W jego oczach

Cykl: Oczy wilka (tom 2)
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
aleqsia

Kontynuacja bestsellera „Oczy wilka"! W życiu Leny i Artura rozpoczyna się nowy rozdział. Właśnie się zaręczyli po dwóch latach związku. Nie wszyscy są z tego powodu zadowoleni, a sama Lena nie potrafi zostawić przeszłości za sobą. Wciąż nie może pogodzić się z tym, że jej ukochany ma przed nią mnóstwo tajemnic. Czy tak poważna decyzja nie powinna być podejmowana bez cienia wątpliwości? Czy...

Kontynuacja bestsellera „Oczy wilka"!

Czy tak poważna decyzja nie powinna być podejmowana bez cienia wątpliwości? Czy Artur potrafi oddać się jej całkowicie i rozpoczną wspólne życie na nowych zasadach?
Kobieta nie ma pewności, czy przebije się przez mur, który wzniósł jej ukochany. Czy kiedykolwiek do końca go pozna?

źródło opisu: Kobiece

źródło okładki: materiały wydawnictwa

książkoholiczka | 2019-10-18
Przeczytana: 17 października 2019

Kiedy pojawia się miłość, pojawia się również zazdrość i nienawiść. Ta ostatnia jest najbardziej niebezpieczna, gdyż doprowadza do sytuacji i czynów o których nigdy byśmy siebie nie posądzali. '' W jego oczach'' to kontynuacja książki ''Oczy wilka'' Alicji Sinickiej. Mogłoby się wydawać, że po przejściach Leny i Artura wszystko się ułoży. Znikną nie porozumienia, zniknie nieufność i zapanuje szczęście jednak to tylko cisza przed burzą. Związek z Arturem nie jest łatwy a gdy wkrada się ktoś trzeci i wprowadza chaos i zamieszanie jest podwójnie trudny.
Bardzo polecam tą książkę w której jest intryga, tajemnice, nienawiść ale i miłość która zawsze wygra.

''Nie warto marnować czasu na nienawiść. To droga donikąd. Nie ma na jej końcu złotych drzwi do lepszego życia''.

bleble | 2019-10-18

Rewelacja. O wiele lepsza niż pierwsza część. Nie spodziewałam się takiej intrygi. Uważam, że w tej części miłość Leny i Artura jest o wiele dojrzalsza. Te wstawki z tytułem Ona powalały. Jestem zachwycona. I chyba zapowiada się 3 część?

Weronika | 2019-10-11

"W jego oczach" to kontynuacja losów bohaterów poznanych w książce "Oczy Wilka". Więc jeśli nie znacie pierwszej części, zdecydowanie warto ją nadrobić. Lena i Artur zaręczyli się po dwóch latach związku. Jednak nadal brakuje w nim zaufania. Artur nie mówi Lenie wszystkiego, jest tajemniczy i nie ma go całe dnie w domu. Lena czuje się osamotniona, odsunięta, a w dodatku w domu dzieją się dziwne rzeczy, które widzi tylko ona. Zaczyna podejrzewać u siebie chorobę psychiczną, ale w swoim narzeczonym nie znajduje oparcia. W posiadłości Mangano pojawia się również nowa osoba, która sieje zamęt w sercu i umyśle dziewczyny. Czy ich związek jest w stanie przetrwać ten ciężki czas? .
Jestem pod wrażeniem w jaki sposób autorka podeszła do kontynuacji. Szczerze mówiąc po przeczytaniu pierwszej części balam się troszkę, że "W jego oczach" będzie taka naciągana, nudna i straci w moich oczach, to co zyskała. Tak bardzo się myliłam! Czytając tę historię, widzimy ogromny postęp w piórze autorki,...

Ania | 2019-10-07

Przed Leną i Arturem rozpoczął się nowy etap w związku. Bohaterowie zaręczyli się i planują wspólnie spędzić resztę życia. Niestety do ich codzienności jednak wkradają się problemy, ponieważ nie wszyscy cieszą się ich szczęściem, a dodatkowo Artur nadal ma tajemnice przed ukochaną. Czy uda im się wyjść na prostą i być wobec siebie szczerym?

