Nocny klub

Wydawnictwo: Amber
The Midnight Club
powieść, kryminał, sensacja
dona

Morderstwa członków mafii są dziełem tajemniczej międzynarodowej organizacji, która kontroluje przestępcze podziemie na całym świecie. Stefanovitch odkrywa, że kieruje nią jeden z najpotężniejszych mafijnych bossów. To właśnie on jest również odpowiedzialny za kalectwo detektywa i zabójstwo jego żony. Rozpoczyna się nierówna walka na śmierć i życie...

talka | 2012-11-07
Przeczytana: 07 listopada 2012

Szybka akcja, niema czasu na nudę:) Patterson pokazuje, że książka bez Alexa Crossa też potrafi być wciągająca jednym słowem genialna!

SickSense | 2016-03-24
Przeczytana: 10 kwietnia 2011

Mam mieszane uczucia co do tej książki. Podobał mi się jedynie koniec. Według mnie akcja toczyła się trochę za szybko, a główne postacie niczym szczególnym się nie wyróżniały. Ogółem książka bardzo przeciętna.

Luczisuawa | 2014-06-19

uwielbiam książki Jamesa Pattersona. Seria z Crossem zawsze będzie należała do moich ulubionych książek. Ale.. no właśnie. przeczytałam już 85% książek tego autora, reszta to ksiażki nie wydane w Polsce lub seria z Maximum Ride. Więc jak tylko zobaczyłam Nocny klub to musiałam po niego sięgnąć. Tak jak postać Isaha jest bardzo ciekawa, tak reszta książki nie porywa. Brak morderstw w stylu Rzeźnika, wtrącony wątek romansu.. Ogólnie jestem na nie.

ArtP | 2011-09-25
Przeczytana: czerwiec 2011

Bardzo dobra książka autora, pełne pięć gwiazdek

książek: 2023
Agata | 2010-07-21

Mafijny thriller bez pazura.

KijikaRinkachi | 2013-11-10
Przeczytana: grudzień 2012

Bardzo ciekawa książka. Bardzo polubiłam głównego bohatera jak i jego partnera. Szybko się czytało choć w połowie jakoś musiałam od tej książki odpocząć. Nie ma żadnego przedłużania się książki, nie powiewa nudą.
Polecam.

książek: 1918