Uważaj na mnie

Wydawnictwo: Pascal
Bad for You
Sea Breeze, muzyk, romans, miłość
hypesyll

Urodzony buntownik... Uzależnienie to drugie imię krita corbina, a kobiety są jego największą obsesją. Ale takie jest życie wokalisty zespołu. Może mieć każdą dziewczynę, jaką tylko zechce – zawsze i wszędzie. Blythe Denton jest przyzwyczajona do samotności. Wychowujący ją pastor nigdy jej nie akceptował, a surowa macocha wciąż przypominała, że nie zasługuje na miłość. Dlatego, gdy tylko...

Urodzony buntownik...

Blythe Denton jest przyzwyczajona do samotności. Wychowujący ją pastor nigdy jej nie akceptował, a surowa macocha wciąż przypominała, że nie zasługuje na miłość. Dlatego, gdy tylko nadarza się okazja, Blythe wyprowadza się do własnego mieszkania.

Ma pecha, bo sąsiad z góry, Krit, zwykle całymi nocami imprezuje. Kiedy ich drogi się przecinają, Krit uświadamia sobie, że nie potrafi oprzeć się urokowi niedoświadczonej i bardzo seksownej dziewczyny. Starając się ją zdobyć, odkrywa swój, najsilniejszy jak dotąd, nałóg.

Czy miłość okaże się ważniejsza niż życie w świetle reflektorów?

źródło opisu: http://pascal.pl/uwazaj-na-mnie,2,6859.html

źródło okładki: http://pascal.pl/uwazaj-na-mnie,2,6859.html

iwcia169 | 2018-10-08

Autorka ma swój styl i dwa cykle książek z pod jej pióra przeczytałam w całości. Książka nie zamęcza czyta się ją lekko i przyjemnie. Co do bohaterów główna bohaterka jak dla mnie za bardzo naiwna - bo jest to już coś nie spotykanego w naszym świecie. :)

Martastyk | 2017-02-17

Ma ktoś tłumaczenie?

Lewitująca | 2018-11-13

Podoba mi się ta historia, bo pokazuje, że życie to nie tylko grzeczne ukłony i spokojne, bezpieczne dni. Potrzeba w nim czegoś więcej. Uczuć, które wybudzają nas z trwania do życia. A życie to błądzenie, naprawianie, odczuwanie, cierpienie, radość, smutek, miłość. Blythe i Krit zasługują na to wszystko. Większą uwagę budzi dziewczyna z powodu obrazowego opisania jej dzieciństwa - pozbawionego emocji. Pokazanie pastora jako przyczyny tego też nie jest bez znaczenia. Całe miasteczko według mnie zawiodło. Jedyna wartościowa osoba wyjechała z niego i choć na kilka dni wróciła okazała się wygraną. Cała relacja pomiędzy Blythe a Kritem została przedstawiona bardzo dobrze. Od znajomości, przyjaciół do kochanków i partnerów. Zbudowali tak silny związek, że osoby trzecie nie mogły go naruszyć. Fajnie o tym poczytać.

mamazksiazka | 2018-10-27
Przeczytana: 27 października 2018

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Abbi, uwielbiam Cię i Twoją twórczość, jednak...
Staram się nie oceniać książki po okładce ale to właśnie ona zachęciła mnie do przeczytania tej opowieści.
Książkę przeczytałam w mniej niż 24h, mimo że fabuła była bardzo przewidywalna. Typowo, niewinna bohatera i szalony bohater. Oboje z nałogami i złymi wspomnieniami. Każdy rozdział czytałam z "tym" uczuciem, które napędzało mnie do przeczytania kolejnego, do momentu aż opowieść nie zaczęła przypominać innych romansideł.
Wielkie brawa za wzbudzenie we mnie tych uczuć, których poszukuję w książkach, za historie, która miała ciąg i zagadki. Minus za powtarzającą się wszędzie fabułę ona - dobra, on - zły.
Rzuciła mi się w oczy kolejna część tej opowieści, jednak czuję że będzie przesłodzona. Dlatego, pozostanę przy pierwszym tomie.

melania1987 | 2018-09-24
Na półkach: 2018, Przeczytane
Przeczytana: 24 września 2018

Lubię tą autorkę, piszę lekko i przyjemnie, książka bez większych dramatów

Tym razem mamy do czynienia z muzykiem rockowym i dziewczyną która nie miała łatwego dzieciństwa

Emerald | 2018-10-12
Przeczytana: 11 października 2018

przeciętna , szybko skończona, szybko zapomniana

gosix | 2018-11-18
Przeczytana: 18 listopada 2018