Idealne kłamstwo

Okładka książki Idealne kłamstwo
Rachel Abbott Wydawnictwo: Filia Cykl: Tom Douglas (tom 8) Seria: Mroczna strona kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
2019-02-19
Adrian Napieralski
Tom Douglas tajemnica sekret śmierć

więcej Więcej

Coś niesamowitego już w 8 tomie nadinspektor Tom Douglas rozwiązał sprawę samodzielnie. Po prostu cud, wreszcie nie stanął przypadkiem pod drzwiami kiedy sprawca się przyznał, nikt do niego nie przyszedł i nie pokazał mu palcem kto jest sprawcą. Autorka długo dochodziła do momentu żeby pokazać nam, że jednak główna postać jest po coś w tej serii, do tej pory był...

Co tu dużo mówić, Rachel Abbott nie zawodzi. Aż, żal, że przede mną już tylko 2 części...

Jakieś to trochę jest naciągane. Mimo to czyta się w miarę dobrze.

Ksiazka trzyma w napieciu od poczatku do konca.Najbardziej co mnie zaskoczylo to zakonczenie.Warto przeczytac!!!

Polecam, przyjemnie się czyta.

Trzymająca w napięciu od początku do końca. Ciekawa fabuła, zaskakujący zwrot akcji, aczkolwiek po przeczytaniu prawie całej serii z Tomem domyśliłam się puenty.

Uważam czas spędzony z tą książką za całkiem udany. Może nie aż tak, że nie mogłam się oderwać, ale uważam, że temat kłamstw, zawsze jest w miarę ciekawy. Lubię czytać książki tej autorki więc tym razem też się nie zawiodłam 😊

Super książka. Jak zresztą wszystkie Rachel Abbott😉

Dobrze się czytało, a temat kłamstwa nigdy się nie znudzi. Warto poczytać o takich osobach, spotkać lepiej nie. Zdarza się jednak, że znamy takie osoby jak Anna Franklin. Okłamywała męża, a on też nie był lepszy. Uważam, że jego kłamstwa były gorsze.

Bohaterką tego thrillera jest Anna - dyrektorka szkoły, matka i żona. Jej uporządkowane życie zostaje zakłócone przez głos z przeszłości, który w znanej audycji radiowej ogłasza, że opowie historię pewnej miłości, jej miłości która zakończyła się nieszczęśliwie wiele lat temu. Anna podejmuje działania, aby odkryć kto kryje się za tym głosem, kto ją przesladuje i kto morduje...

• 2020
  • 2020