W jego oczach

Cykl: Oczy wilka (tom 2)
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
aleqsia

Kontynuacja bestsellera „Oczy wilka"! W życiu Leny i Artura rozpoczyna się nowy rozdział. Właśnie się zaręczyli po dwóch latach związku. Nie wszyscy są z tego powodu zadowoleni, a sama Lena nie potrafi zostawić przeszłości za sobą. Wciąż nie może pogodzić się z tym, że jej ukochany ma przed nią mnóstwo tajemnic. Czy tak poważna decyzja nie powinna być podejmowana bez cienia wątpliwości? Czy...

Kontynuacja bestsellera „Oczy wilka"!

Czy tak poważna decyzja nie powinna być podejmowana bez cienia wątpliwości? Czy Artur potrafi oddać się jej całkowicie i rozpoczną wspólne życie na nowych zasadach?
Kobieta nie ma pewności, czy przebije się przez mur, który wzniósł jej ukochany. Czy kiedykolwiek do końca go pozna?

źródło opisu: Kobiece

źródło okładki: materiały wydawnictwa

Karolinek89 | 2019-09-19
Przeczytana: 19 września 2019

Powtarzam się :) Wow!
Kolejny raz nie mogłam przestać czytać, gdyby nie obowiązki nie oderwała bym się ani na chwilę.

Mam nadzieje że nie trzeba będzie długo czekać na 3 część.

POLECAM

Azire | 2019-09-18

Druga część jeszcze lepsza. Chociaż przez część czasu irytowała mnie główna bohaterka to również czytało mi się tę część bardzo przyjemnie. Historia lekka i finał znowu mógłby być ciut lepiej dopracowany, niemniej czekam z niecierpliwością na kolejną część.

Klara | 2019-09-15

Super, nie zawiodłam się. Autorka zmieniła styl na thrillerowy, wciąga jak diabli :) z korzyścią dla całej historii.

ZKsiążką | 2019-09-13
Przeczytana: 13 września 2019

Od wydarzeń z poprzedniego mijają dwa lata. Mimo wielu niewiadomych z przeszłości Lena i Artur są zaręczeni, lecz mimo słodkiej sielanki między parą coś zaczyna się psuć. Artur szaleńczo rzuca się w wir nowego projektu, nie zauważając, iż z jego ukochaną zaczyna być coś nie tak. Sytuacji między nimi nie ulepsza pojawienie się Borysa, mężczyzny należącego do stowarzyszenia, w którym jest Artur, którego każdy określa mianem kobieciarza. Ten od pierwszego dnia, swojego pobytu w willi nie pozostawia złudzeń, iż bohaterka jest mu obojętna. Ziarno nieufności, które tkwi w związku naszej pary, zaczyna zbierać swe żniwa. Czy Lena i Artur poradzą sobie z kolejnymi przeciwnościami losu? Tego dowiecie się, czytając " W jego oczach"
Dla mnie osobiście bardzo dobra książka! Genialna historia, opisana z drobnymi szczegółami, które wręcz skłaniają czytelnika do rozmyślania nad rozwiązaniem zagadki, kto próbuje namieszać w związku bohaterów! Dlatego bardzo serdecznie polecam!

Gabi | 2019-09-13
Przeczytana: 13 września 2019

Cudowna książka. Ta historia trzyma w napięciu do samego końca.Ta cześć jest o wiele lepsza i czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy :)

www.posredniczka-ksiazek.pl

„W jego oczach” jest kontynuacją, na którą warto było czekać dwa lata. Szokuje i wciąga zapewniając czytelnikowi szereg wrażeń podczas lektury. Doskonałe połączenie dwóch gatunków literackich sprawia, że od lektury nie sposób się oderwać. Polecam bardzo serdecznie.

LenkaMaj | 2019-09-10
Przeczytana: 10 września 2019

Oczy wilka książka po której mogę stwierdzić iż Pani Alicja Sinicka ma wielki talent pisarski.
Lena mieszka w "rezydencji" Artura, zaręczają się i mogłoby się wydawać iż dalej będzie pięknie, ładnie i kolorowa a tak nie jest. Lenę zaczyna otaczać, osaczać świat Artura, świat który jest tajemniczy i niebezpieczny. Po drugie musi się zmierzyć z objawami choroby, podejrzewa iż może chorować na to samo co jej ciotka Melania ale czy ma rację? Po trzecie zagrażają jej osoby trzecie ze świata narzeczonego, do czego będą w stanie się posunąć?
Książka wciąga jest tajemniczo, groźnie i ni jak nie można tak naprawdę domyślić się zakończenia historii tych dwóch bohaterów.
Najbardziej podobało mi się zagadnienie człowieka w tej książce. Zachowanie, analiza każdego gestu, "szamotanie się z samym sobą", genialnie rozłożyła autorka na czynniki pierwsze człowieka w roli zagrożenia.
Gorąco Polecam.

