The Vincent Boys

Okładka książki The Vincent Boys Abbi Glines
Okładka książki The Vincent Boys
Abbi Glines Wydawnictwo: Hot Key Books Cykl: The Vincent Boys (tom 1) literatura obyczajowa, romans
The Vincent Boys (tom 1)
The Vincent Boys
Hot Key Books
2013-01-17
2013-01-17
Young Adult romans New Adult
Inne

Muszę przyznać, że wynudziłam się podczas czytania.
Książka jest monotonna i sporo rzeczy się powtarza. Aston, Beau i Sawyer są przyjaciółmi od dziecka. Ich więź wydawała się być nienaruszalna, aż Aston i Sawyer nie zaczynają być parą. Kontakt jej i Beau się urywa pomimo, że spędzają dużo czasu razem na imprezach czy w szkole. A, to zawsze tej dwójce było bliżej do siebie niż z Sawyerem. On jest poukładany, a pozostałą dwójka jest skłonna do szaleństw z,któych on ich wyciągał. Przychodzi moment, że Ash uświadamia sobie, że popełniła błąd i, wtedy przyjaźń tej trójki zostaje poddana najtrudniejszej próbie.
Zawiodłam się i wwyczekiwałam końca, który także był słaby.

Muszę przyznać, że wynudziłam się podczas czytania.

Lubisz czytać młodzieżówki? Jeśli tak, to serdecznie polecam Ci książkę Abbi Glines ”Vincent boys”. Może miałaś już okazję poznać twórczość tej autorki, więc wiesz, że ma w swoim dorobku naprawdę świetne książki. Jeśli nie miałaś jeszcze okazji sięgnąć po książki autorstwa Abbi to lepiej radzę nadrobić zaległości, bo są naprawdę wciągające.

“Vincent boys” to opowieść o życiu trójki nastoletnich przyjaciół. Znajdziesz tutaj miłość, przyjaźń, a także zdradę i śmierć. To młodzi ludzie, którym towarzyszą imprezy i śmiech, ale również rozczarowanie, smutek i ból po stracie ukochanej osoby.

Główna bohaterka jest córką pastora, na pozór grzeczna wręcz idealna, ale to tylko maska, pod którą kryje się prawdziwa Ashton. Od najmłodszych lat przyjaźni się z chłopcami Vincent. Wraz z upływem czasu jeden z nich - Sawyer zostaje jej chłopakiem, a drugi – Beau odchodzi w zapomnienie. Jednak po latach na nowo zejdą się drogi dwójki przyjaciół i dawne uczucia odżyją ze zdwojoną siłą.

Czy Sawyer naprawdę kocha Ashton?

Czy kochać zawsze znaczy to samo?

Co wygra: miłość czy lojalność?

Aby uzyskać odpowiedzi na te pytania sięgnij po książkę “Vincent boys”.

“Vincent boys” to opowieść o...

Wspaniała młodzieżówka. Mam wrażenie, że książki z serii young poruszają więcej trudnych tematów, problemów niż książki, którymi bohaterami są osoby dorosłe. Są wartościowsze.

shton jest zmęczona byciem grzeczną dziewczynką, która spełnia oczekiwania wszystkich Idealna uczennica, idealna córka, idealna dziewczyna swojego idealnego chłopaka, Sawyera.

Kiedy Sawyer wyjeżdża z rodziną na wakacje. Do gry wchodzi Beau. Dawny przyjaciel z dzieciństwa- kuzyn Sawyera.

To on budzi uśpioną szaloną Ashton do życia. Jak potoczą się ich losy?
Czy mają szansę na bycie razem?
Co będzie kiedy Sawyer wróci z wakacji?

Zapraszam do lektury. 🙂

Ashton wplątuje się w trójkąt miłosny z dwoma kuzynami, którzy są dla siebie jak bracia. Do tego jedyna osoba która ją tak na prawdę znała i rozumiała umiera.😟 Ma naprawdę ciężka decyzję do podjęcia. Nie wie czy kierować się sercem czy rozumem. Którego z nich wybierze? 😉 ja już wiem 🤫

Na prawdę warto przeczytać ☺
Na książkę trafiłam przypadkiem, ponieważ szukałam książki na literę V do alfabetu. I nie żałuje to świetna pozycja.😊

Lekka I przyjemna, styl Autorki bardzo do mnie trafił.
Drugą część na pewno też przeczytam i trafi do alfabetu w 2022 r. 😜

Polecam z całego ❤

To on budzi uśpioną szaloną Ashton do życia. Jak potoczą się ich losy?
Czy mają szansę...

Przyszedł czas na przeczytanie historii braci Vincent, książkę czyta się szybko i przyjemnie. Polecam.

