Oblicza Szaleństwa Poziom 15—10

Okładka książki Oblicza Szaleństwa Poziom 15—10 Caroline V. Dragon
Okładka książki Oblicza Szaleństwa Poziom 15—10
Caroline V. Dragon Wydawnictwo: Ridero Cykl: Światło ukryte w Ciemności (tom 1) literatura piękna
Światło ukryte w Ciemności (tom 1)
Ridero
2019-08-22
2019-08-22
szpital przetrwanie szaleństwo

Znacie to uczucie, kiedy kończy się odcinek serialu w najmniej oczekiwanym momencie, takim, że aż wulgaryzmy cisną się na usta, bo tak się nie powinno kończyć, bo trzeba
czekać na następny? Tak właśnie kończy się ten tom. Tragedia!
Oglądaliście film "Piła"? Pewnie większość, a jak nie to go kojarzycie.
Odwiedziliście jakiś Escape Room? Jeśli nie to zakładam, że i tak znacie zasady.
Historię tą porównałabym do właśnie tych dwóch. Takie połączenie. Jestem tak zaciekawiona, że gorączkowo będę czyhać na kolejną część. Dawno nie czytałam żadnego thrillera i cieszę się,
że ten trafił w mój gust. Lubię klimaty rozwiązywania zagadek i napięcia w filmach jak i w książkach. W tych drugich wyobraźnia ma wielkie pole do popisu, dlatego są takie fascynujące.
Opisy miejsc i zdarzeń w książce są dokładne, a narracja prowadzona z perspektywy głównych bohaterów daje poczucie bycia obok.
Wątek uczuć sprawia, że postacie są bardziej ludzkie, biorąc pod uwagę fakt utraty przez nich pamięci.
Pozycję tą zdecydowanie można zaliczyć do bardzo dobrych w tej kategorii.

czekać na następny? Tak właśnie kończy się ten tom. Tragedia!
Oglądaliście film "Piła"? Pewnie większość, a jak nie to go kojarzycie.
Odwiedziliście jakiś Escape Room? Jeśli nie to zakładam, że i tak...

Budzi ją odgłos kroków... Instynkt każe jej się schować, ale nie wie dlaczego, nie wie gdzie jest. Nie pamięta nawet kim jest i co tu robi... Kobieta, która ją woła oznajmia jej, że chce ją zabić, ale ona nie wie dlaczego. Wie, że aby przetrwać to ona musi zabić. Gdy już owa pielęgniarka wydaje ostatnie tchnienie w głośnikach rozlega się męski głos, który oznajmia jej, że jeśli chce się stąd wydostać musi przejść przez wszystkie poziomy, na których czekają opiekunowie. Albo się z nimi dogadać, albo umrze...

Jesteście ciekawi czy uda jej się przetrwać ?

Czytaliście już może " Oblicza szaleństwa poziom 15-10 "? Jeśli nie to zastanawiam się dlaczego nie sięgnęliście jeszcze po tę książkę. Przyznam szczerze, że patrząc na okładkę byłam przekonana, że akcja będzie toczyć się w typowym szpitalu psychiatrycznym... Nic bardziej mylnego... Książkę wchłonęłam jednym tchem, ale jestem zawiedziona tym, że ta część kończy się na poziomie 10 🙈 A tak ciekawie może być na kolejnych, zwłaszcza na poziomie 6-stym 😁 Nie mogę się doczekać kontynuacji, gdyż ciekawość jest silniejsza ode mnie 😅

POLECAM 😉

Jak wynika z opisu książki, „Oblicza szaleństwa Poziom 15-10” jest książką, która ma na celu ukazać co drzemie w każdym człowieku i w jaki sposób zachowałby się żeby przetrwać.

Czyta się zdecydowanie szybko, ze względu na nagromadzenie tutaj dialogów i wartkiej akcji - niemniej mam mieszane uczucia.
Wiem, że gdyby autorka przeanalizowała każdy rozdział jeszcze raz i spróbowała go ulepszyć, rozpisać - wyszło by o niebo lepiej.

Karolina ma potencjał na to, by pisać i robi to. Z naszych rozmów wynika, że napisała już około 30 książek - to ogromna ilość!

Dlaczego w takim razie czegoś mi zabrakło?

Zaczyna się mrocznie. Bohaterka budzi się w opustoszałym szpitalu i słyszy zbliżające się kroki. Jej podświadomość każe jej się ukryć. Co złego kryje się za tym wszystkim?
Kim jest osoba sterująca całą grą, bo nie będę ukrywać, jest to rozgrywka nie tylko na życiu i zachowaniu naszej bohaterki, ale również na losach większej ilości osób.
Dlaczego w ogóle znalazła się w tym miejscu i niczego nie pamięta? Czym są oznaczenia, które zmieniają się w zależności od spotkanej osoby? Kim jest Cień i co sprawiło, że w ogóle udało mu się być w punkcie, w którym teraz się znajduje?

Klimatem trochę przypomina mi serial LOST („Zagubieni”),kto oglądał i mu się podobało - może śmiało sięgnąć po tę pozycję.

Najgorsze dla mnie było to, gdy czytając ostanie zdanie zorientowałam się, że przecież to tom 1. więc muszę poczekać na ciąg dalszy… czyli jednak historia była na tyle ciekawa, że mnie wciągnęła.

Książka ma dobry klimat i potencjał na to, by być naprawdę rozchwytywaną, niemniej na tym etapie na którym jest czegoś mi brakło. Liczę na to, że autorka przyłoży się do tomu 2 i będzie mega wciągający i rozwalający mózg, bo tego typu historii mi brakuje ostatnio.

Wiem, że gdyby autorka przeanalizowała każdy rozdział jeszcze raz i...

OBLICZA SZALEŃSTWA
Poziom 15-10
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼
Witajcie!
Lubicie książki , fiim, horror ,,Piła"?
Czy właściwie thriller, nigdy do końca nie wiem jak określić ten film.
Na pewno ofiara musi rozstawać zagadki żeby przeżyć.

,,Oblicz Szaleństwa " które mogłam przeczytać w formie e-booka, jest właśnie takim gatunkiem literackim.
Psychologia człowieka gra tu dużą rolę, bohater w tym wypadku bohaterowie muszą rozwiązać wiele trudnych dziwnych zagadek żeby przeżyć ,żeby pokonać następny poziom do wolności.
Choć sami nie wiedzą co ich czeka na końcu. Ich walka z przeciwnikami,,Cieniem" jak zaczęli go nazywać jest trudna On ma nad nimi przewagę wie o nich wszyko , Oni o Nim nic. Z każdym następnym poziomem jest trudniej a grupa ludzi, ofiar , graczy jak możemy ich nazwać zaczyna tworzyć zgrana drużyne i razem dążą do celu.

Czy garstka nieszczęślików podoła zadaniom jakie wyznaczył im Cień?

Czy uda im się przeżyć i dotrwać do końca tej szalonej gry ?

POLECAM SERDECZNIE ten pełen emicji i adrenaliny thriller !

OBLICZA SZALEŃSTWA
Poziom 15-10
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼
Witajcie!
Lubicie książki , fiim, horror ,,Piła"?
Czy właściwie thriller, nigdy do końca nie wiem jak określić ten film.
Na pewno ofiara musi rozstawać zagadki żeby przeżyć.

Psychologia człowieka gra tu dużą rolę, bohater w...

Hej ^_^

Po zakup publikacji zapraszam na razie na: