Okładka książki Zagrywka Katarzyna Nowakowska
Okładka książki Zagrywka
Katarzyna Nowakowska Wydawnictwo: Między Słowami Seria: Zagrywka literatura obyczajowa, romans
Między Słowami
2021-01-27
2021-01-27
9788324071913
romans erotyk

Historia Abi,która jest kobietą spełniającą się zawodowo,w dodatku pewną siebie. Mężczyźni nie są w stanie się jej oprzeć…
Jej jedyną żelazną zasadą jest to iż nie spotyka się z zawodnikami. Abi negocjuje milionowe transfery zawodników NBA. Nie wyobraża sobie że mogłaby się przespać z kimkolwiek z nich i nie zamierza wyłamywać się z tego słowa. Aż do czasu kiedy pojawia się On -nowy zawodnik z przeszłością a w dodatku facet z którym kiedyś Abi się spotykała …

Czy kobieta w męskim świecie ma siłę przebicia?Jak duży wpływ na przyszłość mają wydarzenia z przeszłości? Czy raz złamane serce można poskładać?

Byłam bardzo ciekawa tej książki ze względu na motyw sportowców, którego jest zdecydowanie zbyt mało w polskiej literaturze. Historia Abi i Jacoba przypadła mi do gustu.Przeżywałam z bohaterami wszystkie emocje (czasem może trochę za bardzo 🤭). Niejednokrotnie wkurzałam się i miałam ochotę wyrzucić książkę przez okno,jednak ciekawość zawsze zwyciężała i czytałam dalej. Powracanie do zdarzeń sprzed lat pomaga zrozumieć niektóre zachowania bohaterów co bardzo lubię.Jedna rzecz,która mi nie pasowała to fakt,że człowiek może zmienić się tak że nie zostaje poznany przez osobę z którą był blisko(w rzeczywistości jest to mało prawdopodobne). Biorę się za tom drugi,a wam polecam Zagrywkę z całego serca❤

Bardzo fajnie napisana książka. Z przyjemnością pochłaniałem kolejne strony. Przeczytana w jeden dzień. Trochę Abigail trochę przedstawiona jaki ladacznica i niby taka elegancka i przyzwoita kobieta, a tylu facetów dobieralo się do niej

Razem z koleżanką zakupiłam ją w szyderczy sposób na promocji. Przez większość czasu wyśmiewałam bohaterów a książka nie spełniła moich oczekiwań w żadnym stopniu. Doszłam do wniosku, że światowej klasy zawodnicy NBA potrafią tylko siedzieć w szatni i się myć. Książka zdecydowanie nie dla mnie, choć lubię romanse. Muszę jednak przyznać że momentami serce zabiło mocniej.

Ja niestety mam mieszane uczucia o do tej historii. Nie oczekiwałam od niej zbyt wiele, ale mimo wszystko nie polubiłyśmy się tak bardzo, jakbym tego chciała. Męczyłam ją trochę i dopiero za trzecim podejściem dobrnęłam do końca, ale być może "Rewanż" odmieni moje podejście do tej historii.
Abigali wie czego chce od życia, nie należy do nieśmiałych i i bierze od życia jak najwięcej. Swoją obecną posadę otrzymała dzięki ciężkiej pracy i ogromnej motywacji. Odnosi wielkie sukcesy, a pracując z samymi mężczyznami nauczyła się, że czasami milczenie jest warte dużo więcej. Dzięki temu wiedzie beztroskie życie, spełniając wszystkie swoje zachcianki. Życie jej nie oszczędzało, więc teraz kiedy osiągnęła stabilność i szczęście nie pozwoli by tak łatwo jej to odebrano, ale nie przewidziała, że życie może szykować dla niej niezbyt miłą niespodziankę.
Koszykarska liga NBA to jej świat, to dzięki niej transfery zawodników są na najlepszym poziomie, a jej zarządzanie przynosi korzyści zarówno zarządowi jak i zawodnikom. Jednak już wkrótce do zespołu ma dołączyć nowy zawodnik, nie ma w tym nic nadzwyczajnego, przecież na tym polega ten mały świat koszykarski, a biznes musi się kręcić w najlepsze. Tylko, że tym zawodnikiem jest mężczyzna z przeszłości Abi, którą ona zamknęła za żelaznymi drzwiami. Wspomnienia nieoczekiwanie wytrącają ją z równowagi, a fakt, że mężczyzna jej nie rozpoznaje tylko potęguje jej złość i frustrację. Abigali jest silna i zaszła za daleko, aby dać się tak łatwo sprowokować, ale sprawy się komplikują, a pojawienie się właśnie JEGO to początek kłopotów nie tylko dla Abi, ale też dla całej drużyny.
Okazuje się, że wiele osób skrywa brudne sekrety, które mogą zburzyć dotychczasowy porządek. Jeden fałszywy ruch spowoduje, że Abi znowu stanie twarzą w twarz z przeszłością i tylko od niej samej będzie zależało jaki finał przyniesie ta zagrywka.
Świat sportu i męskiej rywalizacji połączony z pierwiastkiem kobiecym i uczuciami oraz walka z demonami przeszłości, która nigdy nie jest łatwa.