Znalazłam tą książkę w Biedronce za 10 zł i myślałam że będzie to młodzieżówka, ale taka dla młodszej młodzieży, a to okazał się jakiś erotyk. Zupełnie nie tego się spodziewałam.
Książka ma zaledwie 290 stron, rozkręciła się od razu, na samym początku Ash i Beau uświadomili sobie, że zawsze się kochali, a potem był tylko seks. Dziewczyna nigdy wcześniej tego nie robiła, a zachowywała się jak bohaterka filmu pornograficznego.
I gdy chłopak Ashton wrócił, oczywiście postanowili zrobić to czego najbardziej nienawidzę - udawać, że się nie kochają, że nic się nie wydarzyło i wrócić do sytuacji sprzed wyjazdu Sawyer'a. Próbowali trzymać się od siebie z daleka, jednak cały czas gdzieś się spotykali.
Książka krótka, to i bardzo szybko się ją czyta. Sama nie wiem co myśleć, zaczęło się erotykiem, a gdzieś przed połową zrobiła się normalna książka. Nie lubię takich sytuacji, że chłopak i dziewczyna się kochają, ale udają, że jest inaczej i próbują skrzywdzić siebie nawzajem, ani bad boy'ów, ani scenek z dzieciństwa. Za te 10 zł jednak nie żałuję zakupu 😅😂.

3/4 książki było udręką, końcówka bardziej interesująca i miła. Trójka bohaterów, lat 17, mentalnie raz 14, raz 28. Dawno nie czytałam książki z tak irytująca główną bohaterką, głupia i samolubna nastolatka. Chłopaki zazwyczaj zachowywali się jak dorośli ludzie. Jeden mógłby chodzić w garniturze, który sam się prasował w kancik od sztywności chłopaka, a drugi zachowywał się jak Bóg seksu. Całe szczęście książka ma mało stron, niestety kupiłam dwie części, druga jest ciut mniej irytująca.
Bardzo lubię czytać młodzieżówki, ale już nigdy nie sięgnę po nic tej autorki. Płytkie historie, naiwni bohaterowie i dość nieznośne sceny zbliżeń małolatów.
Nie polecam

Mogę szczerze polecić:) książkę szybko się czyta:) świetna historia, taka młodzieżowa! Podobała mi się, mogłam na chwilę oderwać się od rzeczywistości:) polecam!

Historia trojga przyjaciół, których poróżniła miłość.
Kuzyni Beau i Sawyer Vincent od dziecka przyjaźnili się z energiczną Ashton.
Beau i Ash byli tymi wiecznie wpadającymi w tarapaty, a Sawyer tym, co ich zawsze ratował.
Wszystko zmieniło się gdy mieli po 14 lat…
Teraz mają po 17 lat, Ash i Sawyer nadal są idealną parą a Bau z dziewczyną praktycznie w ogóle ze sobą nie rozmawiają.
A jednak czy wszystko jest faktycznie tak idealne? Ashton zaczyna się dusić i męczyć ciągłą walką ze sobą aby być perfekcyjną i aby zasługiwać na Idealnego Sawyera. To lato jest dla niej wyjątkowo ciężkie a jej chłopaka przy niej nie ma. Jest za to przy niej nieokrzesany i waleczny Beau. Wiedzą oboje, że ich pociąg ku sobie i pragnienie jest zakazane ale czy potrafią się mu oprzeć? Co się stanie gdy mu ulegną?...

„Wiedziałem, że on cię kocha. Widziałem, jak na ciebie patrzył. I wiedziałem też, że ty go kochasz. Bardziej niż mnie. Łączyła was więź, do której nie miałem dostępu. Zazdrościłem wam. Beau był moim kuzynem, a ty najładniejszą dziewczyna, jaką widziałem w życiu.
Chciałem cię mieć dla siebie. Zaprosiłem na randkę. Nie gadałem z Beau, nie spytałem, co on na to. Ty się zgodziłaś i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki przerwałem waszą więź. Już ze sobą nie gadaliście. Nie było nocnych spotkań na dachu ani wyciągania was z kolejnych tarapatów. Beau był moim kuzynem, ty moją dziewczyną, a wasza przyjaźń jakby się nigdy nie wydarzyła. Zachowywałem się jak egoista i tak długo ignorowałem poczucie winy, aż zniknęło. Odżywało tylko czasem, kiedy widziałem, jak na ciebie patrzył. W oczach miał ból i tęsknotę. Ale wstyd mieszał się ze strachem, że się dowiesz, co zrobiłem, i odejdziesz do niego. Bałem się, że cię stracę.”

Przepiękna historia o zakazanej miłości i walce o własne szczęście.

Historia trojga przyjaciół, których poróżniła miłość.
Kuzyni Beau i Sawyer Vincent od dziecka przyjaźnili się z energiczną Ashton.
Wszystko zmieniło się gdy mieli po 14 lat…

Po poprzedniej pięknej serii, trafiłam na to.
Ta książka idealnie pokazuje młodzieży jak nie należy się zachowywać. Ja rozumiem, że młodzież rządzi się swoimi prawami, ale dajcie spokój. Nie kupuje zdrady. Nie rozumiem, nie chcę. Nie podobała mi się.

Po poprzedniej pięknej serii, trafiłam na to.

Abbi Glines The Vincent Boys Zobacz więcej
Abbi Glines Vincent Boys Zobacz więcej