Książka Roku 2018

Randka z Hugo Bosym

Wydawnictwo: Burda Książki
Randka z Hugo Bosym
ew_cia

Zmysłowa powieść bestsellerowej autorki ponad 30 książek to więcej niż płomienny romans. To przejmująca opowieść o zaczynaniu życia na nowo. Hugo Bosy niemal z dnia na dzień zrezygnował z prowadzenia jednej z najlepszych agencji reklamowych w Polsce i przeprowadził się z Warszawy do Wrocławia. Niechętnie mówi o swojej przeszłości, ale poznana przypadkiem piękna i nietuzinkowa Jagoda budzi w...

Hugo Bosy niemal z dnia na dzień zrezygnował z prowadzenia jednej z najlepszych agencji reklamowych w Polsce i przeprowadził się z Warszawy do Wrocławia. Niechętnie mówi o swojej przeszłości, ale poznana przypadkiem piękna i nietuzinkowa Jagoda budzi w nim dawno zapomniane uczucia i pożądanie, jakiego nigdy wcześniej nie doświadczył. Choć mężczyzna był pewien, że raz na zawsze skończył z miłością, zwariowana, pyskata i zjawiskowa panna Borówko mocno zachwiała jego postanowieniem. Ale czy Jagoda na pewno jest wolna? I czy Hugo odważy się otworzyć przed nią zranione serce?

Mogłoby się wydawać, że gdy los krzyżuje drogi dwójki samotnych i atrakcyjnych ludzi, między którymi wybucha namiętność, szczęśliwe zakończenie to tylko kwestia czasu.

Agnieszka Lingas-Łoniewska, zwana przez fanów i recenzentów Dilerką Emocji, udowadnia, że prawdziwa miłość potrzebuje więcej niż tylko pożądania. Choć niewątpliwie odrobina pikanterii nadaje uczuciu smaku…

źródło opisu: www.lingasloniewska.pl

źródło okładki: www.lingasloniewska.pl

Pierwszy miesiąc roku mija mi pod znakiem thrillera, więc wieczory spędzam czytając kolejne lektury z dreszczykiem. Dość niespodziewanie otrzymałam propozycje zrecenzowania przedpremierowo najnowszej książki Agnieszki Lingas- Łoniewskiej, okrzykniętej przez czytelników dilerką emocji. Pozycja ma bardzo charakterystyczny tytuł, który przywodzi na myśl produkty znanej marki. Pisarkę miałam okazję poznać w kryminalnej odsłonie,ale tym razem musiałam zmierzyć się z komedią romantyczną przyprawioną wyszukanym czarnym humorem.

Jagoda Borówko to młoda, przebojowa kobieta, która lubi czerpać z życia garściami. Na co dzień pracuję w agencji kreatywnej, prowadząc kampanie reklamowe znanych marek. Spiesząc się na ślub przyjaciółki wdała się w utarczkę słowną z przystojnym nieznajomym, poszło o taksówkę. Jak się okazuje w niedalekiej przyszłości Jagoda będzie miała okazje spędzić upojny wieczór z nowo poznanym mężczyzną. Koszmar pamiętnej nocy wraca ze zdwojoną siłą, gdy tajemniczy...

Czytaanna | 2019-02-04
Przeczytana: 04 lutego 2019

Randka z Hugo Bosym jest świetną komedią romantyczną, pełną zabawnych zdarzeń i humoru.

Główna bohaterka Jagoda jest kobietą młodą, miłą, zabawną z darem pchania się tam gdzie nie powonna. Dzieki niej cała ta historia nie raz wywołała usmiech na mej twarzy.

Poznaje mężczyznę o imieniu Hugo, tak jak Jagoda są po przejsciach, oboje marzą o prawdziwej miłości.
Jaki będzie finał tej historii ? Musicie sami przeczytać.
Książkę bardzo polecam.

Biblioteczka Rudej | 2019-01-18
Przeczytana: 18 stycznia 2019

RECENZJA PRZEDPREMIEROWA

"Prawdziwej miłości nie da się zapomnieć. Wygląd się starzeje, miłość nigdy się nie starzeje. Miłość zawsze jest młoda."

