Odwróć wzrok

Okładka książki Odwróć wzrok
Rachel Abbott Wydawnictwo: Filia Cykl: Tom Douglas (tom 10) Seria: Mroczna strona kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Adrian Napieralski
thriller psychologiczny

Całkiem niezła , dobrze się czyta , skupia uwagę . Polecam

Całkiem niezła , dobrze się czyta , skupia uwagę . Polecam

Bardzo dobry kryminał, którego akcja rozgrywa się równolegle na dwóch płaszczyznach czasowych. Akcja toczy się wokół morderstwa żony właściciela firmy i wokół zniknięcia jednej z ważnych jej pracownic. Oprócz policyjnego śledztwa mamy tu również świetnie opisany system działania sekty, przerażające jest jak łatwo można manipulować ludźmi i całkowicie ich sobie podporządkować.

Świetna , trzymająca w napięciu :-) polecam :-)

Świetna , trzymająca w napięciu :-) polecam :-)

25/52

25/52

kolejna świetna książka autorki, zdecydowanie warta przeczytania :)

kolejna świetna książka autorki, zdecydowanie warta przeczytania :)

Fabuła jest dość zawiła. Autorka snuje jednocześnie dwie opowieści. Pierwszą - w czasie teraźniejszym - o morderstwie i ucieczce podejrzanej o nie Marthy Porter. Drugą - w czasie przeszłym - o trudnym życiu w sekcie niejakiej Indi Kalu.

Co łączy te kobiety? Kto w tym wszystkim jest ofiarą a kto oprawcą? Jak dużą rolę odgrywają tu władczy mężczyźni?
I czy zawsze należy patrzeć prosto w oczy?

I czy zawsze należy...

Przedstawiono zasady działania sekt, sposoby manipulowania ludźmi.

Przedstawiono zasady działania sekt, sposoby manipulowania ludźmi.

Lubię serię z nadinspektorem Tomem Douglasem. Temat również ciekawy. Polecam całą serię. Kreacja bohaterów również ciekawa. Polecam.

Szybka, wartka akcja. Brak nudnych, nic nie wnoszących opisów. Na pewno warto przeczytać. Świetnie przedstawiona tematyka sekty.

Dałam się wciągnąć w ciekawy, acz niebezpieczny świat. Książka dobrze napisana i mimo, że to 10 część cyklu, to w niczym mi to nie przeszkadzało. Całość przeczytałam niemal jednym tchem. Na pewno wrócę jeszcze do autorki i do tej serii, ale raczej nie będę czytać po kolei :)

Rachel Abbott Odwróć wzrok Zobacz więcej
Rachel Abbott Odwróć wzrok Zobacz więcej