Aideen

Tłumaczenie: Sylwia Chojnacka
Cykl: Bracia Slater (tom 3.5)
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Aideen
bookish

Aideen Collins jest na skraju załamania. Ma wszystkiego dosyć, począwszy od ciąży. Przede wszystkim jednak nie może znieść swojego chłopaka i jego ciągłych wybuchów. Po raz pierwszy w życiu Kane Slater jest naprawdę szczęśliwy. Ma u boku kobietę, którą kocha i niedługo zostanie ojcem. Wydaje mu się, że wreszcie wszystko będzie dobrze. Kiedy zostają rodzicami, zaczynają odczuwać strach, który...

Kiedy zostają rodzicami, zaczynają odczuwać strach, który czai się za ich plecami. Żadne z nich nie chce przyznać, że cień z przeszłości zaczyna niszczyć ich związek. Aideen jest zdeterminowana i zrobi wszystko, aby ochronić swoją rodzinę.

Aideen kocha Kane’a. Aideen dba o to, co kocha.

źródło opisu: http://www.wydawnictwokobiece.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwokobiece.pl

rinos | 2016-08-23
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 23 sierpnia 2016

Zdecydowanie ta część serii "Slater brothers" podobała mi się najbardziej (przynajmniej na razie).
Ciąża, poród i dzidziuś przy akompaniamencie samców Alfa - bezcenne i ze sporą dawką humoru.
7,5 gwiazdki

Joanna J | 2018-05-08
Przeczytana: 07 maja 2018

Wspaniałe uzupełnienie historii Kanea i Aideen. Te krótkie nowelki są chyba lepsze niz główne części. Wyróżniają się humorem, głównie za sprawą braci, ale też dziewczyny nie pozostają w tyle. Z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy...

zabielka | 2019-01-22
Przeczytana: 06 stycznia 2019

Polecam.
Świetna.
Zabawna.
Ciekawa.
Aideen, która na serio nie miała łatwo, w końcu będzie mogła powiedzieć że jest ok. Ale czy zrobi to tak od razu???
OJ,,, nie!!!
Polecam!
Pozdrawiam :)

savine | 2018-05-03
Na półkach: Współprace, 2018, Przeczytane

Recenzja pochodzi z bloga: https://slowamiksiazek.blogspot.com/2018/05/bracia-slater-kaneaideen-la-casey.html

Jestem zachwycona tymi krótkimi nowelami w Braciach Slater. Chociaż uważam, że można by to było jakoś połączyć, ale nie mogę narzekać, bo te książki są naprawdę miłym dodatkiem. Gdyby przyszło mi wybierać, która jest moją ulubioną, to bez wahania wskazałabym na "Aideen". Ta książka nie mogła być bardziej zabawna. Wydarzenia w książce mają miejsce kilka tygodni po tym jak zakończyła się poprzednia część. To zakończenie było niezwykle zaskakującej, ale było także miłą niespodzianką dla rodziny Slaterów, gdyż do domu powraca bardzo bliska im osoba. Ado i Kane nadal są w szczęśliwym związku i czekają na narodziny swojego maleństwa, które powinno przyjść na świat już niebawem. Tymczasem rodzina Slater cieszy się z powrotu bardzo bliskiej im osoby, która nieoczekiwanie Przyznaje się, że czytałam "Aideen" już jakiś czas w temu w oryginale i ta część wyjątkowo utkwiła mi mocno w...

Lulu | 2019-01-20
Na półkach: Książki 2019, Przeczytane
Przeczytana: 19 stycznia 2019

„Aideen” to książka, która rozśmieszyła mnie do łez. Czytając ją świetnie się bawiłam. Mimo tego, że jest to tom 3,5 a ja wcześniejszych nie czytałam to nie pogubiłam się ani w bohaterach książki, których jest dużo, ani w fabule, ponieważ są to dalsze losy bohaterów. Powiem więcej jestem zaciekawiona co było we wcześniejszych tomach.

Książka liczy 173 strony opowiada o Aideen i Kane. Obydwoje posiadają liczne rodziny. Dziewczyna jest w ciąży i zaręcza się z chłopakiem. Wraca do nich brat Kanego i zwierza się on Aideen, dlaczego postanowił wyjechać tak daleko od nich. Znajdziemy również opis scen erotycznych, które niekoniecznie mi się podobały. Natomiast opis porodu jest bardzo realistyczny.

Książkę polecam osobom lubiącym się pośmiać podczas czytania.

werka777 | 2018-06-10
Przeczytana: 10 czerwca 2018

ULUBIEŃCY TEJ SERII
Bohaterowie trzeciego głównego tomu, a więc zarazem i jego dodatku to mój ulubiony zestaw jeśli chodzi o wielką rodzinę braci. Kane urzekł mnie odpowiedzialnością i troskliwością, z kolei Aideen nie rzucała – podobnie jak poprzednie żeńskie postaci – wulgaryzmami na prawo i lewo i tak pozostało do teraz. Wrażliwa ze względu na stan, w którym się znajduje marzy o uczciwym życiu, stąd ma względem swojego partnera pewne podejrzenia. Dlaczego Kane nie pojawia się u jej boku w dniu porodu? Odpowiedzi na to pytanie musicie poszukać sobie sami.

