Dwanaście warunków Pani Prezes

Marta Milda Wydawnictwo: Novae Res literatura obyczajowa, romans
Novae Res
2019-02-11
2019-02-11

Okładka książki Świąteczna magia Dakota Arizona, Justyna Dziura, Magdalena Jachnik, K.E. December, Katarzyna Lemiesz, Marta Milda, Agnieszka Nikczyńska-Wojciechowska, Karolina Staszak, Angela Węcka, Karolina Zielińska
Świąteczna magia Dakota Arizona, Jus...

Dwanaście warunków pani prezes - książka nieco inna (według mnie taki raczkujący erotyk),z motywem Kopciuszka. Dało się czytać, choć czytałam lepsze. Na pewno wkurzał mnie główny bohater ze swoją wrażliwością i ciągłymi łzami na policzkach. Gdyby wyciąć te mazgajowate wątki książka byłaby przyzwoita.

Marta Aleksandrowicz to 43 letnia bizneswoman, która doskonale radzi sobie w swojej profesji. Fuzje,przejęcia i wszechobecny luksus to jej chleb powszedni. Nie angażuje się w związki,bo dla niej to rzecz zbędna a całą resztę może po prostu kupić.
Kiedy poznaje 20 letniego studenta historii Michała, pracownika myjni, postanawia zaproponować mu układ z korzyścią dla obojga. Władcza ,ekstentryczna Pani Prezes światowej sławy Holdingu M.J.R oczekuje od przystojnego i urzekająco wrażliwego mężczyzny usług w zamian za pieniądze. Michał pochodzący z biednej rodziny ledwo wiąże koniec z końcem jednocześnie pomagając chorej matce. Wynagrodzenie,jakie mu zaproponowała Marta jest niewyobrażalne w porównaniu z marną płacą na myjni. Zauroczony niezwykle tajemniczą i wyniosłą kobietą postanawia podjąć jej grę i spełnia najbardziej mroczne zachcianki. Nieznany mu dotychczas świat, w którym pojawia się poddanie i dominacja szokuje i fascynuje jednocześnie.
Chcąc trafić do jej serca chłopak jest gotowy poświęcić całego siebie i nie zaprzestanie starań w drodze do zdobycia zimnego serca.
Czytając miałam wrażenie, że o ile Magda jest wyraźnie określona jako tajemnicza,niedostępna i zdystansowana to Michał był zbyt wrażliwy. Momentami przeszkadzało to jego ciągle wzruszenie i łzy. Jednak potrafił przedstawić swoje racje w najważniejszych i kluczowych momentach.
Przekonajcie się sami czy dzielący ich wiek i status społeczny mają szansę przełamać stereotypy. Czy Michał skruszy tak starannie zbudowany mur i czy Pani Prezes zmieni znacząco niewinnego chłopaka...
Książka dla wielbicieli klimatów rodem z Greya ale w damskim wydaniu. Po raz kolejny władza i pieniądze nie gwarantują szczęścia o czym boleśnie przekonuje się Marta. Dojrzałość to nie metryka lecz umiejętność brania odpowiedzialności za decyzje i czyny.

„Kusić i być kuszonym to praktycznie to samo.”

Dwanaście warunków Pani Prezes to historia o wątku erotycznym i przemocy, którą sami sobie stworzyli. Pełna gorzkich tajemnic i perwersyjnych pragnień... A podczas czytania myślimy co dalej się wydarzy i co autorka miała na myśli opisując pisząc tę powieść.

Bardzo mi się spodobało, że Michał utożsamiał się z książką Mały Książę, którą dostał od Marty na początku ich znajomości i stała się dla niego inspiracją i talizmanem na dalsze życie.

Polecam bardzo gorąco, książka znajdzie tyle samo zwolenników co przeciwników. Dodam jeszcze, że jeśli spodobał wam się Gray, to i ta przypadnie wam do gustu.

Całość mojej opinii znajdziecie na blogu Świat książkowy Mali

„Kusić i być kuszonym to praktycznie to samo.”

Bardzo mi się spodobało, że Michał utożsamiał się z książką Mały...

Książkę ciekawie mi się czytało, mocne klimaty. Polecam

Książkę ciekawie mi się czytało, mocne klimaty. Polecam

świetna książka - jestem mega zaskoczona. Erotyk napisany ze smakiem. To naprawdę rzadkość w obecnym czasie zalewu pornotyków.. Polecam wszystkim którzy lubią dobre pióro i "smaczne". Postacie realne - a nie szablonik on mega biznesmen a ona sierotka Marysia. Nic w tej powieści nie jest na "siłę". Czyta się ją płynnie, fabuła wciągająca, sceny bez bezasadnej przesady. Naprawdę świetna książka.

Książkę Dwanaście warunków Pani Prezes przeczytałam biorąc udział w Book Tour organizowanym przez Życie To Nie Bajka. Książka ta autorstwa Marty Mildy bardzo mi się podobała. Podobały mi się sceny z życia bogatej Pani Prezes, ale także sceny łóżkowe choć może nie do końca dziejące się w łóżku, ale seks w interpretacji autorki może trochę pikantny ale działający na wyobraźnię. Dzieje miłości młodego chłopca do starszej od siebie kobiety tytułowej Pani Prezes przypadły mi do gustu. A zakończenie książki niesamowite.

Muszę przyznać,że lubię poznawać nieznanych autorów.Książka z kategorii romans.
Opowieść o nieśmiałym studencie Michale, który aby móc pomagać finansowo swojej schorowanej mamie pracuje na myjni samochodowej. Podczas kolejnego zlecenia poznaje przebojową, bogatą
43-letnią Martę. Proponuje Ona konkretny układ, seks za pieniądze i to dość jak okazuje się perwersyjny.
Chłopak jednak przekracza założenia układu i zakochuje się w Marcie, która pozostaje twarda i konkretna.
Czy uda im się połączyć te dwa różne światy?
Czy pokonają swoje obawy, lęki przed miłością?
Zakończenie książki całkowicie mnie zaskoczyło, idealnie wpasowałam się w czasie z tą opowieścią. Potrzebowałam odmiany, czegoś z innej kategorii i trafiłam w punkt.
Serdecznie dziękuję.

Muszę przyznać,że lubię poznawać nieznanych autorów.Książka z kategorii romans.
Chłopak...

Gorącą opowieść o romansie dwojga ludzi.

Gorącą opowieść o romansie dwojga ludzi.

Bardzo zła książka. Wszystko wtórne i nijakie. A dodatkowo wiecznie płaczący "śliczny" Michałek! No jednym słowem dramat!

Bardzo ciężko było mi przebrnąć przez tą książkę. Trafiłam na nią przez przypadek, opis i okładka wpadły mi w oko w bibliotece. Spodziewałam się chyba jednak czegoś zupełnie innego.
Bardzo irytowali mnie głowni bohaterowie. Szczególnie Michał. Tak mazgajowatego bohatera to chyba do tej pory nie spotkałam. Szczerze śmiałam się czytając po raz kolejny, że chłop podczas jednego wieczoru z kobietą trzeci lub czwarty raz "zalewa się łzami". No ludzie, wszystko ma swoje granice...
Sama fabuła też mnie nie porwała. Główny wątek by dla mnie strasznie naciągany i kompletnie nie przypadł mi do gustu.

• Dla wydawnictwa
  • Polscy autorzy