Okładka książki Naukowe spojrzenie na równowagę PEH czyli Proteiny, Emolienty i Humektanty w pielęgnacji włosów Anna Kołomycew, Katarzyna Sawicz-Kryniger
Anna KołomycewKatarzyna Sawicz-Kryniger Wydawnictwo: Anwen Sp. z o.o. poradniki
28 str. 28 min.
poradniki
Anwen Sp. z o.o.
2018-01-01
2018-01-01
28 min.
włosy

Okładka książki Partnerstwa międzysektorowe na obszarach wiejskich Gąsior-Niemiec Anna, Anna Kołomycew, Agnieszka Pawłowska
Partnerstwa mi... Gąsior-Niemiec Anna...

Przepraszam, jestem rozczarowana. Pierwszy raz w życiu kupiłam ebooka, nie było mi łatwo, ale ta książka zwyczajnie nie wyszła w wersji papierowej. Nic to, wydrukowałam sobie. To najbardziej zmarnowane 28 kartek, dobrze, że chociaż drugą stronę mogę do czegoś wykorzystać, bo moja stara i poczciwa drukarka drukuje jednostronnie. Proszę nie doszukiwać się tu logiki, jakby drukowała dwustronnie, miałabym 14 całkowicie czystych kartek, tak tylko plotę.

Tytuł powinien był mnie zrazić. Faktycznie, jak byk stoi, że naukowe spojrzenie, tylko że ja, fanka nauki, jestem trochę bardziej zaangażowana w sprawy fizyki, chemii i spodziewałam się większej ilości konkretów, faktów, badań. Mówiąc krótko -> laik będzie zawiedziony, będzie to dla niego bełkot z całą masą trudnych słów, a osoba zainteresowana będzie niepocieszona, bo ona dokładnie wie jak się zachowuje białko w takich i owakich warunkach.

• Uroda