Agnieszka Lingas-Łoniewska to znana autorka ponad 30 powieści, które trafiają na listy bestsellerów. To autorka, która ma miliony zwolenniczek i którą się po prostu czyta, bo każdy potrzebuje chwili, aby oderwać się od rzeczywistości .
Randka z Hugo Bosym to najnowsza książka Pani Agnieszki, którą miałam przyjemność przeczytać na prawie miesiąc przed premierą i powiem Wam tylko jedno słowo....WARTO!!! Dawno nie bawiłam się tak dobrze i dawno żadna książka nie wywołała u mnie takiego uśmiechu na twarzy jak właśnie perypetie Jagody Borówko i Hugo Bosego. O tym jak wciągająca jest ta książka może tez świadczyć fakt, że trafiła do mnie w środę, a wczoraj z żalem przeczytałam ostatnią stronę.
Jagoda Borówko to kobieta, której nie da się lubić. Powinna przed sobą trzymać kartkę : uwaga pakuję się w kłopoty. Jagodę poznajemy w momencie, gdy...

Hanna | 2019-02-03
Przeczytana: 02 lutego 2019

"Czasami szczęście dopada nas
w najmniej spodziewanych okolicznościach".

Jagoda Borowko jest zdolna, ambitna i przebojowa. Od pięciu lat pracuje w agencji reklamowej - odpowiada za kluczowych klientów, zajmuje się marketingiem i planuje kampanie. I choć jej życie służbowe to pasmo sukcesów, to jednak prywatnie nie jest już tak kolorowo. Na swoim życiowym koncie ma nieudany związek z Janem Andrzejem Kosem, zwolennikiem zdrowego trybu życia i właścicielem irytującego charakteru.

Jagodę bliżej poznajemy w momencie, gdy jedzie do Gdyni na ślub swojej przyjaciółki z młodzieńczych lat. Po dotarciu do celu kobieta marzy tylko o tym, aby jak najszybciej znaleźć się w hotelu i odpocząć. Zamawia taksówkę, a gdy ta podjeżdża niespodziewanie ktoś do niej wsiada. Złodziejem taksówki okazuje się być przystojny, ambitny, wrażliwy i romantyczny przedsiębiorca, tytułowy Hugo Bosy. Do konfrontacji bohaterów dochodzi jeszcze kilka razy - na weselu, gdzie wspólnie świetnie się bawią, a potem w...

Monika Szulc | 2019-01-24
Przeczytana: 24 stycznia 2019

Zdolna i ambitna specjalistka od reklamy. Jedna z najlepszych! Rozwija swe skrzydła w młodym i prężnym zespole w firmie kreatywnej. Może się wydawać, że jej życie usłane jest różami, jednak rzeczywistość jest nieco inna. Jej poprzedni związek okazał się katastrofą, na każdym kroku musi bardzo uważać, bo PECH to jej dobry znajomy i często wpędza ją w kompromitujące sytuacje. Kiedy spieszy się na wesele przyjaciółki, poznaje przystojnego i charyzmatycznego mężczyznę, jednak ten „kradnie jej taksówkę”! Ich znajomość zaczęła się niecodziennie i bardzo burzliwie, ale ich dalsze relacje jeszcze bardziej Was zaskoczą! Poznajcie Jagodę Borówkę i Huga Bosego!

Moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki okazało się cudownym przeżyciem! Wspaniały styl i poczucie humoru. Książkę skończyłam już kilka godzin temu, ale nadal uśmiech nie schodzi z mojej twarzy, bo ta historia budzi pozytywne emocje.

Jagoda to bardzo zakręcona bohatera. Zabawna i sarkastyczna, a co najważniejsze, łatwo ją...

Zaczarowana Książka | 2019-02-12

Kiedy dostałam propozycję przeczytania najnowszej powieści „Randka z Hugo Bosym” bardzo się ucieszyłam. Tym bardziej, że napisała to pani Agnieszka a już wcześniej miałam możliwość zapoznania się z twórczością autorki. Choć już nie raz pisarka zaprezentowała nam swoje możliwości to dziś przeszła samą siebie. Nie na darmo nazywana jest Dilerką Emocji.

Autorka w swojej powieści wykreowała bohaterów bardzo żywych z krwi i kości. Każde z nich ma swoje problemy, ciężka przeszłość i duży bagaż doświadczeń. Jagoda do niezwykła, szalona i przebojowa kobieta, która walczy o swoje i nie ustępuje nawet największemu ciachu. Jadąc na ślub swojej przyjaciółki wpada na przystojniaka i wykłóca się o taksówkę jak się później okazuje ten sam przystojniak będzie na weselu. Po spędzeniu nocy trzeba wrócić do szarej rzeczywistości a tu nagle szef przedstawia nowego przełożonego Jagody. Hugo Bossy to przystojny mężczyzna, który po niedawnych wydarzeniach postanowił więcej nie angażować się w związki....