Moje kolejne już, bardzo udane spotkanie z autorką.

"Gdy zamykają się usta, otwiera się umysł".

Lena i Artur mają za sobą niejedną trudną chwilę. Gołym okiem widać, że tych dwoje nie widzi, po za sobą świata. Artur oświadcza się Lenie i zostaje przyjęty. Wszystko wskazuje na to, że będą w końcu żyli długo i szczęśliwie. Obydwoje młodzi, piękni, inteligentni, spełniający się zawodowo. Jednak, coś jest nie tak... Lena ma wrażenie, że ktoś nie życzy jej dobrze. Zaczyna widzieć i odczuwać dziwne, niepokojące rzeczy. Czyżby choroba ciotki - schizofreniczki - okazała się dziedziczna? Dziewczyna jest przerażona. Nie do końca, mówi o wszystkim Arturowi. A ten zajęty sprawami zawodowymi, nie widzi, albo nie chce widzieć, tego co dzieje się z Leną. W ich związek zaczyna wkradać się brak zaufania, stopniowo zaczynają odsuwać się od siebie, brak szczerych rozmów owocuje poważnym rozłamem w ich związku. Pojawia się ktoś trzeci..

Tajemnicza ONA - kim jest? Zdesperowana, zazdrosna,...

wrotka | 2019-09-04
Przeczytana: 04 września 2019

wrotkaczyta.blogspot.com

Kiedy tylko w moje ręce wpadła najnowsza książka Alicji Sinickiej "W jego oczach" od razu wiedziałam, że czytanie jej bez znajomości pierwszej części absolutnie mija się z celem. Jest to bowiem bezpośrednia kontynuacja "W oczach wilka", części której znajomość jest niezmiernie ważna dla zrozumienia wszystkich sytuacji rozgrywających się w części drugiej.

Mijają dwa lata od wydarzeń, które ponownie połączyły Lenę i Artura Mangano. Para właśnie się zaręczyła, jednak fakt ten zamiast zbliżyć ich do siebie sprawił, że w umyśle Leny zaczęły rodzić się wątpliwości. Artur więcej czasu spędzał w pracy niż z ukochaną. Ponownie odgrodził się murem tajemnicy, pozostawiając Lenę samą z jej wątpliwościami. Jakby tych problemów było mało w otoczeniu kobiety zaczynają dziać się dziwne rzeczy, których istnienia świadoma jest tylko ona. Nikt z domowników nie jest bezpośrednim świadkiem tych dziwnych wydarzeń, nikt też jej nie wierzy. Czyżby to co się działo wokoło było...

Herbatkow87a | 2019-09-04
Przeczytana: sierpień 2019

“W jego oczach” Alicji Sinickiej to kontynuacja rewelacyjnej książki “Oczy wilka”. Bardzo się cieszę, że mogłam sięgnąć po nią bezpośrednio po zakończeniu czytania pierwszej części, kiedy emocje jeszcze nie opadły. Nie mogłam i nie chciałam rozstawać się z bohaterami na dłużej. Czy druga część równie bardzo mnie porwała?

Od ostatnich wydarzeń minęły dwa lata, Lena i Artur się zaręczyli i planują wspólną przyszłość. Ich uczucie wciąż jest silne i płomienne, lecz Artur w dalszym ciągu jest skryty, a do tego ostatnio dużo pracuje. Pojawienie się tajemniczego gościa w ich posiadłości nie ułatwia sytuacji, wręcz wprowadza dodatkowe zamieszanie. Obecność Borysa uświadamia Lenie, że jej związkowi z Arturem wiele brakuje do idealnego. Dodatkowo zaczynają się dziać dziwne rzeczy, które mieszają jej w głowie. Sekrety, paranoje, brak zaufania... co czego ich to zaprowadzi? Czy ich związek przetrwa?
“W jego oczach” utrzymuje poziom! Odjęłam w zasadzie jeden punkt, ponieważ początek trochę mi...