W jego oczach

Okładka książki W jego oczach Alicja Sinicka Patronat Logo
Patronat Logo
Okładka książki W jego oczach
Alicja Sinicka Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Oczy wilka (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Oczy wilka (tom 2)
Wydawnictwo Kobiece
2019-09-04
2019-09-04
erotyka literatura polska manipulacja namiętność niebezpieczeństwo pożądanie relacje damsko-męskie romans samotność seks

Czesc druga znanej serii. Czy lepsza? Nie ukrywam że przez pierwsza połowę ciężko było mi przebrnąć. W kółko te same myśli, analizy, podobne zdania które były już w 1 części. Po połowie jakoś juz poszło z górki. Kto stoi za tym wszystkim to się po części juz domyśliłam. Niektóre sceny dla mnie są absurdalne.. niezwymiarowane czasowo <No bo jak można zmyć napis że szminki w ciągu minuty nie zostawiając żadnych śladów?>. Niby Artur ma super inteligencję a nie zauważył pewnych detali na nagraniach. Ciekawe zakończenie. Nie spodziewałam się takiego prezentu :)

Dobrze się czytała, choć momentami naiwna, trochę rozchwiana narracja potrafiła jednak zmęczyć. Końcówka zaskakująca - na plus. Zobaczymy co autorka wymyśliła w kolejnej części.

Historia trzyma w napięciu. Było kilka momentów gdzie próbowałam zgaś ac dalsze losy jednak cały czas coś zaskakiwało, na plus oczywiście. Lecimy z trzecim tomem

Styl autorki nieco się poprawił, zrezygnowała z większości opisów, chodź tu i ówdzie mamy jeszcze nadmiarowe przymiotniki.
Jak to zwykle bywa w tego typu historiach -część druga to czas na kryzys. Nasza biedna Lena zostaje sama ze swoimi problemami, nie ma się do kogo zwrócić, nikt jej nie rozumie. A wystarczyłoby nie popełniać błędów wszystkich swoich poprzedniczek z tego typu literatury, i nie mieć tajemnic przed swoim ukochanym. Tylu nieszczęść można by uniknąć. Mimo wszystko żal mi jej trochę, szkoda że czar tak szybko prysnął. Jednego nie mogę odmówić autorce - czytając o pogłębiającej się przepaści między Arturem i Leną byłam autentycznie zdołowana.
Całość jest mega przewidywalna, od początku wiadomo kto za wszystkim stoi, a kogo autorka wystawiła jako fałszywy trop. Nawet Artur mając rozwiązanie przed oczami, mimo swojej kosmicznej inteligencji, nie wie co jest grane, przeczy to wszystkim założeniom co do jego postaci, żeby niby trochę dłużej potrzymać nas w niepewności. Druga część jest nieco lepsza niż pierwsza, choć nadal słaba.

2026
1962

Książka „W jego oczach” Alicji Sinickiej zabiera nas do drugiego tomu cyklu „Oczy wilka”.
Dalsze losy Leny i Artura, których życie wstępuje na nowe tory. Bohaterowie po dwóch latach znajomosci zaręczając się. W ich relacje wplątuje się trochę niepewności i zawirowań oraz tajemnice. Oczywiście pojawia się nowy bohater Borys. Zresztą Jolka również nie będzie próżnować. Dodatkowo Lena uważa, że dzieją się obok niej dziwne rzeczy.
Jak myślicie, czy to początek jakiejś choroby?
A może ktoś próbuje namieszać w życiu bohaterów?
Czy można wszystko zaplanować?
Z przyjemnością zapoznam się z kontynuacją tego cyklu. Pomimo różnych zawirowań polubiłam bohaterów.

Lena i Artur są w szczęśliwym związku. Pewnego dnia po pracy u pary zatrzymuje się znajomy Artura Borys czy zmieni on coś w relacji zakochanych. W domu Mangano zaczynają dziać się dziwne rzeczy, ale tylko dla Leny. Przypuszczałam, że nie jest to żadna choroba Leny. Ale to co się okazało zmiotło mnie z planszy, był to po prostu szok. A zakończenie również mi się podobało.

Kiedy pierwszy tom jest super, to przy drugim wkrada się ta nutka niepokoju, że coś pójdzie nie tak. Miło się zaskoczyłam, książka trzyma w napięciu, myślałam, nawet byłam pewna, że wiem jakie jest zakończenie, a tu kolejny plus za nieprzewidywalność. Chyba o trzeci tom mogę być spokojna...

Moja ocena: 10/10 😘

Mój opis:
Artur Mangano to tajemniczy mężczyzna o zniewalającym spojrzeniu, magnetycznym i tajemniczym. Jest pożądany przez mnóstwo kobiet, ale jego sercem zawładnęła Lena. Artur i Lena zaręczają się i planują wspólne życie . Ich związek nie jest usłany różami, nie może być … Gdyby Artur był zwykłym księgowym ich wspólne życie byłoby mniej wyboiste. Zajmuje się jednak profesją, która nie jest legalna co komplikuje czasem najprostsze sprawy. Nie wszyscy cieszą się faktem ich zaręczyn i planów. A w otoczeniu Leny zaczynają się dziać bardzo dziwne rzeczy, ale tylko dla niej są widoczne. Lena przez to podejrzewa u siebie chorobę psychiczną . Czy ma racje? Czy życie okaże się aż tak okrutne? A może ktoś inny macza w tym wszystkim palce?

Ciąg dalszy niesamowitej historii. Jedna tajemnica wyjaśniona, a pojawia się następna... i jest na prawdę zaskakująca!

Moja ocena: 10/10 😘

Mój opis:

Tyle zwrotów w jednej książce to ja jeszcze nie doświadczyłam. Pokazuje, że wroga można szukać w najbliższym otoczeniu. Trzyma w napięciu, szczególnie pod koniec. Tu jest wszystko co prawdziwy miłośnik dreszczowców pragnąłby, ale z nutką romansu . Polecam z gorącego serca! <3

Kontynuacja bestsellera „Oczy wilka"!

W życiu Leny i Artura rozpoczyna się nowy rozdział. Właśnie się zaręczyli po dwóch latach związku. Nie wszyscy są z tego powodu zadowoleni, a sama Lena nie potrafi zostawić przeszłości za sobą. Wciąż nie może pogodzić się z tym, że jej ukochany ma przed nią mnóstwo tajemnic.
Czy tak poważna decyzja nie powinna być podejmowana bez cienia wątpliwości? Czy Artur potrafi oddać się jej całkowicie i rozpoczną wspólne życie na nowych zasadach?
Kobieta nie ma pewności, czy przebije się przez mur, który wzniósł jej ukochany. Czy kiedykolwiek do końca go pozna?

Tom II jest tak samo pochłaniający jak i tom I, choć w tu moim zdaniem dzieje się o wiele więcej. Cała relacja między bohaterami utwierdza, że w związku musi być miłość i zaufanie. Co się dzieje kiedy jedna strona jest skupiona na pracy, niż na budowaniu relacji? Czy Lena poradzi sobie z dziwnymi zdarzeniami w jej życiu codziennym? I kim jest Borys? Czego tak naprawdę chce. Książkę bardzo dobrze się czyta, wiele intryg, przemyśleń bohaterów. Na wszystkie pytania znajdziecie odpowiedzi w książce.
Pikanteri oczywiście też nie zabraknie. 🌶🌶
Goraco polecam. ❤
@alicja_sinicka
@wydawnictwo.kobiece

Kontynuacja bestsellera „Oczy wilka"!

Czy tak poważna decyzja nie powinna być podejmowana bez...