Ryder

Okładka książki Ryder L.A. Casey
Okładka książki Ryder
L.A. Casey Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Bracia Slater (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Bracia Slater (tom 4)
Ryder
Wydawnictwo Kobiece
2018-11-09
2018-11-09
2016-03-08
Marta Akuszewska
związek kłamstwa romans strach blizny uczucia sekrety przeszłość demony miłość bracia rodzina niebezpieczeństwo

Jak dla mnie jedna z gorszych z tej serii ale i najbardziej emocjonująca z pośród wszystkich o braciach S.
Mam jakąś słabość do braci Slater i każdą książkę czytam z prawdziwą przyjemnością.
W tym tomie podobała mi się retrospekcja związku Branny i Rydera czyli historia od początku poznania do momentu kiedy wszystko się prawie całkowicie zepsuło.
Teraz wszystkie wcześniejsze historie coraz bardziej się zazębiają
Więc ja Wam z całego serducha polecam “Rydera”. Naprawdę warto ją przeczytać i daje słowo że będziecie się bawili równie dobrze jak w poprzednich tomach
a dodatkowo pojawi się jeszcze więcej małych stópek;)

Teraz wszystkie...

Kolejny brat i kolejna historia. Dobrze się czyta. Trochę akcji, romansu i dramatu. Został ostatni brat, ten białowłosy.

Uwielbiam braci Slater. Natomiast trochę się zawiodłam tą częścią serii. Uważam, że potencjał tej książki nie został wykorzystany. Z wszystkich części tą oceniam najniżej. Według mnie Ryder jest bucem i nie rozumiem na czym zbudowany został jego związek z Branna. Usiadła mu na kolanach w klubie prawie przeleciała i nagle już wielka miłość. Czuję, że nie została do końca przedstawiona ich historia. Czytając miałam wrażenie, że autorka chce jak naszybciej zakończyć tą książkę. Troche jakby historia została napisana na siłe bo przecież trzeba przedstawić losy każdego z braci.

Wciągająca książka. Mamy tu przedstawiony związek najstarszych bohaterów. Ich przygoda okryta jest tajemnicą i cierpieniem. Tak świetna para z czasem nie umieją się dogadać. Branna nie potrafi zrozumieć, dlaczego Ryder od początku nie powiedział jej prawdy. Przez jego tajemnice każdego dnia łamało serce swojej ukochanej i zastanawia czy nie lepiej jest jej zerwać z nim.

Mam kłopot z oceną tej części. Przy pierwszym spotkaniu Rydera i Branny w klubie "Twoja nerwowość i nieśmiałość. Mój fiut robi się przez to twardy. Jesteś piękna i masz poczucie humoru. Ta nieśmiałość zdecydowanie sprawia, że mi staje. Poczułam pulsowanie między nogami i musiałam otrzeć o siebie uda, by trochę sobie ulżyć. Będzie sprawiedliwie jeśli twoja cipka zacznie pulsować, skoro ja też cierpię" No jak to ma być rozmowa ludzi, którzy dopiero się zobaczyli to gratuluję śmiałości wyzwolonym Irlandkom (o autorce). Powtarzalny schemat z porwaniem i mało przekonujący wątek kryminalny powoduje, że to jest słabe. Dobrze i szybko się czyta ale jako erotyk-mało finezyjny. Podejrzewam, że wysokie noty są spowodowane tym że główny bohater jest kreowany na super macho a ona słaba i piękna "księżniczka" pod opieką słodkiego brutala jest marzeniem czytelniczek. Marzenie ok ale sensu w tym niewiele.

Świetna, przeczytana w jeden dzień :) Polecam!

Świetna, przeczytana w jeden dzień :) Polecam!

zabawna,fajnie się czyta

zabawna,fajnie się czyta

Mam bardzo mieszane uczucia co do tej części. Autorka naprawdę miała okazję i szansę na napisanie najlepszej historii w serii, a skończyło się klapą. Czytając historię Branny i Rydera miałam wrażenie, że autorka utknęła w schemacie, z którego nie potrafiła wybrnąć.

Po raz kolejny funduje nam porwanie... poważnie? To już się zrobiło nudne i przewidywalne do bólu. Znów z niezrozumiałych mi przyczyn zamiast jakoś pokazać zmiany w bohaterach, procesy zachodzące w ich związku , itp. Autorka stwierdza, że nie ma takiej potrzeby i nagle z dołka emocjonalnego rzuca nas w sielankę. Kolejna ciąża? Żaden problem, w rodzinie Slater panuje istny boom demograficzny.
Mimo wszystko książka nawet przyjemna, choć mocno przewidywalna i niestety zupełnie niewykorzystany potencjał historii.

Z całej serii przeczytałam tylko historie Bronagh i Domnica a teraz Rydera i Branny. Bardziej podobała mi się historia o Bronagh, ale ta też nie była najgorsza. Gdyby nie wątek mafijny, byłby to zwykły romans. Szaleństwa nie ma, ale nie tragedii też nie.

• Romans