W tej części intrygowały mnie dwie postacie. Jedną z nich był Borys, który bardzo dużo czasu spędzał z głównymi bohaterami i mieszał w życiu Leny. Mężczyzna częściowo grał na jej emocjach, a także nie mógł wyjść dziewczynie z głowy. Druga postać to tajemnicza kobieta, która najczęściej wypowiada się na koniec danego rozdziału. Wyraża swoje emocje i ukazuje zdesperowane podejście do związku Artura i Leny.

ciąg dalszy: https://zaczytana-aniaa.blogspot.com/2019/09/w-jego-oczach-alicja-sinicka.html

KasiaM | 2019-10-07
Przeczytana: 07 października 2019

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Bardzo dobra książka. Tak samo dobra, jak pierwsza część.
Wciąga, ciężko się od niej oderwać i odłożyć na półkę, wracając do rzeczywistości.
Jedyne, do czego mogę się przyczepić to wątek ich kłótni, które nie zostały opisane, co według mnie było błędem. Niby autorka wspomniała, jakie słowa padły, ale mimo tego zabrakło mi tych spięć miedzy nimi. Poza tym Lena również dziwnie podeszła do oskarżeń Artura o zdradę. Obwiniał ją, choć nic nie zrobiła, a ona nawet zbytnio się nie broniła. Raz wspomniała, że do niczego nie doszło i tyle. Jakoś to słabo wyszło.

Poza tym książka super, polecam przeczytać 😊
Po komentarzach wnioskuję, że będzie trzecia część. Nie jestem pewna, czy jest sens ciągnąć to dalej, skoro wszystko fajnie się ułożyło, no ale cóż, poczekam i zobaczę co autorka wymyśli.

Tristenka | 2019-09-28
Przeczytana: 28 września 2019

No i przepadłam. Po przeczytaniu pierwszej części cyklu, zrobiłam coś, czego nigdy wcześniej nie zrobiłam. Zachowałam się jak desperatka, chcąc NATYCHMIAST zacząć drugą część. Pobiegłam prosto do księgarni, gdzie usłyszałam, że nie mają książki i mogą ją zamówić na następny dzień. Nie mogłam czekać. Natychmiast pojechałam do centrum, gdzie zajęłam się poszukiwaniami w mniejszych księgarniach. Gdy w końcu dostrzegłam ją na półce, uśmiechnęłam się sama do siebie.

Przepadłam na dwa dni. W zasadzie, poza pracą, nie robiłam nic innego... Czytałam zanurzając się coraz bardziej w otchłani tajemnic, pokręconego świata głównych bohaterów.

Nie będę opisywać fabuły książki, gdyż nie chcę zdradzać zbyt wiele komuś, kto zdecyduje się po nią sięgnąć. A warto! Książka wręcz ocieka tajemnicami, mrokiem, problemami głównych bohaterów. Pierwszy tom przypominał romans z nutą tajemnicy i grozy... Ten bardziej pasuje mi na półkę "thriller"? Jest w niej miłość, strach, tajemnica do...

Gola | 2019-09-26
Przeczytana: 15 września 2019

Szkoda, że trzeba było czekać tak długo na drugą część. Podobał mi się pomysł i wykonanie. Naprawdę czytało mi się bardzo dobrze. To nie tylko książka o związku i miłości ale też o zaufaniu i wierze w drugiego człowieka, o tym czy należy ufać sobie. Polecam ja spędziłam z ta książką naprawdę udany czas.

WolneLitery | 2019-09-22
Przeczytana: 22 września 2019

Magiczna okładka, prawda? Mnie od razu oczarowały patrzące z niej oczy i wiedziałam, że muszę po nią sięgnąć. Twórczość Pani Alicji Sinickiej również bardzo lubię i sobie cenię, więc to było moje must have.

Pamiętajmy, że jest to druga część z cyklu Oczy Wilka. Historia o Lenie i Arturze. Mijają dwa lata od ich poprzedniej opowieści. Właśnie się zaręczyli i teoretycznie są całkiem szczęśliwi, ale oczywiście jak zawsze pojawia się jakieś przysłowiowe "ale". Artur ma przed swoją narzeczoną jakieś tajemnice, co niestety wprowadza w ich związek sporo zamętu i buntu ze strony dziewczyny. Jak wszystko się rozwiąże?

Historia powoli nabiera tempa, a książka ma świetnie wykreowanych głównych bohaterów. Tutaj naprawdę sporo się dzieje, a autorka wprowadza kolejne zagwozdki, które sprawią nam nie mały problem. Dzięki temu ciężko się od niej oderwać i ją odłożyć! Zakończenie pewnie zszokuje nie jedną osobę, a przynajmniej u mnie tak było! Szczerze ją Wam polecam. Lekka i prosta, ale z...

Karolinek89 | 2019-09-19
Przeczytana: 19 września 2019

Powtarzam się :) Wow!
Kolejny raz nie mogłam przestać czytać, gdyby nie obowiązki nie oderwała bym się ani na chwilę.

Mam nadzieje że nie trzeba będzie długo czekać na 3 część.

POLECAM

Azire | 2019-09-18

Druga część jeszcze lepsza. Chociaż przez część czasu irytowała mnie główna bohaterka to również czytało mi się tę część bardzo przyjemnie. Historia lekka i finał znowu mógłby być ciut lepiej dopracowany, niemniej czekam z niecierpliwością na kolejną część.