Miasteczko Brighthope

Storytel Original
2023-05-16
2023-05-16
#słuchowisko #audiobook #przemekcorso

SQN Charytatyw... Andrzej Betkiewicz,...
Okładka książki Lato w Białej Dolinie Przemek Corso, Marcelina Misztal
Lato w Białej ... Przemek Corso, Marc...
Okładka książki Tak miało być Przemek Corso, Julia Żugaj
Tak miało być Przemek Corso, Juli...

O jejku jejku. Kogo tu nie ma ... są nawet Waglewscy (tyle tylko, że słychać że są zawodowymi muzykami a nie aktorami) . Problem w tym, że zabrakło treści żeby uzasadnić tak doborową obsadę słuchowiska.

Książka to słuchowisko nagrane przez storytel.pl historia toczy się w stylu kowbojskim i bardzo liczyłam, że ta książka porwie mnie i mojego partnera. Tak bardzo że jego zarazi do audiobooków, niestety on stracił chęć słuchania po 1/3, ja byłam ciekawa zakończenia historii. Mam dziwne przeczucie, że książka większość ludzi miała przyciągnąć osobami ją czytającymi a nie treścią. Niestety historia jest taka sobie i niestety dobrane głosy momentami ją burzyły negatywnie. Więc skończenie jej na bardzo dużym przyśpieszeniu miało sens, ale gdyby nie chęć skończenia książki w trakcie wchodzeniu na górę to pewnie bym ją porzuciła.

Takie to trochę zwyczajne. Bez żadnego efektu WOW. Dalem 5 bo obsada ratuje bardzo wiele, gdyby nie to te ledwo 3. By była.

Złoto! Cudowne słuchowisko, które przenosi nas na Dziki Zachód pełną gębą. Świetna obsada, która robi naprawdę dobrą robotę i montaż dźwięku, pozwalający z łatwością wyobrazić sobie przedstawiane nam wydarzenia. Niestety druga połowa nie jest tak dobra jak pierwsza i w końcówce traciłem trochę zaangażowanie, ale finalnie będę wspominał tę produkcję bardzo ciepło, szczególnie jako ogromny miłośnik westernu.

Bardzo dobre westernowe słuchowisko. Świetna realizacja, usłyszymy końskie kopyta, strzały, piękną muzykę. Aktorsko też jest na wysokim poziomie. Sama historia nie jest może jakaś rewolucyjna, ale trzyma w napięciu. Na plus także sama długość utworu - trochę ponad 4 godziny to czas idealny dla tego typu produkcji. Jestem na tak!

59/2023 Western który ma mało westernu. Intryga jest słaba, natomiast całość ratuje słuchowisko. Bardzo dobra interpretacja jest jest odpowiedni dobór wina w restauracji, potrafi wyciągnąć smak a w tym przypadku historię ze średniego scenariusza.

Nudna.

Nudna.

Świetnie zrealizowane słuchowisko z interesującą fabułą, z której jednak można było wyciągnąć więcej. Trochę szkoda.

Słuchowisko w znakomitej obsadzie aktorskiej i znakomite dźwiękowo.
Po fabule spodziewałam się czegoś lepszego. Akcja jakoś się nieźle rozwijała ale końcówka cienka.

Słuchowisko w znakomitej obsadzie aktorskiej i znakomite dźwiękowo.

Nowe słuchowisko na Storytale tym razem w wersji westernowej. Mamy tutaj opowieść o Dzikim Zachodzie i trójkę zwaśnionych stron. Kto wygra i przeżyje o to jest pytanie. Dźwiękowo i aktorsko było super. Gorzej z całą historią. Trochę jak dla mnie za krótka żeby się przekonać do tych bohaterów. Przypominało mi to trochę w wersji skróconej kultowy western jakim jest Rio Bravo. Ogólnie nie jest źle ale mogło być lepiej.

• Storytel
  • Wyzwanie 2023