Hold You Close

Wydawnictwo: NieZwykłe
Hold you close
aleqsia

Ian Chase złamał mi serce, kiedy miałam siedemnaście lat. Kolejne osiemnaście lat mojego życia spędziłam, nienawidząc go. Ułatwia mi to jego bezczelny wyraz twarzy oraz fakt, że prowadzi życie playboya. Nie mogę tego nie zauważać, ponieważ mieszka obok mnie. Za każdym razem, gdy widzę, jak wychodzi z basenu – niemal nagi i nieprawdopodobnie seksowny – czuję, że gotuje się we mnie...

Ułatwia mi to jego bezczelny wyraz twarzy oraz fakt, że prowadzi życie playboya. Nie mogę tego nie zauważać, ponieważ mieszka obok mnie. Za każdym razem, gdy widzę, jak wychodzi z basenu – niemal nagi i nieprawdopodobnie seksowny – czuję, że gotuje się we mnie krew.

Zawsze uwielbiałam go nienawidzić.

Nigdy nie planowałam, że będę go potrzebowała.

London Parish jest najlepszą przyjaciółką mojej młodszej siostry, ale nie powstrzymało mnie to przed zakochaniem się w niej.

Mamy za sobą skomplikowaną przeszłość. Wszystko, co nas łączy, to fakt, że jesteśmy rodzicami chrzestnymi trójki uroczych dzieci mojej siostry. Lecz nasze życie zmienia się za sprawą tragicznego wydarzenia.

Teraz staramy się wychowywać dzieci, które kochamy, pogodzić się z niewyobrażalną stratą oraz zwalczyć rodzące się między nami pożądanie.

Moje życie wywróciło się do góry nogami, więc ostatnią rzeczą, jakiej potrzebuję, jest ożywianie dawnych uczuć.

Nieważne, jak mocno bym ją trzymał, i tak nigdy nie będę mógł jej zatrzymać.

źródło opisu: NieZwykłe

źródło okładki: materiały wydawnictwa

kryminalnakuchnia | 2019-05-07

Wow, wow i jeszcze raz wow. Takie książki to ja mogę czytać codziennie !!!

Ale przyznaje się bez bicia, że początkowo miałam obiekcję, aby sięgnąć po "Hold you close". Głównie z uwagi na twórczość Corinne Michaels, która jest dla mnie przereklamowana. Jej książki zawsze zaczynają się spektakularnym Boom, aby później skończyć wielkim rozczarowaniem. Niemniej w przypadku "Hold you close", który powstał wspólnie z Melanie Harlow, nie ma mowy o porażce czytelniczej.

To opowiadanie to prawdziwy majstersztyk. Już od pierwszych stron wciąga jak trąba powietrzna, żeby wypluć nas na totalnym bezdechu, dwa zdania przed zakończeniem książki. I choć momentami miałam ochotę sprzedać głównemu bohaterowi kopa w jaja, to i tak uważam go za jednego z ciekawszych postaci tego typu. Emocje, emocję i jeszcze raz emocje. Wszystko aż kipi od ich nadmiaru.

Co tu dużo mówić, wkręciłam się na Amen i polecam każdemu.

katala | 2019-05-07
Przeczytana: 04 maja 2019

Bardzo szybka w czytaniu opowieść o tym czym wybrukowane jest piekło. Powiem więcej, dobre chęci, zaprowadzają bohatera niemal dokładnie w to samo miejsce, co kilkanaście lat temu. Znowu wie lepiej, znowu podejmuje samodzielnie decyzję zamiast spróbować rozmowy. Dobrze, że wokół niego tym razem jest trójka bardzo, bardzo ogarniętych i rezolutnych dzieciaków. Dzieciaków, które są w stanie wlać dorosłemu mężczyźnie do głowy trochę zdrowego rozsądku.
Bywa niewiarygodnie. Bywa absurdalnie. Bywa słodko. A niekiedy bardzo gorąco.
Ale i tak czyta się to bardzo przyjemnie. Dobra historia na dłuższą kawę. I tak, niewątpliwie, być może nawet niedługo, zacznę zapominać co, kto i jak, ale wrażenie przyjemnego popołudnia zostanie we mnie.
Bywają momenty, że jestem zwolenniczką tego typu literatury, dostrzegam jej wartość i zasadność lektury. Tak było i tym razem.
Dlatego, jeśli ktoś ma ochotę na szaloną, nie do końca wiarygodną ale momentami gorącą historię o dwójce młodych ludzi, którzy...

