowadzone , a szkoda .

Książka zdecydowanie na poprawę humoru.
Historia Ethana i Olive wciąga właściwie od razu. Utarczki słowne głównych bohaterów są przezabawne.
Polecam każdemu, kto lubi komedie romantyczne.

Fajna książka :) Miło się czytało :) Napisana z humorem :) SZCZERZE POLECAM :) Napisana z punktu widzenia głównej bohaterki. Miło się czytało, podobało mi się podejście bohaterów ich szczerość i bezpośredniość, choć dopiero od momentu fabuły książki:) Po prostu polubiłam oboje bohaterów :)

Na półkach: , , , ,

Uwielbiam tę książkę.
To historia nietuzinkowa, wywołująca uśmiech na twarzy, pełna zabawnych dialogów i ze świetnymi głównymi bohaterami.
Wesele siostry bliźniaczki, to wielki dzień także, dla naszej głównej bohaterki. Jednak zatrucie pokarmowe, które dotyka wszystkich włącznie z parą młodą sprawia, że darzący się odwieczną niechęcią Olive i Ethan muszą wybrać się w...

Olive i Ethan to główni bohaterowie książki. Niefart sprawia, że muszą udawać małżonków podczas miodowego miesiąca. N początku odnoszą się do siebie z dużą rezerwą i kąśliwością, ale oczywiście wszystko może się zmienić na tropikalnej wyspie. Bardzo fajna, lekka i zabawna książka, w sam raz na miłe popołudnie z kawą.

W swoim gatunku bardzo przyjemna. Postać żeńska to żadna kłoda, a męska - żaden cham z przeszłością, a mimo to dialogi miały iskrę.

legimi

Dyskusje

• 2020
  • 2020
  • Legimi
  • Przeczytane 2020
  • Ebook
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Podróż nieślubna