Grzeszny Doktor

Okładka książki Grzeszny Doktor Whitney G.
Okładka książki Grzeszny Doktor
Whitney G. Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Intensywne doznania (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Intensywne doznania (tom 2)
Dirty Doctor
Wydawnictwo Kobiece
2020-06-03
2017-03-07
9788366520523
Sylwia Chojnacka
klinika lekarz nieznajoma seks erotyka uczucia randka rezydentka komplikacje

Lubię lekki styl książek Whitney G. przy których świetnie się można zrelaksować.
"Grzeszny doktor" jest takim właśnie romansem, przez który gładko przepłyniemy bez zgrzytania zębów na jakichś piramidalnych głupotach (czy totalnym zidioceniu czy "wykastrowaniu" bohaterów),ale też bez paczki chusteczek pod ręką.
Polecam, bo książki tej autorki są lekkie i bardzo często zabawnie.

Polecam, bo książki tej autorki są lekkie i bardzo często...

Mimo, że nie jest to gatunek, od którego wiele się wymaga, to przydałoby się minimum kreatywności. Zarówno opisy, jak i konwencja wysyłania wiadomości do szefa i najlepszej przyjaciółki, są właściwie przeklejone z poprzedniej części. Dobrze, że chociaż akcja dzieje się w innym otoczeniu, bo to chyba jedyny aspekt, który rozróżnia tę część od poprzedniej.

Szczerze mówiąc, to opowiadanie podoba mi się bardziej niż "Niegrzeczny szef", mimo że obydwa są utrzymane na podobnym poziomie. Dzieje się tu odrobinkę więcej, dialogi też są jakieś ciekawsze, ale przede wszystkim - akcja rozgrywa się w szpitalu, a ja uwielbiam wszelkiego rodzaju książki, w których pojawiają się medyczne wątki.

Prywatna klinika, zdolna i piękna rezydentka, szaleńczo przystojny doktor, wspólny gabinet... Co może pójść nie tak? Napięcie seksualne między bohaterami nakręcane jest już od samego początku, elementy erotyczne prezentują się jakoś lepiej niż w opowiadaniu pierwszym. Wszystko jest takie naturalniejsze, realniejsze i gorętsze. Szkoda tylko, że historia nie jest bardziej rozbudowana, bo pomysł był naprawdę super i można go było świetnie wykorzystać do napisania całej powieści.

Jedyne, co mnie irytowało, to główna bohaterka Natalie, która przez chwilę zachowywała się jakby była pępkiem świata. Liczyła na wielkie przeprosiny od Garreta, mimo że to ona pierwsza zawiniła. Postacie nie są zbyt rozwinięte, akcja toczy się powoli, a na zakończenie mamy spory przeskok czasowy i wielki happy end.

Jest to przyjemna i lekka książeczka, idealna do przeczytania na raz. Nic wielkiego nie wnosi do życia, ale można się przy niej dobrze bawić.

Prywatna klinika, zdolna i piękna...

Książka fabułą przypomina I tom, szef- pracownica.
Bohaterem II części jest lekarz i właściciel prywatnej nowojorskiej kliniki, oczywiście kolejny samiec alfa- marzenie kobiety. Natomiast bohaterką jest młoda rezydentka - sex bomba na obcasach. Oboje poznają się nieświadomie w aplikacji randkowej. Ich realne spotkanie zaczyna nowy rozdział w ich życiu. Książka lekka, spokojnie duży kubek kawy i całość jest przeczytana. Polecam💜

Książka fabułą przypomina I tom, szef- pracownica.

Szybka, lekka, niewymagająca historia, a audiobook idealny kiedy krzątałam się po domu sprzątając :)

Moim zdaniem ten tom, był na prawdę dobry. Czytając historię Garretta i Natalie bawiłam się świetnie.😁 Zwłaszcza wtedy, gdy do Garreta przychodziły pacjentki które były zdrowe, a chciały tylko sobie popatrzeć na doktora i nie tylko. 🤣
Oczywiście brakowało mi tutaj, konkretnego rozwinięcia, głównej historii i wątków pobocznych, ale całość jest udana. 😁 Jak dla Mnie najlepsza książka z całej serii.😊

Ok, bez szału ale dla rozluźnienia i zapomnienia jak najbardziej się nadaje.

Ok, bez szału ale dla rozluźnienia i zapomnienia jak najbardziej się nadaje.

Zdecydowanie lepsza niż poprzedni tom. Widać że autorka się rozwija. Historia już trochę bardziej rozwinięta. Więcej emocji i napięcia między bohaterami. Przyjemnie i bardzo szybko się czyta.

To książka idealna do przeczytania w jeden wieczór. Dużo w niej humoru i hot scen od których pojawiały się rumieńce na mojej twarzy :D Właśnie takiej książki szukałam lekkiej przy której się totalnie zrelaksuje. Polecam

Książka idealna na przeczytanie w jeden wieczór i odpoczęcia od tych wszystkich poważnych książek pełnych akcji. W tej książce na pewno znajdziemy, dużo hot scen, ciekawych i śmiesznych rozmów, ale nie znajdziemy w niej nic co mogłoby wywołać w nas smutek. Książka mi się podobała, fajnie jest czasem przeczytać coś szybkiego i lekkiego. Polecam wszystkim!

• Romans