Ryder

L.A. Casey Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Bracia Slater (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
2016-03-08
Marta Akuszewska
Wydawnictwo Kobiece
związek kłamstwa romans strach blizny uczucia sekrety przeszłość demony miłość bracia rodzina niebezpieczeństwo
Bracia Slater (tom 4)
literatura obyczajowa, romans
Marta Akuszewska

Recenzja Ryder

Ryder to czwarta część serii Bracia Slater,autorki L.A.Casey.

Branna Murphy,to starsza siostra Bronagh,wychowywała ją od kąt ich rodzice zginęli w wypadku samochodowym. Ciężko pracuje jako położna w szpitalu,ale zawsze znajduje czas dla tych których kocha.

Kiedy do jej siostry wprowadza się Nico,ona wprowadza się do swojego narzeczonego Rydera.

Po paru...

Aby napisać recenzję na temat serii Braci Slater a dokładnie o każdej z części czekałam aż przeczytam całość. i Wiecie co? PORWAŁO MNIE na 18 dni!! Tyle zajęło mi przeczytanie 10 części tej serii. Jest GENIALNA!! Każda część odkrywa kolejny puzzel z przeszłości chłopaków oraz dziewczyn co składa się w całość i pozwala zrozumieć dlaczego oni tacy są. Każdy z nich ma swoje...

Ta część serii jak na razie najbardziej przypadła mi do gustu. Ryder jest po prostu uroczy.

Branna już nie może znieść związku z Ryderem. Między parą coraz częściej dochodzi do kłótni, a chłopak jeszcze bardziej zaczyna odreagowywać swoje kłótnie na Brannie i odsuwa się od ukochanej . Branna podejmuje decyzję o zerwaniu. Gdy jednak dochodzi do konfrontacji z Ryderem, on nie jest wstanie pozwolić odejść dziewczynie. Ta postanawia sama dowiedzieć się co ukrywa jej...

120 / 2020

Książka super, jednak nie lubię jak w najlepszych momentach wprowadzane są momenty z przeszłości. Ja wiem że są one ważne ale zakłócają ciąg ☺️

Czytając opinie o tej serii oraz widząc jej rosnącą popularność postanowiłam po
nią sięgnąć. Dominic mnie nie zachwycił, ale postanowiłam nie zniechęcać się i przeczytać resztę. Niestety żadna z dotychczas przeczytanych części mi się nie podobała. Czy tylko mi wydaje się, że każda książka z tej serii jest o tym samym tylko zmieniają się imiona głównych bohaterów i...

Od Dominika byłam ciekawa ja Branna poznała Rydera. I już wiem😁. Rewelacja. Refleksyjna. Nad związkiem trzeba pracować nic nie jest nam dane na zawsze.

Wreszcie historia o parze, dzięki której historia braci Slater naprawdę się zaczęła. Nie wiedziałam czego mam się spodziewać po tej części, ale mnie nie zawiodła ❤️

Apetyt rośnie w miarę jedzenia - z tym stwierdzeniem się zgadzam bo jak już poszła pierwsza część to nie sposób nie sięgnąć po kolejne, po prostu musisz, czujesz głód ale i tak nie da się go zaspokoić. I tak oto tym sposobem prawie cała seria za mną.
Odnoszę wrażenie, że każda kolejna część lepsza od poprzedniej, jednocześnie każda część inna. Każda para ciekawa na swój...

Dyskusje

1 173