Pojednanie

Okładka książki Pojednanie K. Bromberg
Okładka książki Pojednanie
K. Bromberg Wydawnictwo: Editio Cykl: Niegodziwe Rozrywki (tom 2) Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
Niegodziwe Rozrywki (tom 2)
Editio Red
Reveal
Editio
2020-08-18
2020-08-18
2019-09-24
Olgierd Maj
sekrety deklaracje konsekwencje niebezpieczeństwo intrygi prawnik seks erotyka szantaż adopcja zasady namiętność cierpienie ból strach

Książki tej autorki można brać w ciemno i nigdy się nie zawiedzie. Uwielbiam u niej to że w każdej jej książce są momenty nad którymi trzeba przystanąć, zastanowić się. Porusza coś w duszy.
Tą część pochłonęła dosłownie jednym zamachem. Brak mi słów a moje emocje szaleją.

Cóż, ja w przeciwieństwie do Vee, uwielbiam czytać epilgi. 🤧😍😁

Cóż, ja w przeciwieństwie do Vee, uwielbiam czytać epilgi. 🤧😍😁

Czyta sie szybko i z przyjemnością Polecam❤

Czyta sie szybko i z przyjemnością Polecam❤

Nie dla mnie... wyszla z tego telenowela, która mnie męczyła. Za dużo tych samych przemyśleń, za mało oczekiwanej akcji czy sensownej relacji. Pod koniec już czytałam pobieżnie, same dialogi, aby jak najszybciej skończyć.
Autorka trochę też jak dla mnie przesadziła z ilością czarnych charakterów czy tam psychopatów... jakby za dużo wątków na raz chciała poupychać w jednej książce.

Do tego główna bohaterka, która co rusz coś sobie postanawia, tylko po to, żeby za chwilę zachować się dokładnie przeciwnie. Jej ukochany tez niezbyt przypadł mi do gustu.

Tę część z dylogii czytało mi się o wiele lepiej, mimo że historia raczej utrzymuje ten sam poziom, co pierwszy tom. Pojawiają się dramaty, wątki sensacyjne, ale nie brakuje też słodkich i przyjemnych momentów, które pchają akcję książki do przodu. Same postacie głównych bohaterów były bardzo dobrze wykreowane, a mała Lucy zdobyła moje serce. Co do końcówki byłam bardzo zadowolona, gdyż z jednej strony okazała się taka, jaka się spodziewałam, lecz autorka zapewniła pewien element zaskoczenia, który tak bardzo lubię :)
Historia bardzo przyjemna i myślę, że nie jednej osobie się spodoba i spędzi z nią bardzo przyjemny czas.

No tego to jeszcze nie było! Przeczytałam już wiele książek takiego gatunku, ale żadna z nich nie opowiadała o perypetiach burdelmamy😅
Gdy szok po zorientowaniu się w profesji głównej bohaterki minął, stwierdziłam, że w sumie to świetnie się bawię. Ale mogłam się tego spodziewać, w końcu to Pani Bromberg, która jeszcze nigdy mnie nie zawiodła☺️
Niejednoznaczne i charakterne pierwszoplanowe postacie, wciągający i momentami zaskakujacy przebieg wydarzeń, do samego końca skrywane tajemnice, namiętność, kryminalna intryga i zabawne dialogi - wszystko to zawarte w tej dwuczęściowej opowieści. Polecam!

Niejednoznaczne i...

Interesująca. Dużo się działo, ale nie miało się wrażenia, że coś jest mocno przerysowane. Ciekawy wątek kryminalny. Bohaterowie sympatyczni, z charakterem. Fabuła i okoliczności rzadko spotykane. Dla mnie dużo pozytywów. Ja polecam.

Pierwszy tom skończył się w dramatycznym momencie, od którego rozpoczyna się drugi. Historia miłosna Von i Rykera jest jak sinusoida.
Podobała mi się chociaż za dużego szału nie było. Jak dla mnie wydarzenia nie które zwłaszcza rozgrywające się pod koniec są nieprawdopodobne i w normalnym życiu raczej by się nie wydarzyły, ale w książkowej fikcji wszystko jest możliwe.
Podsumowując dwa tom powiem że autorka za bardzo przeciągła historię i mogła to zamknąć w jednym tomie.
Dla rozrywki można przeczytać ale szału nie ma. Troszkę się zawiodłam, ponieważ to jedna z moich ulubionych autorek.

154/2021

2 tom serii Niegodziwe rozrywki

Fajna seria, chociaż momentami mnie już nudziła.

154/2021

2 tom serii Niegodziwe rozrywki

Fajna seria, chociaż momentami mnie już nudziła.

Przyjemna pozycja, ale trochę za bardzo rozwleczona. Gdyby całość była utrzymana w tempie początku i końcówki książki, dałabym 5* Vaughn nie ma lekko. Ojciec siostrzenicy nie daje za wygraną, ktoś składa na nią donosy do opieki społecznej, a dodatkowo wychodzi sprawa z wujem, której dziewczyna dzięki Rykerowi do samego końca nie jest świadoma. Tak naprawdę nigdy się nie dowiaduje, kto był odpowiedzialny za kalectwo jej wuja. No i jeszcze senator z groźbami, FBI, Joel, facet z opieki, pod koniec naprawdę wokół Vaughn zrobiło się gęsto.

Zdecydowanie lepsza od pierwszej części.

Zdecydowanie lepsza od pierwszej części.

K. Bromberg Pojednanie Zobacz więcej