Zanim umarłam

Seria: Thriller psychologiczny
Wydawnictwo: Czarna Owca
Just Before I Died
aleqsia

Przeżyła wypadek, ale prawdziwy koszmar miał się dopiero zacząć… Kath nie może się nadziwić swojemu szczęściu – z wypadku, którego nie powinna przeżyć, wyszła lekko poobijana i z tymczasową utratą pamięci. Rodzina nie podziela jej entuzjazmu. Mąż jest oziębły, a córka zachowuje się dziwnie. Kath wciąż zadaje sobie jedno pytanie: o czym jej nie mówią?

źródło opisu: Czarna Owca

źródło okładki: Czarna Owca

TrójkątLiteracki | 2019-06-24

Zanim umarłam” to thriller psychologiczny będący trzecią z kolei powieścią, która wyszła spod pióra pisarza Sean’a Thomas’a tworzącego pod pseudonimem S.K.Tremayne.
Brytyjski pisarz od dziecka związany z hrabstwem Devon położonym we wschodniej części Półwyspu Kornwalijskiego tym razem zabiera nas w swoje rodzinne strony, a konkretnie do miejscowości Dortmoor słynącej z rozległych wrzosowisk i pięknego Dortmoorskiego Parku Narodowego.
To właśnie wspomniane wrzosowiska wraz z okolicznymi lasami stanowią miejsce akcji tej jakże intrygującej i niezwykle wciągającej powieści.
W ostatnim czasie rzadko miewałam okazję zatopić się w tak rewelacyjnie napisanej książce. Przyznam szczerze, że klimatyczny thriller psychologiczny pt „ Bliźnięta lodu” który był debiutem literackim autora zapadł mi się w pamięci zakończeniem, które wbiło mnie w fotel i oryginalnym pomysłem na fabułę, sprawiając tym samym, że byłam niemal pewna, iż autorowi nie uda się napisać równie klimatycznej i porywającej...

martusia205 | 2019-06-24
juskaize | 2019-06-24