Kup teraz - 19 ofert w cenie od 6.99 zł do 23.57 zł

Grzeszny Doktor

Whitney G. Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Intensywne doznania (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Dirty Doctor
2020-06-03
2017-03-07
9788366520523
Sylwia Chojnacka
Wydawnictwo Kobiece
klinika lekarz nieznajoma seks erotyka uczucia randka rezydentka komplikacje
Dirty Doctor
Intensywne doznania (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
2020-06-03
9788366520523
Sylwia Chojnacka
klinika lekarz nieznajoma seks erotyka uczucia randka rezydentka komplikacje

Książka Whitney G. "Grzeszny doktor" to drugi tom serii "Intensywnych doznań", w której pojawia się zabójczo przystojny amant, bohaterka z charakterem, której towarzyszy ciekawa fabuła.

Garrett Ashton to przystojny lekarz, do którego pacjentki zapisują się tłumnie. Prowadzi prywatną klinikę, randkuje na całego z nieznajomymi z różnych portali. Pewnego razu trafia na...

Parka sobie świntuszy przez portal. A jak dochodzi co do czego, to jakoś bez polotu. Mdłe i bez wyrazu. Zwyczajnie wieje nudą.

Krótka, szybka historyjka. Wreszcie książka z tego cyklu, która nie promuje dziwnych uzależnień i nawyków. Jest tak krótka, że nie zdążyłam polubić bohaterów. Po prostu byli i po prostu o nich zapomnę.

Drugim opowiadaniem jest "Grzeszny doktor"
Natalie zostaje przeniesiona z państwowego szpitala do prywatnej kliniki aby odbyć staż.W życiu prywatnym dziewczyna ponosi wiele porażek rrandkowyc.Ze swoich niepowodzeń i erotycznych fantazji zwierza się na portalu pewnemu mężczyźnie.Gdy Natalie decyduje się spotkać z wirtualnym przyjacielem i okazuje się nie nikt inny jak jej...

Jest to druga książka z serii "Intensywne doznania". Tak jak na pierwszym tomie i tutaj jest na okładce jest tajemniczy Pan, ale tym razem jak sam tytuł sugeruje mamy tutaj doktorka😁
--------------------------------------------
Doktor Garrett Ashton, pracuje w prywatnej klinice i jest niezwykle przystojny. Dowodem na to jest, że pacjentki proszą Go o osobiste dogłębne...

Kolejna książka od tej autorki i szczerze mówiąc, pomimo powtarzającego się schematu romansu między szefem, a pracownicą (tak jak było też w poprzedniej książce) czyta się naprawdę dobrze. Chociaż fabuła mogłaby być bardziej rozwinięta, a tym samym książka sama w sobie dłuższa, to nie znaczy, że nie jest godna uwagi. Myślę, że warto ją przeczytać wieczorem przy herbacie...

Trochę za krótka, jako przerywnik jest ok

Krótka ale fajna historia :)

Dobra odskocznia od ciężkich i grubych historii.
Lepsza niż #1 z tego cyklu.

Chociaż nie ma tutaj przeskoków czasowych, to nie podoba mi się forma. A mianowicie: do najważniejszego momentu książki akcja idzie powoli, na spokojnie - jakbyśmy toczyli kulę pod górę.
Aż wreszcie rozpoczyna się akcja i wtedy wszystko nabiera szybkiego tempa - jakby kula toczyła się na dół z...

Podobnie jak w poprzedniej części, nie będę zdradzać fabuły, bo to psuje całą zabawę.
Moim zdaniem ta część była zdecydowanie bardziej zabawna - śmiałam się przy niej w głos, a to często mi się nie zdarza przy książkach. Oczywiście nie zabrakło erotycznego wątku.
Opowiadanie troszkę dłuższe od "Niegrzecznego Szefa", ale i tak czyta się bardzo szybko i przyjemnie.

1 780
  • 2020