Idealne kłamstwo

Okładka książki Idealne kłamstwo Rachel Abbott
Okładka książki Idealne kłamstwo
Rachel Abbott Wydawnictwo: Filia Cykl: Tom Douglas (tom 8) Seria: Mroczna strona kryminał, sensacja, thriller
Tom Douglas (tom 8)
Mroczna strona
The Shape of Lies
Filia
2019-10-02
2019-02-19
Adrian Napieralski
Tom Douglas tajemnica sekret śmierć

Naprawdę świetna książka, którą można przeczytać jednym tchem. Wartka i wciągająca akcja sprawia, że nie chce się odkładać książki na bok.
Główna bohaterka to dyrektorka szkoły, kochająca matka i żona. Ale czy tylko?
Po latach słyszy w radiu głos osoby, która rzekomo od dawna nie żyje. I tu zaczyna się walka z czasem, bo prawda ma wyjść na jaw już za tydzień. Kto jest tą tajemniczą osobą i co ukrywa Anna, główna bohaterka?
Świetnie napisana i przetłumaczona książka!

Główna bohaterka to dyrektorka szkoły, kochająca matka i żona. Ale czy tylko?

Bardzo dobra książka. Ciekawa intryga i nieprzewidywalne zakończenie. Może nie jest to pozycja która zostanie w pamięci na długo jednak lektura umila czas .

Jestem zawiedziona tą książką...niestety slaba....intryga...bohaterka. Nie rozumiem zachwytów.

Pierwszy raz czytam tą autorkę i moje wrażenie jest pozytywne. Nie znam innej pozycji, ale "Idealne kłamstwo" zaliczam do dobrych książek.
Dobry początek oraz zaskakujące zakończenie. Ciekawa fabuła.
Historia, która głownie skupia się na trudzie zachowania przeszłości. Aby mogło się to udać trzeba uciec się do kłamstwa a potem do kolejnego i kolejnego... Im bardziej się starasz tym gorzej wychodzi. A ostatecznie wszystko się komplikuje i prawda wychodzi na jaw w sposób, którego się nie spodziewamy.
Inny wniosek to, że pociąg do hazardu rujnuje każde nawet mocne uczucia. Od miłości do nienawiści.
Ciekawa wielo wątkowa pożycia warta przeczytania.

Dobry początek oraz zaskakujące zakończenie. Ciekawa fabuła.

Matko, co to był za tom! :O

Często i gęsto narzekałam na tą serię, było w niej dużo rzeczy, które mi nie pasują, ale ten tom? Ten tom to jest czysta perfekcja, w której podobało mi się każde słowo i każda akcja i bez wątpienia jest to najlepsza część serii! Poza tym - ile tu się działo! Nie było wytchnienia nawet na sekundę, żadnych przestojów, żadnego zbędnego pierdolenia. Nie, tu po prostu wszystko grało i było potrzebne. Powiedzieć, że jestem zachwycona to jakby trochę za mało, bo ta książka totalnie skradła moje serce.

Matko, co to był za tom! :O

Fajna, ale trochę nudna w połowie

Fajna, ale trochę nudna w połowie

Chociaż zaczęłam te serię od niemal samego końca, bo jest to moje pierwsze spotkanie z twórczością tej autorki,to z pewnością nie ostatnie.
Mam tylko nadzieję , że zbyt nie namiesza mi w poznawaniu historii nadkomisarza Toma Douglasa brak kolejności w czytaniu.
A ta część okazała się dla mnie mega wciągająca. Z każdą kolejną kartką zapadałam się w skomplikowaną sytuację Anny i Saskii.
Nawet nie mamy pojęcia jak nie raz jedno małe, albo i nie małe, kłamstwo może zaważyć na naszym późniejszym życiu. Autorka z każdym rozdziałem sprawiała że robiło się bardziej grząsko, bardziej tajemniczo. Mnożyły się pytania ,kto ,dlaczego, co się wtedy stało ,co się stanie teraz.?Czy faktycznie młodzieńcza miłość wciąż trwa.?przecież nie da się kochać kogoś kto od 14 lat nie żyje.!! Kto stoi za tym wszystkim? Kto sprawił że przeszłość dogoniła Anne.czy uda jej się rozwikłać tajemnice ,czy faktycznie wrócił Scott po 14 latach.Czy Anna zdąży uratować swoje idealne małżeństwo.? Sama w pewnym momencie zaczęłam sie zastanawiać jak Anna z tego wybrnie,.przeczytajcie koniecznie.
Bardzo intrygująca historia .polecam

Świetna, trzymająca w napięciu książka. Zaskakujące zakończenie. Polecam!

Świetna, trzymająca w napięciu książka. Zaskakujące zakończenie. Polecam!

"Idealne kłamstwo" Rachel Abbott to wciągający thriller pełen napięcia i zaskakujących zwrotów akcji. Główna bohaterka, Anna, musi zmierzyć się z przerażającym zjawiskiem - chłopak, którego kiedyś kochała i który zmarł, nagle powraca do życia, grożąc ujawnieniem jej mrocznego sekretu.

Historia rozpoczyna się od dramatycznego powrotu Scotta, który był dla Anny nie tylko ukochanym, ale także osobą, która zniszczyła jej życie. Teraz, po wielu latach od jego śmierci, Anna musi zmierzyć się z konsekwencjami swoich błędów, gdy okazuje się, że Scott wie o jej mrocznym sekrecie i grozi jej.

Rachel Abbott mistrzowsko ukazuje atmosferę paniki i niepokoju, która ogarnia Annę w obliczu tej niezwykłej sytuacji. Autorka buduje napięcie, odkrywając stopniowo tajemnice bohaterów i odsłaniając kolejne karty.

Wątek detektywistyczny wprowadza Toma Douglasa, który podejmuje się rozwiązania zagadki powrotu Scotta do życia. Akcja nabiera tempa, gdy Tom próbuje znaleźć odpowiedzi na pytania, które zdają się być niewytłumaczalne.

"Idealne kłamstwo" to opowieść o miłości, tajemnicach i zmaganiach z przeszłością. Rachel Abbott buduje historię, która skłania czytelnika do ciągłego zgadywania, co się stanie dalej, co sprawia, że trudno oderwać się od lektury.