Złodziejka magii

Cykl: Ostatni Mag (tom 2)
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
The Devil's Thief
Gwiazdopatrznia

Esta straciła rodziców. Ukradziono jej życie. A wszystko, co wiedziała o magii, okazało się kłamstwem. Sądziła, że Księga Tajemnic skrywa klucz do wyzwolenia Maginów spod terroru Zakonu. Tymczasem okazała się źródłem śmiertelnego zagrożenia. Teraz potężną moc Księgi nosi w sobie Harte, towarzysz Esty. Aby okiełznać złowrogą siłę, muszą odnaleźć cztery bezcenne artefakty – prastare kamienie,...

Sądziła, że Księga Tajemnic skrywa klucz do wyzwolenia Maginów spod terroru Zakonu. Tymczasem okazała się źródłem śmiertelnego zagrożenia. Teraz potężną moc Księgi nosi w sobie Harte, towarzysz Esty. Aby okiełznać złowrogą siłę, muszą odnaleźć cztery bezcenne artefakty – prastare kamienie, rozsiane po całym kontynencie. To prawdziwe wyzwanie, bo świat poza Nowym Jorkiem jest zupełnie inny, niż się tego spodziewali...

źródło opisu: Dolnośląskie

źródło okładki: https://publicat.pl/wydawnictwo-dolnoslaskie/ofert...»

Wielokropek | 2019-07-11
Przeczytana: 04 lipca 2019

Gdy rzeczywistość okazuje się zupełnie inna Esta myślała, jej życie wywraca się do góry nogami. Komu zaufać? I jak uratować Maginów? To tylko część problemów z którymi młoda Złodziejka musi się zmierzyć. Jak sobie poradzi? Tego dowiemy się w kontynuacji bestsellera Ostatni Mag, czyli Złodziejka Magii od Lisy Maxwell!

Link do pełnej recenzji: https://wielokropekblog.wordpress.com/2019/07/04/zlodziejka-magii-recenzja/

Link do bloga: https://wielokropekblog.wordpress.com/
Link do instagrama: https://www.instagram.com/wielo_kropek/
Link do facebooka: https://www.facebook.com/wkropek/

Monika Szulc | 2019-07-06

Naprawdę trudno trafić na oryginalną młodzieżówkę, a już znalezienie takiej, która zadowoli starszych czytelników, granicy z cudem. W tych książkach nie znajdziecie gorącego seksu i krwawych scen, ale jest intryga, tajemnica, świetnie wykreowany świat, liczne twisty fabularne, widowiskowe starcia oraz bohaterów intrygujących, którzy zaskoczą Was wielokrotnie. Jest to jedna z najlepszych serii ostatnich lat. Wątek podróży w czasie może wydawać się oklepany, ale to tylko jeden element tej powieści. Reszta jest cudowna! Ta akcja! Ten styl! I bohaterowie ( wiem, powtarzam się;) ale dawno nie spotkałam tak barwnych postaci ) Warto przeczytać!

Herodott | 2019-06-28

Ach no i najtrudniej, bo pierwszemu komentować najgorzej - wszyscy przed zakupem mają tylko jeden komentarz, więc odpowiedzialność jest wysoka.

Bez spoilerowania akcji, można powiedzieć, że z kolejnym tomem autorka nieco się bardziej postarała. Jako lekturę dla przyjemności polecam każdemu. Wartka akcja - jest, fabuła - dobra (choć można było co nieco zrobić lepiej - potencjał ogromny), zwroty akcji - są, ciekawe opisy - są.
Przyjemna lektura na deszczowe dni :)