To jest marketing!

Okładka książki To jest marketing! Seth Godin
Okładka książki To jest marketing!
Seth Godin Wydawnictwo: MT Biznes poradniki
poradniki
This is Marketing: You Can't Be Seen Until You Learn To See
MT Biznes
2019-01-01
2019-01-01
2018-11-13
marketing poradnik

Jakoś za malo konkretna i nudnawa.

Jakoś za malo konkretna i nudnawa.

Infantylna dość pozycja o charakterze coachingu na temat marketingu w USA. To nie tak, że nieprawdziwa, ale po prostu mało konkretna. Przytacza przyklady sukcesow ale nie ma tam zadnego procesu ktory daje sie wprowadzic. Podpowiedzi w stylu szukaj marzeń to takie mało profesjonalne. Moze dziala na rynku sprzedazy lodow, ale na pewno odradzam jesli ktos szuka materialu dla b2b.

Audio

Audio

Zbiór aforyzmów, anegdot i kołczerskiego gadania. Mało konkretów i przydatnej wiedzy.

Książka bez akademickiej wiedzy, za w bardzo przystępny i dobitny sposób pokazuje, jak ważne są te oczywiste oczywistości (o których ktoś wspomniał poniżej) i uświadamia jak często je pomijamy prowadząc biznes czy pracują w Marketingu.

Książka pełna pustych i nic nie wnoszących haseł. Zupełnie mnie nie zaciekawiła. Nie dałam rady przebrnąć do końca.

W 2021r nic ciekawego już się z tego nie wyciągnie. Oczywiste oczywistości, które każdy wokół powtarza. Szkoda czasu.

Książka nadaje się na tylną kartkę kalendarza... Wykrzykiwanie hasełek, przykłady, które nic nie wnoszą. Niczego się nie dowiedziałem.

Niewiele tu było wiedzy. Głównie przemyślenia o marketingu, ale dobrze się czytało.

Dosyć powierzchowna pozycja, mało konkretna, brakuje jej praktycznego wymiaru. Jednocześnie dobrze się ją czyta, a Seth Godin przekazuje dużo wartościowych prawd o marketingu.

• Marketing
  • Biznes