‼️RECENZJA‼️

Tytuł: Zagrywka
Autor: Katarzyna Nowakowska
Wydawnictwo: Między słowami / Znak

Dziękuję wydawnictwu za egzemplarz do recenzji.

Myślę, że tej autorki nie muszę przedstawiać. Wiele już książek znajdziemy na półkach w księgarniach. Od lekkich romansów do bardzo mrocznych mafijnych klimatów.

Tym razem książka „Zagrywka” bardzo przyjemna lektura.

Abigail jest kobietą, która osiągnęła sukces i ma pracę, którą uwielbia, Negocjuje milionowe transfery zawodników NBA, i chociaż wydaje się, że dla drobnej kobiety to powinno być trudne jej przychodzi to z łatwością. Kobieta dobrze wie, że w męskim świecie obowiązują bardzo twarde zasady i aby mogła przetrwać w tym świecie musi się dostosować albo stworzy swój własny unikatowy kodeks. Abigail zna swoją wartość, bo jest piękną kobietą i nie daje się podejść żadnemu facetowi, lecz niestety do pewnego momentu. Bo na jej drodze staje przeszłość. Mężczyzna, który w przeszłości ją zranił teraz będzie z nią współpracował.

Jak potoczy się ich współpraca?
Czy Abigail złamie swój kodeks?
Czy zawita tutaj miłość?

Kochani przy tym tytule nie będziecie się nudzić. Książka, którą się pochłania. Bardzo lekka i przyjemna. Nie zabraknie namiętności, pożądania i ciętego języka w dialogach. Będziecie mogli się pośmiać, ale również wzruszyć. Dla osób, które uwielbiają chemie między bohaterami to tutaj jej nie zabraknie.

Serdecznie polecam ten tytuł na te chłodne jesienne wieczory.

Wydawnictwo Znak
K.N. Haner/Katarzyna Nowakowska - strona autorska

#recenzja #Zagrywka #katarzynanowakowska #knhaner #wydawnictwoznak #NBA #koszykówka #przeszłość #namiętność #pożądane #czytamlegalnie #kochamksiazki #zaczytanamama86

‼️RECENZJA‼️

Tytuł: Zagrywka
Autor: Katarzyna Nowakowska
Wydawnictwo: Między słowami / Znak

Dziękuję wydawnictwu za egzemplarz do recenzji.

Tym razem książka „Zagrywka” bardzo przyjemna lektura.

Abigail jest...

Fajnie mi się czytało tą książkę. Rozbawiła mnie ale też wzruszyła.

Fajnie mi się czytało tą książkę. Rozbawiła mnie ale też wzruszyła.

Dobrze zaczęty rok z dobrą książką!

Dobrze zaczęty rok z dobrą książką!

Bardzo fajna książka

Bardzo fajna książka

Książka Nowakowskiej bardzo przypadła mi do gustu. Fabuła jest dosyć ciekawa i inna niż pozostałe, które do tej pory czytałam. Z chęcią sięgam po drugą część...

• Polscy autorzy
  • Egzemplarz w prezencie od wydawnictwa

Katarzyna Nowakowska Zagrywka Zobacz więcej