Podmuchy wiatru

Wydawnictwo: Amber
When the wind blows
powieść, sensacja, kryminał
Marcin

Młoda lekarka Frannie O Neill, której mąż padł niedawno ofiarą morderstwa spotyka w lesie niezwykłą dziewczynkę. Jedenastoletnia Max jest niezwykle silna i inteligentna. Kilka dni później lekarkę odwiedza agent FBI. Kieruje śledztwem w sprawie przerażających eksperymentów genetycznych prowadzonych w tajnym laboratorium...

źródło opisu: Wydawnictwo Amber, 1999

iza161 | 2016-06-28
Przeczytana: 28 czerwca 2016

Skad te niskie oceny ?
Ksiazka swietna,moze nie jakas rewelacja,ale milo spedzilam czas.
Troche dramatu, s-fi , romansu ,a takze kryminalu .
Polecam

SickSense | 2016-03-24
Przeczytana: 01 maja 2011

Książka jest bardzo interesująca, czyta się ją jednym tchem i ma niezwykłą fabułę. Aż strach pomyśleć w jakim kierunku zmierza dzisiejsza nauka, a raczej ludzkość. Polecam.

Luczisuawa | 2014-05-03

Spodziewałam się, że będzie to świetny kryminał, z dreszczykiem emocji, jak przystało na genialnego Pattersona. Nie czytałam o czym jest ta książka, i żałuję, bo na pewno bym po nią nie sięgnęła.
Czytałam i nie mogłam uwierzyć, że ktoś na serio może uważać, że to świetna książka. Przeczytałam ją całą, z przerwami ponieważ kompletnie mnie nudziła. Nie lubię zostawiać nieskończonych książek, dlatego się zmusiłam. Jeśli ktoś jest przyzwyczajony do dobrych kryminałów tego autora, do psychopatycznych morderców, doskonałej akcji i świetnych opisów to nie powinien sięgać po tą książkę. Jedyne co mi się w niej podobało to opisy przyrody, piękny las, wzniesienia itp. Ogólnie nie polecam, lecz jeśli ktoś lubi fantastykę to na pewno mu się spodoba.
Pozdrawiam :)

justi | 2011-07-15
Przeczytana: 14 lipca 2011

Nie jest dobrze, kiedy człowiek próbuje bawić się w Pana Boga. Ta książka pokazuje konsekwencje takich doświadczeń naukowych, ale od strony ludzkiej i uczuciowej. Rzeczywiście, zacytuję "czyta się jednym tchem".

Le_pigeon | 2015-09-15

Jest to pierwsza książka Pattersona z jaką miałem do czynienia i szczerze żałuję, że mój wybór padł właśnie na tę pozycję. Książka jest po prostu nudna. Dialogi są koszmarnie drętwe i sztuczne, a kreacja części bohaterów tak słaba, że ich los był mi zupełnie obojętny. Irytowało mnie również ciągłe zwracanie uwagi przez autora na zupełnie nieistotne szczegóły (np. kto jakiej firmy ma koszulkę, jaki napis na czapce, jakiego aktora przypomina itd.). Było tego na tyle dużo, że w pewnym momencie zastanawiałem się czy na okładce nie powinna znaleźć się informacja, iż książka zawiera lokowanie produktów. Mimo wszytko nie była to najgorsza książka jaką przeczytałem w swoim życiu , ale minie zapewne dużo czasu zanim ponownie sięgnę po twórczość tego autora. Czytać jedynie w ostateczności :)

Ina1973 | 2010-12-17
Przeczytana: 16 grudnia 2010

Po przeczytaniu ok.30 stron poddałam się i odłożyłam. Książka przekombinowana,już na samym początku chaotyczna:( Główny wątek to...dzieci ze skrzydłami(nie aniołowie tylko dzieci którym wyrosły skrzydła na skutek eksperymentów medycznych z DNA). Wątek s-f i naprawdę bez sensu!!! Nie zaczynajcie czytać,bo szkoda czasu.

killersteward | 2013-12-16

Dla fanów Pattersona i jego serii z Alexem Crossem ta pozycja to porażka (przynajmniej w moim przypadku tak jest). Głupia historyjka i strasznie irytujący bohaterzy. Nie mogłem doczekać się końca, chociaż książka jest dosyć krótka. Tylko na własną odpowiedzialność.

książek: 1919
Vinga | 2016-11-25