JAK DŁUGI EPILOG
Książka jest krótka, czyta się ją w oka mgnieniu, a całość przypomina jeden długi epilog. To nie jest pełnowartościowa historia, a uzupełnienie, więc nie radzę oczekiwać od niego bomby zdarzeń. Akcja w dużej mierze skupia się wokół ciąży, naturalnych obaw z nią związanych, wokół porodu, miłosnych wyznań i planów na przyszłość. Są słabo zarysowane wątki poboczne, które jakoś szczególnie nie wpływają na zmianę...

gleism | 2019-02-21

Przyzwyczajona do kiepskich dodatków miło się rozczarowałam. Momentami się pośmiałam. Autorka wykazuje tendencję zwyżkową.

Katarzyna | 2018-07-17
Przeczytana: 17 lipca 2018

„… szybko skrzyżowałam nogi, ale było już za późno. To wszystko twoja wina …”

Wiele osób zastanawia się, jak wybrać idealną książkę na deszczowe popołudnie. Polecam Wam dwa typy: pierwszy to lekkie powieści obyczajowe, drugi zaś to erotyki, które wiele kobiet ceni, ale niektóre uważają je za tanią rozrywkę. Według mnie, wszystkie czytelniczki marzą o tym, by żyć pełną piersią i kochać do utraty tchu. W tym przypadku erotyki typu soft będą idealne.

Liczę, że pamiętacie namiętną serię książek, które wzruszały, cieszyły oko i trzymały w napięciu. L. A Casey pochodzi z Irlandii, a mieszka obecnie w Dublinie. Jej życie składa się z dwóch podstawowych elementów. To wychowywanie cudownej córeczki, oraz „czarowanie” kolejnych powieści. Uwielbia rozmawiać ze swoimi fankami na Facebook’u. Zainspirowana literaturą erotyczną, ciężko pracowała nad własną książką i z ogromną determinacją wywalczyła jej wydanie. Tak właśnie powstał „Dominic” z serii Bracia Slater, czyli pierwsza część cyklu....

Czytamozmroku | 2018-06-06

Byłam ciekawa całej tej akcji porodowej. Słyszałam o tym różne opinie, ale wiadomo, że najlepiej przekonać się na własnej skórze.

Nie byłam w sumie tutaj niczym zaskoczona. Wiadomo, że końcówka ciąży to dramat i istne piekło nie tylko dla ciężarnej, ale dla jej otoczenia. Sam poród nie był straszny, spodziewałam się raczej, że będzie to wyglądało trochę inaczej.

Największym zmartwieniem rodziców jest teraz przyszłość dziecka, bo wiadomo, że ktoś depcze im po piętach i czeka na właściwy moment. Może i są pełni strachu i obaw, ale starają się cieszyć z tego co mają, a nie martwić się na każdym kroku. Czy może być coś lepszego od powiększającej się rodziny Slaterów?

Zabawnym akcentem są Dominic i Alec śmiałam się z nich w głos, nie mogłam się opanować, chociaż cała ta sytuacja wydawała mi się bardzo absurdalna.

Dziewczyny również dały tutaj do wiwatu, przed oczami cały czas mam ten pokaz i nie mogę przestać się uśmiechać

Nie wszystko jest dobre co się dobrze kończy....

lulamae | 2018-05-09
Przeczytana: 05 maja 2018

No i tom połówkowy, który jest zwieńczeniem i dopełnieniem historii o Aideen i Kanie.

Aideen jest w wysokiej ciąży, rozwiązanie coraz bliżej, ale czas się wlecze, kiedy cała ich rodzina nie może się już doczekać nowego członka rodziny.

W tym tomie jeszcze bardziej widać i czuć to podekscytowanie całej rodziny - Alec mnie rozwalał. Facet jest po prostu nie do podrobienia :D.

I biedny Kane bojący się, że będzie stukał w główkę swojego malucha :D.

Fajne było to uzupełnienie. A sama scena porodu to chyba jedna z szerzej opisanych i to całkiem realistycznie.

Podoba mi się także jak Aideen radzi sobie z Kanem... dokładnie wie gdzie nacisnąć, aby zostały wywołane pożądane zachowania/reakcje.

No i Kane nie próżnuje - jak chcą piątki maluchów to nie traci czasu :D oj Aideen - czeka cię wiele ciężkich lat :D.

Moje odczucia po historii Kane'a i Aideen są bardzo pozytywne. A zarysowanie problemu Rydera i Branny naprawdę mnie zainteresowało... naprawdę jestem ciekawa jak rozwiążą swoje...