Książka Roku 2018

Cykl: Vincent Boys (tom 1) | Seria: Young
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
The Vincent Boys
ew_cia

Było coś nikczemnego w Beau, co mnie do niego przyciągało. Co ze mną było nie tak? Dlaczego chciałam tak bardzo grzeszyć? Aston jest zmęczona, będąc dobrą, imponującą swoim rodzicom córką i grając idealną dziewczynę Sawyera Vincenta. Sawyer jest idealny, jest zawsze czarujący, ale kiedy wyjeżdża z miasta na lato, jego kuzyn Beau wpada Ashton w oko. Beau jest najseksowniejszym facetem,...

Aston jest zmęczona, będąc dobrą, imponującą swoim rodzicom córką i grając idealną dziewczynę Sawyera Vincenta. Sawyer jest idealny, jest zawsze czarujący, ale kiedy wyjeżdża z miasta na lato, jego kuzyn Beau wpada Ashton w oko. Beau jest najseksowniejszym facetem, którego kiedykolwiek widziała i nawet pomimo tego, że jest niebezpieczny, pociąga on Ashton.

Beau kocha swojego kuzyna jak własnego brata, więc ostatnią rzeczą, jaką chciałby zrobić, jest podrywanie jego dziewczyny. Ashton jest mu oczywiście zakazana. Dlatego stara się jak najbardziej utrzymać między nimi dystans, nawet mimo tego, że kochał ją od zawsze. Gdy Ashton chce rozbudzić ich dziecięcą przyjaźń podczas nieobecności Sawyera, Beau wie że nie powinien się zgodzić.

Ashton i Beau nie chcą zranić Sawyera, ale im bardziej próbują trzymać się od siebie z daleka, tym bardziej siebie pragną. Coraz trudniej jest się oprzeć...

źródło opisu: własny

źródło okładki: http://www.wydawnictwokobiece.pl

Katarzyna | 2015-07-15
Przeczytana: 15 lipca 2015

Dość ciekawa historia, ale jednocześnie przewidywalna. W końcu było już wiele książek o takim trójkącie miłosnym.

Ashton od zawsze przyjaźniła się z Beau i Sawyer'em. Ale to ten drugi zrobił pierwszy krok, by zdobyć jej serce. Jego rodzina była idealna, więc Ashton zaczęła ukrywać swoją prawdziwą, buntowniczą naturę, którą dzieliła z Beau, żeby przypasować się do otoczenia swojego chłopaka.

Ale ta diablica wewnątrz niej nie daje o sobie zapomnieć, bo gdy Sawyer wyjeżdża, Ashton spędza czas z niegrzecznym Beau, który kocha jej prawdziwą stronę.

Ale trójkąt miłosny może zniszczyć relacje między kuzynami, więc Ashton musi podjąć ważną i trudną decyzję.

No więc tak, książka przyjemna, ale czasami była zbyt przewidywalna. Co prawda Beau zdobył moje serducho swoim zachowaniem, ale Ashton działała mi na nerwy. Dla mnie była niedojrzała, od razu powinna była zrobić coś z tym trójkątem, a nie go ciągnąć i ciągnąć, aż sam się "rozwiązał".
No i podoba mi się jej kuzynka Lana i...

magia_stron | 2018-11-05

Bardzo lubię powieści Abbi Glines, mam do nich sentyment, zawsze przyjemnie mi się je czyta i zostawiają we mnie pozytywne wrażenie. Jej książki są lekkie, mało wymagające i umilające czas, dlatego jak wydaje nową książkę to z chęcią po nią sięgam. Ma naprawdę dobre pióro. Chociaż mam wrażenie, że nieraz powiela podobne schematy.

W Vincent Boys, pierwszym tomie nowej serii, mamy typowego bad boya, grzeczną dziewczynę ( sprawczyni zamieszania ) i trójkąt miłosny.

Ashton jest w związku z poukładanym, przykładnym i zakochanym w niej po uszy, Sawyerem. Stara się być dla niego idealna, jednak w tym wszystkim zatraciła samą siebie. Podczas dłuższej nieobecności jej chłopaka, zaczyna iskrzyć pomiędzy nią a jej starym przyjacielem, Beau. Tak naprawdę już od dawien dawna mieli się ku sobie, ale wiele rzeczy stało na przeszkodzie ku uczuciu. Na przykład dzielące ich różnice i to, że dziewczyna jest w związku z jego kuzynem. Co wybierze piękna Ashton? Tkwienie w związku bez miłości i...

Kasiek | 2018-10-28
Na półkach: 2018, Przeczytane
Przeczytana: 28 października 2018

Początek kolejnej serii Abbi Glines. Biorąc pod uwagę moje zauroczenie jej pierwszym cyklem, niestety ten zapowiadas się gorzej już od pierwszego spotkania. Dość przewidywalna historia, mało się dzieje, o emocje też trudno. Lekka, przyjemna, krótka, ale na pewno nie zapadnie w pamięci.

Mystery | 2018-12-11
Przeczytana: 10 grudnia 2018

Mam słabość do książek Abbi Glines.
Mają w sobie "to coś", co sprawia, że czytam je bardzo chętnie.

