Numer Thomasa Berrymana

Wydawnictwo: Amber
The Thomas Berryman number
sensacja, kryminał, powieść
Marcin

Thomas Berryman popełnia tylko zbrodnie doskonałe. Przystojny, inteligentny, sympatyczny budzi powszechne zaufanie. Jest płatnym zabójcą, ale nikt nie podejrzewa go nawet o drobne wykroczenie. Aż do chwili, gdy zaczyna się nim interesować się pewien dziennikarz. Zbyt wścibski, żeby przeżyć...

SickSense | 2016-08-29
Przeczytana: 29 sierpnia 2016

Ta książka to jakieś nieporozumienie. Im dalej tym mniej wiedziałam o czym właściwie ona jest. Teraz po przeczytaniu całości nawet nie umiałabym streścić fabuły. Chaotyczna i bezsensowna. Aż dziwne, że po takim debiucie Patterson nie zrezygnował z kariery pisarza.

kacper | 2013-08-24
Przeczytana: 02 stycznia 2013

Pierwsza książka Pattersona i to wyziera z każdego zdania. Styl ten, który później autor opanuje do perfekcji. Proste zdania, krótkie rozdziały, przeskoki akcji. Tyle, że w tej książce jeszcze to wszystko nie tworzy całości, rozłazi się w szwach. Do tego postaci bardzo kiepsko zarysowane a ich motywacje zbyt często niezrozumiałe. Szkoda czasu, lepiej chyba poczytać jego późniejsze utwory.

Marietta | 2014-08-24

super :)