Fantastyczna opowieść, pełna romantyzmu, niedomówień, utraty zaufania, braku szczerości i tragicznych wydarzeń, które powodują radykalne zmiany w życiu. Autorki stworzyły coś naprawę przykuwającego uwagę. Miłość w wielu odsłonach, piękna i wzruszająca. Czy można kogoś jednocześnie kochać i nienawidzić?

London i Ian znają się od dziecka, ona kocha się w nim odkąd pamięta. On ją toleruje jako przyjaciółkę swojej siostry - Sabriny. W końcu dostrzega w niej kobietę. London oddaje mu się cała, z miłością, zaufaniem, wiarą i nadzieją na wspólną przyszłość. Ian ją odrzuca, zabawił się i zostawił. Czy aby na pewno? Czy za postępowaniem Iana nie kryje się coś głębszego. Mijają lata, a ich wzajemna relacja jest na granicy wzajemnej nienawiści i niechęci. Przez zbieg okoliczności są sąsiadami, co niestety skazuje ich na siebie.

London ma 35 lat, jest typem kobiety bardzo poukładanej, pracuje jako analityczka finansowa, jest profesjonalistką nastawioną na karierę. Opanowana, racjonalna,...

Kasiek | 2019-04-03
Na półkach: 2019, Przeczytane
Przeczytana: 03 kwietnia 2019

Corinne Michaels i Melanie Harlow połączyły siły i stworzyły prawdziwą „perełkę” – cudowną historię o drugich szansach i o miłości w wielu wymiarach, nie tylko w sensie romantycznym. Uzmysłowiły nam jak cienka jest granica między miłością a nienawiścią. A może nienawiść jest tylko „przykrywką” dla miłości? Co musi się wydarzyć, aby prawdziwe uczucia wzięły górę?

London i Ian znają się prawie całe życie. London jako nastolatka oddała Ianowi serce, duszę i ciało, a on tym wszystkim wzgardził. Czyżby tylko się z nią zabawił? Czy może miał powody aby tak postąpić? Jakie motywy nim kierowały? Od tego momentu relacje między London i Ianem nabierają całkiem innego charakteru. Wzajemna niechęć i niezrozumienie są tym większe, że mieszkają obok siebie i nie mają możliwości unikania siebie nawzajem. Wszystko zmienia tragedia, która dotyka każdego z nich. Śmierć przyjaciółki London, a siostry Iana, a także jej męża staje się punktem zwrotnym w relacjach między nimi. Wspólna opieka na...

Czytaanna | 2019-05-02
Przeczytana: 02 maja 2019

Świetny, lekki romans, którego pochłania się w całości.
Autorki poruszają temat drugiej szansy, czy warto jest ją komuś dać ? Myślę, że tak. Każdy z nas na nią zasługuje i warto spróbować.

Bohaterowie książki stanęli przed taką szansą, czy z niej skorzystali ???

Książka bardzo mi się podobała i polecam ją.

magpie101 | 2019-04-04
Przeczytana: 04 kwietnia 2019

"Hold you close” to kolejna ksiazka autorki jaka przeczytalam, gdzie juz na poczatku miala miejsce tragedia.
W katastrofie samolotowej ginie Sabrina i jej maz, zostawiaja trojke dzieci. Kobieta ma brata Iana, niepoprawnego playboya i przyjaciolke z dziecinstwa London.
Obydwoje sa bardzo zwiazani z dziecmi ale to wlasnie niedpowiedzialnemu bratu siostra powierza prawna opieke nad rodzenstwem. London natomiast mieszka w domu obok, dzieci zna i kocha od ich urodzenia, wiec rowniez angazuje sie w pomoc.
Jednak od 17 lat Ian i London byli na wojennej sciezce, ona go nienawidzi i jednoczesnie nigdy nie przestala kochac, on kiedys zlamal jej serce i jak sie pozniej okazuje zrobil to celowo.
I tak naprawde ta trojka dzieci to ich druga szansa ale czy ona znowu odwazy sie otworzyc przed nim serce, a on czy w koncu przestanie podejmowac za nia decyzje nie pozwalajac na szczescie swoje i jej?
Polecam!