Dziewczyna, która udaje kogoś, kim nie jest.
Dwóch zakochanych w niej chłopaków.
Mieszanka wybuchowa...

Spędziłam bardzo miło dwa wieczory z tą książką! I już czekam na kolejną część.
Można się czepiać,że oklepany temat - trójkąt miłosny, młodzi gniewni, trudny wybór, cukierkowe dialogi...
Ale Abbi Glines wybaczyć można wszystko :-)
Miłość zwycięża.

WampirkaJustynka | 2018-10-19
Przeczytana: 19 października 2018

Średnio mi się podobała ta książka. Nie lubię trójkątów miłosnych i strasznie się męczyłam czytając historię Ash i Beau i Sawyera. Wydaje mi się, że ich problemy zostały wyolbrzymione. Jednak od biedy da się przeczytać.

kryminalnakuchnia | 2016-02-09

Odkąd sięgnęłam po książki Abbi Glines, wiedziałam, że ten styl pisania i ta tematyka jest właśnie dla mnie.Autorka,za każdym razem kreuje bohaterów, których nie sposób zapomnieć i nie pokochać od pierwszych stron książki.
Polecam wszystkim fanom Pani Glines, jak i tym, którzy chcą spędzić niezapomniane chwile z bohaterami książki.Ja tymczasem, z rumieńcami na twarzy, biorę się za kolejną część serii. Polecam

AngelFire | 2015-05-30
Przeczytana: 30 maja 2015

Kolejny genialny cykl Abbi Glines.Tym razem mamy córkę pastora i zbuntowanego chłopaka.
Ashton i Beau znają się od dziecka.Kiedy Ash zaczeła chodzić z jego kuzynem wszystko się zmieniło.Ich stosunki słały się napięte.Aż do pewnego wieczoru kiedy Beau wracał wpijany do domu ze swoją dizewczyną,ona postanawia mu pomóc.I tak się wszystko zaczeło.On nigdy o niej nie zapomniał o tej dziewczynie ukrytej pod przebraniem perfekcyjnej dziewczyny.Znów zaczyna łączyć ich uczucie jednak problemem jest jej chłopak Sawyer,kuzyn Beaua i jego najlepszy przyjaaciel.Obydwoje nie chcą go skrzywdzić ale Ash w końcu musi wybrać z którym z nich pragnie być.Nie jest to łatwy wybór bo kocha ich obu.Jednak na tą decyzje wpłynie jej prawdziwa osoba,nie ta,którą wykreowała aby się przypodobać rodzicom i chłopakowi.Wie,że ten wybór kogoś sprawi.Nie wyobraża sobie jakie konsekwencje to za sobą pociągnie.Oczywiście nie skończy się to bez rozlewu krwi i złamanego serca.

świetna książka.Mimo iż zazwyczaj nie...

mania_kch | 2014-07-31
Na półkach: Przeczytane, 2014

Książka bardzo przewidywalna, ale przyjemna w odbiorze. Dużo nieporozumień, dużo miłości i pozytywne zakończenie. Bez większych emocji jednak warta przeczytania.

książek: 2096
bookish | 2014-08-12
Przeczytana: 12 sierpnia 2014

nie podobają mi się negatywne opinie na temat tej książki, bo co z tego, że była przewidywalna, większość się kończy tak. a wracając do głównych bohaterów to właśnie podobało mi się to, że ta historia była stworzona na przyjaźni, a nie wymyślnych historyjkach. podobało mi się to, że bohaterowie szczerze mówią to o czym myślą i nie usprawiedliwiają swoich działań i idą za głosem serca. i tak zdecydowanie Beau jest moim ulubieńcem i Ash też, to Sawyer okazał się gnojkiem mimo tej całej otoczki grzecznego chłopca.

Zdecydowanie dla wielbicieli książek takich jak Buntownik bądź Dręczyciel ;)
Książka rewelacyjna według mnie,szczególnie dla tych którzy uwielbiają wątek zakazanej miłości...a ponieważ ja uwielbiam- książka mnie porwała :)
Ashton, Sawyer i Beau są przyjaciółmi od dziecka. Beau to typowy zły chłopiec; przystojny, dobrze zbudowany,ma dziewczyn na pęczki, nie oszczędza alkoholu i dobrej zabawy,nikt nie wie że skrycie kocha się w dziewczynie od dawna..niestety z biegiem czasu Ashton i Sawyer staja się parą -w dodatku idealną parą, on jest idealny-a ona taką przy nim udaje..
Ashton i Beau z powodów oczywistych oddalają się od siebie ...Sytuacja zmienia się gdy Sawyer wyjeżdża z miasta, do życia Ashton ponownie wkracza Beau - początkowo jako jej przyjaciel..
No i w tym momencie kochani zaczyna się nasza książka..
Ashton czuje się samotna po wyjeździe Sawyera i próbuje odnowić przyjaźń z Beau- tylko przy nim jest sobą,tylko on zna ją ,,prawdziwą,,...jednak od samego początku oboje...