Iwona | 2019-02-15
Przeczytana: 14 lutego 2019

Przednio się ubawiłam. Dużo śmiesznych zdarzeń i wyśmienitego humoru. Jak w dobrej potrawie istotą jest dobra przyprawa, tak w powieści Pani Agnieszka szczypta przyjaźni, miłości, romansu...czego dusza zapragnie. Gorąco polecam

Recenzentka Doskonala | 2019-02-06

Przyznam, że tytuł i ogólnie okładka nieco mnie zmyliły. Oczekiwałam czegoś może troszkę innego, ale w sumie to co dostałam, przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Uwielbiam takiego rodzaju książki! Znajdziemy tutaj nutkę humoru, romansu, miłości, przyjaźni pomiędzy dwojgiem ludzi. To naprawdę bardzo dobra, dopracowana w każdym detalu książka.
Książka jest napisana w bardzo przystępnym i przyjemnym języku, na każdym niemal kroku wyczuwalny jest romans, który aż unosi się w powietrzu, ta cała otoczka miłosna. Tylko, że jest tutaj akurat zachowana zdrowa ilość tych wszystkich elementów, na szczęście, ponieważ wątki miłosne przeplatają się z humorem.
Ogólnie ta cała książka przybiera ton zabawy rozgrywanej pomiędzy czytelnikiem a bohaterami. Tak moi drodzy, my czytając tę książkę po prostu się bawimy. Przeżywamy przygody z bohaterami, utożsamiamy się z nimi, poznajemy ich, poznajemy ich emocje, myśli, uczucia i właśnie przez to mamy potrzebę kibicowania im.
Można powiedzieć, że...

Monika | 2019-02-02

Jagoda Borówko to kobieta, której drugie imię brzmi "tarapaty". Hugo Bosy to mężczyzna, który z dnia na dzień rzuca wszystko i przeprowadza się do innego miasta. To musi być mieszanka wybuchowa. Spotykają się w drodze na ślub jej koleżanki i niewinna kłótnia o taksówkę rozpoczyna serię nieprzewidywalnych wydarzeń. Wkrótce okazuje się, że tajemniczy przystojniak jest jednocześnie nowym szefem Jagody... Czy od tej pory na skutek przypadkowych zdarzeń ich losy połączą się już na zawsze ? Przekonajcie się sami !

"Randka z Hugo Bosym" to niezwykle ciepła, uczuciowa i emocjonująca o opowieść o miłości, która nie zawsze jest tak prosta jak nam się wydaje. Początkowo poznając historię naszych bohaterów myślałam sobie : " czemu oni po prostu nie spróbują być razem?" Jednak z każdą następną stroną i w efekcie poznawania kolejnych faktów z przeszłości, rozumiałam coraz wiecej. Oprócz serii przypadkowych wydarzeń doprowadzających do kolejnych spotkań bohaterów, na ich drodze pojawia się też...

Talka_on Miko | 2019-01-22
Przeczytana: 22 stycznia 2019

Kochani tak jak myślałam, styczeń przywitał mnie mnóstwem ciekawych premier. Co prawda „Randka z Hugo Bosym” autorstwa Agnieszki Lingas-Łoniewskiej, będzie miała premierę 13 lutego, lecz miałam przyjemność przeczytania jej przedpremierowo.

Książka przepełniona świetnym humorem, która w połączeniu z niebanalnym związkiem Jagody Borówko oraz Hugo Bosego, tworzy ciekawy romans.

Nasza główna bohaterka jest kolorowym kwiatem tej książki, dowcipna, piękna, nieidealna, nieperfekcyjna, której imają się wszystkie nieszczęśliwe wypadki lecz również idealnie radzi sobie z wszystkimi przeciwnościami. Po rozstaniu Jagody oraz „ósmego cudu - fitness świata” Pana Jana Andrzeja Kosa, na horyzoncie pojawia się on- Hugo Bosy. Mężczyzna pełen seksapilu, twardo stąpający po ziemi, jednocześnie skrzywdzony i pełen obaw przed, relacją na którą nie jest gotowy. Mimo niepewności i strachu, ich losy nieoczekiwanie się krzyżują budząc w nich światełko nadziei.

Spędziłam z tą książką, świetny wieczór....