WampirkaJustynka | 2019-04-09
Na półkach: 2019 ✬, Przeczytane
Przeczytana: 09 kwietnia 2019

Średnio mi się ta książka podobała. Ian i London beznadziejnie się zachowywali przez co stracili niepotrzebnie mnóstwo czasu. Moje serce nadal należy do Liama :)

bookmoodpl | 2019-05-16
Przeczytana: 16 maja 2019

Jest to moje pierwsze spotkanie z tym duetem, jak i autorkami. Nic wcześniej nie czytałam, ale mam w planach nadrobić, ponieważ styl pisania bardzo przypadł mi do gustu.

Głównymi bohaterami w książce są Ian Chase oraz London Parish. Mają oni ze sobą skomplikowaną przeszłość. Kiedy London miała siedemnaście lat Ian złamał jej serce. Przez następne osiemnaście lat – nienawidziła go. London jest najlepszą przyjaciółką siostry Iana – Sabriny. Znają się od dziecka, od pierwszego dnia szkoły London, Sabrina od razu przygarnęła dziewczynę pod swoje skrzydła.

Pewnego dnia Sabrina wraz z mężem wyjeżdżają na urlop, zostawiając trójkę swoich dzieci pod opieką London. Pech tak chciał, że oboje giną w katastrofie lotniczej. O tej sytuacji, London informuje brata Sabriny - Iana. Wszyscy są wstrząśnięci tą wiadomością. Sabrina z reguły jest osobą,, która wszystko musi mieć zaplanowane, zabezpiecza się przed najgorszymi scenariuszami do tego stopnia, iż przed swoim wyjazdem sporządza...

Czasami potrzebna jest druga szansa, bo być może ta pierwsza nadeszła zbyt szybko....

Jeżeli usłyszycie że w jakimś mieście młoda dziewczyna w okularach, spodniach dresowych i wielkich puchatych kapciach biegała jak oszalała po osiedlu z telefonem przy uchu, po czym rzuciła się (dosłownie niestety) na biednego faceta z paczką w ręce... to niespodzianka... usłyszycie o mnie. Panu na szczęście nic się nie stało, Ci którzy odwiedzają mnie kilka razy dobrze mnie już znają więc są przygotowani. A on odwiedził mnie pierwszy raz i zapewne ostatni. Był milutki, nawet nie nazwał mnie wariatką. Bynajmniej nie na głos :) Jedno jest pewne.. potrafię naprawdę szybko biegać gdy wymaga tego sytuacja, pan od WF byłby dumny.

"Hold you close" to książka, na którą czekałam prawie konając niczym człowiek bez wody na pustyni. Tak często gapiłam się w okno, że aż w końcu postanowiłam je umyć, żeby wyraźniej i lepiej widzieć. Telefon prawie przykleił mi się do ręki, bo nie wiem czemu sądziłam że nie...

Mrsruda | 2019-04-06
Przeczytana: 06 kwietnia 2019

Hold you close"
to poruszająca historia o miłości.

London Parish jest ambitną kobietą sukcesu. Nie ma życia prywatnego, dlatego też praca jest całym jej życiem. Mimo upływu lat, nie może pogodzić się ze złamanym sercem którego dopuścił się brat jej najlepszej przyjaciółki Sabriny. Ian Chase bo o nim mowa, przystojny i pewny siebie mężczyzna. Rozkochał i porzucił London zaraz po maturze. Dziś właściciel klubu nocnego, prowadzi zycie playboya.
Mieszkają po sąsiedzku co nie ułatwia sprawy. Mimo upływu lat, nadal żywią do siebie urazę.
Nieoczekiwanie życie ich wywraca się do góry nogami, kiedy to w katastrofie lotniczej ginie Sabrina z mężem. Ian i London jako rodzice chrzestni ich dzieci muszą zaopiekować się nimi. Każde z nich prowadzi inny tryb życia co tylko utrudnia. Kiedy zaczyną się dogadywać, stare uczucia biorą górę...
Czy wykorzystają drugą szansę ?

Wiedziałam że ta książka ma coś w sobie. Zachwyciła mnie okładka, jak i sama historia.
Polecam bardzo..