Pielęgnacja włosów

Wydawnictwo: Dragon
włosy, czesanie, fryzura,
poradniki
iw-

Zdrowe i odpowiednio wypielęgnowane włosy są sprężyste, elastyczne i błyszczące, a ich końce nie rozdwajają się. By móc pochwalić się takimi efektami, potrzeba wiedzy na temat najskuteczniejszych sposobów pielęgnacji. Poradnik Pielęgnacja włosów zawiera wiele cennych wskazówek oraz informacji, w jaki sposób samodzielnie wykonywać zabiegi, które sprawią, że włosy będą wyglądały pięknie i...

Poradnik Pielęgnacja włosów zawiera wiele cennych wskazówek oraz informacji, w jaki sposób samodzielnie wykonywać zabiegi, które sprawią, że włosy będą wyglądały pięknie i zdrowo. Okazuje się, że aby uzyskać ten efekt, wystarczy regularne i odpowiednie wykonywanie pozornie błahych czynności,takich jak: mycie, suszenie i czesanie.To właśnie one nierzadko decydują o kondycji włosów i tym samym są sekretem pięknej fryzury.

źródło opisu: http://wydawnictwo-dragon.pl

źródło okładki: http://wydawnictwo-dragon.pl